Reality Bratislava, s.r.o.

Reality Bratislava, s.r.o.

Sibírska 1 83102 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

Reality Bratislava, s.r.o.

Komerčné Reality, s.r.o. (156  inzerátov)

Sibírska 1 83102 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

786 inzerátov v ponuke

Priestranný rodinný dom s krásnym výhľadom – Sološnica

Reality Sološnica

Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v tichej a zabývanej časti obce Sološnica, ktorá bud

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Sološnica

230,000 € 1045 €/m²

Skladové priestory na prenájom - Bratislava III

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Žitná | 1,055 m²

Ponúkame na prenájom sklady v areáli prístupnom zo Žitnej ulice – cca 2 min. autom od hlavného

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Moderné kancelárske priestory, centrum, Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 0 m²

Ponúkame na prenájom moderne riešené kancelárske priestory s celkovou výmerou 79 m², ktoré sa n

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

Info v RK

Skladovo-výrobné priestory v blízkosti Trenčína

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | Nezadaná | 2,000 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderné priestory v novopostavenej hale nachádzajúcej sa v priemyselne

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na podnájom Trenčín

Info v RK

Administratívne priestory na prenájom, Trenčín – Za mostami

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 20 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory v zrekonštruovanej trojpodlažnej budove v Trenčí

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

10.91 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory na prenájom v centre Trenčína

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 32 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruované kancelárske priestory nachádzajúce sa v administratívnej b

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory na prenájom, Trenčín - centrum

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 18 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v polyfunkčnej administratívnej budove v Trenčíne. B

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

230 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Skladové priestory na prenájom, Trenčín, Za mostami

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | Nezadaná | 32.3 m²

Ponúkame na prenájom skladové priestory s rozlohou 32,3 m² v Trenčíne, lokalita Za mostami. K d

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Administratívne priestory so súkromnou terasou v centre Trenčína na prenájom

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 42 m²

Všetky naše inzeráty nájdete na: www.komercne.sk Ponúkame na prenájom klimatizované administra

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

13 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Administratívne priestory v Žiline na prenájom

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Centrálna | 18.78 m²

Popis priestoru: Ponúkame na prenájom administratívne priestory nachádzajúce sa na 5. poschodí

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

223.5 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Administratívny priestor na prenájom v Žiline

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Centrálna | 17.43 m²

Ponúkame na prenájom administratívny priestor o výmere 17,43 m², ktorý sa nachádza na 5. poscho

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

207 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Komerčný areál, Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Prevádzkový areál | Nezadaná | 8,000 m²

Ponúkame na prenájom komerčný areál s výmerou od 4 000 do 8 000 m², nachádzajúci sa v priemysel

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Nové Mesto nad Váhom

1.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory v blízkosti centra mesta Galanta

Reality Galanta

Kancelárie, administratívne priestory | Z. Kodálya | 39.06 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v blízkosti centra mesta Galanta, na ulici Zoltána K

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Priestory na prenájom Galanta

394 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory v blízkosti centra mesta Galanta

Reality Galanta

Kancelárie, administratívne priestory | Z. Kodálya | 56.5 m²

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Priestory na prenájom Galanta

570 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory v blízkosti centra mesta Galanta

Reality Galanta

Kancelárie, administratívne priestory | Z. Kodálya | 21.86 m²

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Priestory na prenájom Galanta

210.69 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory výmerou 18 m², 22 m², 27 m² a 36 m² - širšie centrum, Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 103 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory s výmerami 18 m², 22 m², 27 m² a 36 m² nachádzajúce

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Nadštandardný 3-izbový byt s veľkou terasou a výnimočnými výhľadmi v projekte Pod vŕškami

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Ostriežová | 83.74 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Záhorská Bystrica, Otriežová uli

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

399,000 € 4765 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Garážové státie 12 m2 na Kríkovej ulici, Vila Lujza na predaj

Reality Bratislava-Vrakuňa

Garáž | Kríková | 12 m²

Ponúkame Vám na predaj prakticky riešené garážové státie v podzemí bytového domu Vila Lujza na

Publikované: 18.03.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Vrakuňa

24,000 € 2000 €/m²

Štýlový a útulný 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Karola Adlera | 39 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá je zrekonštruovaná do posledného detailu a navyše sa nachádza v skv

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

186,900 € 4792 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj útulná garsónka o výmere 33 m2 - Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garsónka | Príkopova | 33 m²

Ponúkame na predaj útulnu garsónku o výmere 33 m2 situovanú vo vyhľadávanej lokalite Bratislava

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

176,000 € 5333 €/m²

Na predaj garáž 16 m2 na Kramároch

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Opavská | 16 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatnú garáž v rade garáží pod Detskou nemocnicou na Opavskej ulici

Publikované: 31.08.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

35,000 € 2188 €/m²

Kancelárie pri ceste do Pezinka na prenájom, Rybničná-Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 54.35 m²

Ponúkame na prenájom kancelárie v administratívnej budove na Rybničnej ulici, vo Vajnoroch.

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 26.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

724.35 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Sklad na prenájom - ul. Kolmá, Bratislava V

Reality Bratislava-Petržalka

Skladový objekt | Kolmá | 313 m²

Ponúkame na prenájom skladové priestory so zázemím – Kolmá ulica, Petržalka, výborná dostupnosť

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

2,651 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Priestor 168m2 na vyvýšenom prízemí v blízkosti Klientskeho centra, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 168 m²

Ponúkame na prenájom obchodno-kancelárske priestory na Trnavskej ceste v Bratislave II – Ruž

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,680 €/mesiac 10 €/mesiac/m²