Reality Bratislava, s.r.o.

Reality Bratislava, s.r.o.

Sibírska 1 83102 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

Reality Bratislava, s.r.o.

Komerčné Reality, s.r.o. (156  inzerátov)

Sibírska 1 83102 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

786 inzerátov v ponuke

ADMINISTRATIVNA budova 2.790m2 na prenájom, Na Pántoch – Rača

Reality Bratislava-Rača

Administratívny objekt | Na pántoch | 2,790 m²

Ponúkame na prenájom administratívnu budovu na ulici na Pántoch v RAČI, Bratislava 3 v logistic

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom atraktívny obchodný priestor - ul. Šancova, Bratislava I

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Šancová | 108 m²

Ponúkame na prenájom atraktívny obchodný priestor s výkladmi orientovanými do ulice. Výborná lo

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,300 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory 314m2 s možnosťou delenia, Ulica Svornosti

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Svornosti | 314 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v novej administratívnej budove na Ulici Svornosti v

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom priestranné kancelárske priestory - Bratislava I

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Gorkého | 219.68 m²

Kancelárske priestory na prenájom – Gorkého 3, Bratislava – Staré Mesto Ponúkame na prenájom pr

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Obchodný priestor na prenájom v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

Objekt pre obchod | Ovsištské námestie | 18 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor na v obchodnom dome na Ovsištskom námestí v Petržalke. N

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

390 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Záhrada na predaj s rozlohou 386m2, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Žabí majer | 386 m²

Ponúkame vám na predaj záhradu, BA III, Žabí majer. Záhrada je v osobnom vlastníctve. Rozloha

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

48,000 € 124 €/m²

Moderný 2 izbový byt na predaj v Bratislave II na Košickej ulici TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 59 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v novostavbe ZWIRN 3 na Košickej ulici. ZWIRN 3 – Ikonická

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

395,000 € 6695 €/m²

Štýlový 2 izbový byt na predaj v Bratislave II na Košickej ulici TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 57 m²

Ponúkame Vám na predaj štýlový 2-izbový byt v obľúbenom projekte ZWIRN 1 na Košickej ulici. Byt

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

394,000 € 6912 €/m²

Na predaj 3-izbový byt v centre Stupavy

Reality Stupava

3 izbový byt | Hlavná | 69.61 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | 3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V CENTRE STUPAVY (69,61 m²) Hľadáte bývanie s v

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Stupava

187,000 € 2686 €/m²

Na prenájom nový 3-izbový byt s celkovou výmerou 69m2 v Stupave

Reality Stupava

3 izbový byt | Hlavná | 69 m²

Ponúkame na prenájom práve dokončený, nový 3-izbový byt s celkovou výmerou 69m2 v Stupave. Byt

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Byty na prenájom Stupava

870 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj moderný a kompletne zariadený 2-izbový byt v Rači TOP

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Rustaveliho | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný a kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratisla

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

269,000 € 4203 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom moderný 2-izbový byt v projekte Koprivnica TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Koprivnická | 55 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderný 2-izbový byt v obľúbenom projekte KOPRIVNICA v Dúbravke. Byt

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na predaj parkovacie státie v podzemnej garáži bytového domu, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Karlova Ves

Garáž | Staré Grunty | 15 m²

Ponúkame Vám na predaj parkovacie státie v podzemnej garáži bytového domu na ulici Staré Grunty

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Karlova Ves

26,500 € 1767 €/m²

Lukratívne kancelárske priestory + 2x parkovanie, Námestie SNP Trnava, 100m2

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie Slov. národ. povstania | 100 m²

Ponúkame na prenájom novo zrekonštruované luxusné kancelárske priestory na Námestí SNP v Trnav

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Priestory na prenájom Trnava

20 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Byt na prenájom - ul. Kresánkova, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Kresánkova | 57 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 2i byt s veľkým balkónom. Byt sa nachadza v novšej tehlove

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 08.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

670 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Obchodno - skladovy priestor na prenajom - Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Stará Vajnorská | 372.3 m²

Na prenájom moderný obchodno / skladový priestor v polyfunkčnom areáli na Starej Vajnorskej ul.

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

4,095 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Byt na prenájom - ul. Hany Meličkovej, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hany Meličkovej | 151 m²

Ponúkame Vám na prenájom slnečný velkometrážny 3 izbový byt na ulici Hany Meličkovej v Karlovej

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 08.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom priestranný 2-izbový byt, Bratislava III TOP