Reality Bratislava, s.r.o.

Reality Bratislava, s.r.o.

Sibírska 1 83102 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

Reality Bratislava, s.r.o.

Komerčné Reality, s.r.o. (156  inzerátov)

Sibírska 1 83102 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

786 inzerátov v ponuke

Kancelársky priestor, Krajná, Bratislava II, 15,7m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Krajná | 15.7 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na Krajnej ul. v BA II Ružinov s úžitkovou plochou

Publikované: 18.03.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

14.9 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

Predaj pozemku 2262 m2 v Bratislave - Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Orná pôda | 2,262 m²

Ponúkame na predaj pozemok definovaný ako orná pôda a ostatná plocha, vo výmere 2262 m2.

Publikované: 12.03.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

75,000 € 33 €/m²

Rodinný dom na predaj - Malacky

Reality Jakubov

Rodinný dom | Jakubov | 109.6 m²

Novostavba 5-izbového domu pri jazere – pokojné prostredie, celoročné bývanie, 109,6 m² úžitkov

Publikované: 07.03.2023 Aktualizované: 24.10.2025
Domy na predaj Jakubov

260,000 € 2372 €/m²

Kancelársky priestor na prenájom na Karloveskej ulici

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Karloveská | 24.3 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na Karloveskej ul. v BA IV - Karlova Ves, s úžitko

Publikované: 15.03.2023 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

15 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

Kancelárie na prenájom - ul. Štefánikova, Bratislava I

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 48 m²

Ponúkame na prenájom dvojkanceláriu – 48 m², 3. poschodie, výťah, nonstop prístup Základné inf

Publikované: 20.06.2023 Aktualizované: 27.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

11 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Rodinný dom na predaj - Jakubov

Reality Jakubov

Rodinný dom | 109.6 m²

Novostavba 5-izbového domu pri jazere – Jakubov, 109,6 m² úžitkovej plochy, terasa, pokojná lok

Publikované: 29.04.2022 Aktualizované: 24.10.2025
Domy na predaj Jakubov

246,000 € 2245 €/m²

Kancelárie na prenájom, Svätoplukova - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Svätoplukova | 188 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na Svätoplukovej ul.v BA II Ružinov, s celkovou vý

Publikované: 26.04.2018 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

14.9 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

Kancelárske a administratívne priestory na prenájom - Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Odborárska | 30 m²

Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory v polyfunkčnej budove na Odborár

Publikované: 21.08.2023 Aktualizované: 30.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

12.6 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

460m2 sklad na prenájom - ul. Odborárska, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Odborárska | 460 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladové priestory o výmere 462 m2 nachádzajúce sa na Odborárskej uli

Publikované: 21.08.2023 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

5.5 €/m2/mesiac 6 €/m2/mesiac

Investičný pozemok v obci Bernolákovo na predaj

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | 4,428 m²

Ponúkame vám na predaj investičný pozemok na základe Územnoplánovacej informácie vydanej obecný

Publikované: 07.07.2023 Aktualizované: 31.10.2025
Pozemky na predaj Bernolákovo

100 €/m2 100 €/m2

Prestížne kancelárie - exkluzívna butiková budova

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Staromestská | 350 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne administratívne priestory v novom projekte na Staromest

Publikované: 02.10.2019 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

13.5 €/m2/mesiac 14 €/m2/mesiac

Záhrada na predaj TOP

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Žabí majer | 302 m²

Dostupné bývanie v prírode s komfortom mesta na dosah ruky. Na predaj záhrada s modulárnym do

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

149,000 € 493 €/m²

Prenájom komerčného priestoru 236 m² – Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

Objekt pre obchod | Agátová | 236 m²

Nebytový priestor vhodný na šport / showroom – 236 m², Dúbravka Bez provízie RK

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 31.10.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Dúbravka

7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelársky celok na prenájom - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

Kancelárie, administratívne priestory | Agátová | 150 m²

Ponúkame na prenájom nebytového priestoru – 150 m², Agátová ulica, Bratislava – Dúbrav

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 31.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Dúbravka

7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Showroom, predajňa, sklad Stará Vajnorská , Bratislava 3

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 322.5 m²

Miestnosť sa nachádza na prízemí. Priestor sa dá využiť na skladovanie, predajňu, showroom a

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,900 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory v historickej budove centre Bratislavy na Grossligovej ulici, aj s parkovaním, 109,38 m2, 147m2 alebo 169,30 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Grösslingova | 169.3 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory na Grösslingovej ulici v centre Starého mesta Br

Publikované: 15.09.2024 Aktualizované: 23.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

Kancelárie na prenájom, Dvojkrížna, Bratislava II

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Kancelárie, administratívne priestory | Dvojkrížna | 54 m²

Ponúkame na prenájom klimatizované kancelárske priestory na Dvojkrížnej ulici v Podunajskýc

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

10.5 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Kompletne zariadený 3i byt na predaj - Fialová ulica, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialová | 88 m²

Ponúkame Vám na predaj moderne riešený, kompletne zariadený 3-izbový byt na 3. poschodí bytovéh

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

379,000 € 4307 €/m²

Na predaj - pozemok, Koliba, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 372 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výhľadom na Bratislavu a Karpaty Pozemok Výmera: 372 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 858 €/m²

Lukratívne obchodné priestory v Apollo NIVY, Prievozská-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Prievozská | 50 m²

Ponúkame na prenájom priestory v novom projekte Apollo NIVY, na Prievozskej ulici v Bratislave

Publikované: 22.11.2024 Aktualizované: 14.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

20 €/m2/mesiac 20 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárskych a prevádzkových priestorov s parkovaním po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Staviteľská | 540 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom kancelársko-administratívne priestory, ktoré sa nachádzajú v

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 04.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

8.5 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

Historická budova na PREDAJ, Palisády, BA – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Palisády | 1,128 m²

Ponúkame na predaj historickú reprezentatívnu administratívnu budovu nachádzajúcu sa na Zrínsk

Publikované: 02.09.2024 Aktualizované: 14.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Reprezentatívny celok 3 kancelárií s vlastnou kuchynku v historickom centre Starého Mesta, Hlavné Námestie, BAI

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hlavné námestie | 77.85 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory na Hlavnom námestí v historickom

Publikované: 25.02.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Na predaj - 5i rodinný dom, ul. Ľ.Štúra, obec Jablonica, okr. Senica TOP

Reality Senica

Rodinný dom | Jablonická cesta | 190 m²

Ponúkame na predaj starší 5 izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obci Jablonica, okr. Senica. D

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 14.01.2026
Domy na predaj Senica

79,500 € 418 €/m²