Reality Bratislava, s.r.o.

Reality Bratislava, s.r.o.

Sibírska 1 83102 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

Reality Bratislava, s.r.o.

Komerčné Reality, s.r.o. (156  inzerátov)

Sibírska 1 83102 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

786 inzerátov v ponuke

Vyvýšený sklad na prenájom, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Vajnory

Skladový objekt | Pri starom letisku | 44 m²

Vyvýšený sklad o výmere 44m2. V priestore je elektrina. Sklad má vlastný elektromer, platba za

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Vajnory

396 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na prenájom skladové/výrobné priestory v areáli na Magnetovej 13, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Magnetová | 385 m²

Ponúkame do prenájmu skladové/výrobné priestory v areáli na Magnetovej ul. (spojnica medzi Vajn

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Nové SHOWROOM/obchodné priestory s výkladmi na prenájom – Slovnaftská, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Slovnaftská | 170 m²

Ponúkame na prenájom nové obchodné priestory v novo-rekonštruovanom objekte vo Vlčom Hrdle/Slov

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novo-rekonštruované administratívne priestory 218m2 na prenájom, Vlčie Hrdlo

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Vlčie hrdlo | 218 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v novo-rekonštruovanom objekte vo Vlčom Hrdle, Brati

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory, Nitra

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Bratislavská | 17.5 m²

Ponúkame na prenájom kanceláriu o výmere 17,5 m², ktorá sa nachádza v administratívnej budove v

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Priestory na prenájom Nitra

130 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Kancelárie s výmerou - 34, 35, 46, 65 a 83 m2 v Trenčíne – širšie centrum

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 34 m²

Ponúkame na prenájom klimatizované administratívne priestory v polyfunkčnej budove v Trenčíne

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom -haly pre ľahkú výrobu , Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Priestor pre sklad | Centrum | 1,500 m²

Ponúkame na prenájom haly pre ľahkú NEOTRASOVÚ výrobu o výmere od 100 do (3x)1500 m2. Veľkosť a

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

1.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom -haly pre ľahkú výrobu , Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Priestor pre sklad | Centrum | 100 m²

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

1.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom - sklady, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Priestor pre sklad | Centrum | 1,500 m²

Ponúkame na prenájom skladové priestory o výmere od 100 do (3x)1500 m2. Veľkosť aj vybavenie je

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

6.4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

vonkajšia spevnená plocha v Nitre

Reality Nitra

Komerčná zóna | Bratislavská | 5,000 m²

Ponúkame na prenájom vonkajšie spevnené plochy o výmere 5000 m² v Nitre, s výbornou dostupnosťo

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Pozemky na prenájom Nitra

0.5 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Byt na predaj - ul. Dunajská, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 160 m²

Ponúkame Vám na predaj trojizbový loftový byt, ktorý vznikol na 2. poschodí v poly-funkčnom pro

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

795,000 € 4969 €/m²

Pozemok na predaj - Mliečno

Reality Šamorín

Iný stavebný pozemok | Hrušovská ulica | 558 m²

NA PREDAJ POZEMOK 558 m² – Mliečno (okres Dunajská Streda) Vhodný pre výrobu, sklad, služby, lo

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 27.11.2025
Pozemky na predaj Šamorín

140,000 € 251 €/m²

Výrobná hala – 680 m2, Beluša

Reality Beluša

Priestor pre výrobu | Ľ. Štúra | 680 m²

Na prenájom výrobné haly so zázemím o výmere 680 m2 v Beluši pri D1. K dispozícii vlastné parko

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Beluša

2.9 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Pozemok na predaj - Mliečany

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Mliečany | 644 m²

Ponúkame na predaj rovinatý pozemok o výmere 644 m², nachádzajúci sa v intraviláne obce, ideáln

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 09.12.2025
Pozemky na predaj Dunajská Streda

64,400 € 100 €/m²

Pozemok na predaj - Okoč

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Dunajská | 901 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom krásneho stavebného pozemku v tichej a vyh

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 09.12.2025
Pozemky na predaj Dunajská Streda

90,000 € 100 €/m²

Pozemok na predaj - ul. Bojnická, Bratislava III

Reality Bratislava-Rača

Iný stavebný pozemok | Bojnická | 668 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky na Žabom Majeri s priamym prístupom z Bojnickej ulice Pozemok

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 14.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

150,000 € 225 €/m²

Kancelársky priestor na prenájom - Senec

Reality Senec

Kancelárie, administratívne priestory | Lichnerova | 82 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívny kancelársky priestor (viď pôdorys B1) na lukratívnom frekv

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Senec

950 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

28 m2 až 168 m2 - Obchodné priestory na prenájom, Trenčín-centrum

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Nezadaná | 28 m²

Ponúkame na prenájom priestory v centre mesta vhodné na rôzne podnikateľské účely. Rôzne výmery

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

6.65 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Obchodné priestory so skladom na prenájom – Trenčín, nákupné centrum

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Nezadaná | 100 m²

Ponúkame na prenájom klimatizované obchodné priestory so skladom o výmere 100 m² nachádzajúce s

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

8.8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

800m2 - Skladové priestory na PRENÁJOM, Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Priestor pre sklad | Nová | 800 m²

Ponúkame na prenájom halu vhodnú ako priestor na výrobu, resp. ako sklad. Výmera skladovej pl

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Nové Mesto nad Váhom

3.2 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

61 m2 Administratívne priestory na PRENÁJOM, Trenčín-centrum

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 61 m²

Ponúkame na prenájom klimatizované administratívne priestory v Trenčíne – širšie centrum. Ka

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

13 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom 200 m2 obchodné priestory v polyfunkčnom centre, Trenčín

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Nezadaná | 200 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory s celkovou výmerou 200 m2 v Trenčíne v obchodnom centre

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Nebytový/kancelársky priestor na prenájom Trnava

Reality Zavar

Kancelárie, administratívne priestory | Zavarská | 1 m²

V Trnave ponúkame na prenájom nebytový/kancelársky zariadený priestor. Vstupná chodba, z ktorej

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Priestory na prenájom Zavar

350 €/mesiac 350 €/mesiac/m²

Na predaj priestranný 4 izbový byt 124,93 m² v uzavretom zelenom areáli s ihriskom – Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Bedľová | 124.93 m²

Ponúkam na predaj výnimočný 4 izbový byt s veľkorysou výmerou 124,93 m², situovaný na mimoriadn

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

599,000 € 4795 €/m²