Reality Alpia

Reality Alpia

A. Kmeťa 24 03601 Martin Slovensko

500 inzerátov v ponuke

Dvojizbový byt vo vyhľadávanej lokalite

Reality Ľubochňa

2 izbový byt | 53.8 m²

Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt s výmerou 53,8 m², nachádzajúci sa n

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Ľubochňa

107,900 € 2006 €/m²

Slnečný pozemok na predaj, Okoličné s IS

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre reklamu | 0 m²

Reality Alpia v zastúpení ponúka na predaj mierne svahovitý a slnečný pozemok v mestskej časti

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

86,100 €

Novinka
Novinka

Rodinný dom so slnečným pozemkom na predaj, Partizánska Ľupča

Reality Partizánska Ľupča

Rodinný dom | 786 m²

Reality Alpia Vám exkluzívne v zastúpení ponúka na predaj priestranný, kompletne prerobený rodi

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Partizánska Ľupča

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Záhradná chatka /402 m2/ Žilina - Budatín/ Dubeň

Reality Žilina

Záhradná chatka | 402 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj drevenú chatku so súpisným číslom / 20 m2 / a so záhradou,

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žilina

22,500 € 56 €/m²

Novinka
Novinka

1 izbový byt na prenájom, lokalita Širšie Centrum

Reality Martin

1 izbový byt | 29 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Martin

490 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na prenájom garsónku Na Gazdovskej ul. v Komárne

Reality Komárno

Garsónka | 18.8 m²

Ponúkame na prenájom zariadenú garsónku vo vyhľadávanej lokalite mesta Komárno. Byt má 19 m2 a

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Komárno

350 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Apartmán s veľkou terasou v Danubia residence v Komárne na prenájom

Reality Komárno

2 izbový byt | Parná | 37 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na prenájom nevšedný apartmán v novostavbe DANUBIA

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Komárno

700 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Rodinný dom vhodný na kompletnú rekonštrukciu, ul.D.Makovického

Reality Ružomberok

Rodinný dom | D.Makovického | 360 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom ideálny pre tých, ktorí hľadajú priestor pre realizáciu

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Ružomberok

150,000 € 472 €/m²

Váš nový domov v prírode, ktorý prekoná vaše očakávania

Reality Ružomberok

Chalupa, rekreačný domček | 202 m²

Hľadáte dokonalý únik od každodenného zhonu? Táto jedinečná chata v Nižnom Matejkove spája možn

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ružomberok

399,999 € 1980 €/m²

Na prenájom garsónka v DANUBIA Residence v Komárne

Reality Komárno

Garsónka | 29 m²

Hľadáte pohodlné, moderné a plne zariadené bývanie s výhodnou cenou a skvelou polohou? Máme pre

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Komárno

440 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Komfortné bývanie pre zamestnancov, firemných klientov - Apartmán

Komfortné bývanie pre zamestnancov, firemných klientov. Reality Alpia Vám v zastúpení ponúka k

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rodinný dom,rekreačná chalupa - Horná Maríková

Reality Horná Mariková

Rodinný dom | 1,737 m²

Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom, rekreačnú chalupu v pôvodnom zachoval

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Horná Mariková

Cena dohodou

2-izbový byt na prenájom, Martin, Priekopa

Reality Martin

2 izbový byt | 61.7 m²

Exkluzívne ponúkame na prenájom 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v tichej lokalite, na

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Martin

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rekreačný pozemok pre mobilný dom, chatu / 847 m2/ Žilina - Závodie

Reality Žilina

Pozemok pre reklamu | 847 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj rekreačný pozemok o výmere 847 m2. Nachádza sa v peknom pr

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

43,500 € 51 €/m²

Exkluzívna ponuka: Zrekonštruovaný podkrovný rodinný dom v centre obce Chotín

Reality Chotín

Rodinný dom | Chotín | 880 m²

Dom je navrhnutý s dôrazom na komfort, funkčnosť a flexibilitu využitia. Na prízemí Vás privíta

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Chotín

154,500 € 234 €/m²

Na predaj poschodový rodinný dom v obci Pribeta - Váš nový domov plný možností!

Reality Pribeta

Rodinný dom | Pribeta | 864 m²

Radi by sme vám predstavili unikátne bývanie v pokojnej obci Pribeta, ktoré spája pohodlie s po

Publikované: 25.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Pribeta

79,900 € 104 €/m²

Obchodné priestory na predaj, Kollárova, Jahodníky, Martin

Reality Martin

Obchodné priestory | 3,560 m²

MARTIN BUSINESS POINT Prémiový administratívno–obchodný objekt s investičným potenciálom Kollá

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Martin

Cena dohodou

Pozemok pre vašu vysnívanú chatu v tichom Matejkove!

Reality Ružomberok

Rekreačný pozemok | 1,940 m²

Predstavte si rannú kávu s výhľadom na úchvatné liptovské kopce, kde jediným rušivým zvukom je

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Ružomberok

59,000 € 30 €/m²

3-izbový byt na prenájom, Centrum, Martin

Reality Martin

3 izbový byt | 70 m²

Priestranný 3-izbový byt na prenájom | 70 m² | skvelá lokalita – ul. M. R. Štefánika Ponúkame

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Martin

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Život na vode, ktorý si zamilujete: Výnimočný houseboat s panoramatickým výhľadom na Váh v Komárne na predaj

Reality Komárno

Objekt pre obchod | 100 m²

Predstavte si rána, keď Vás nebudí hluk mesta, ale jemné šumenie rieky a pokojná atmosféra prír

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Komárno

179,000 € 1790 €/m²

2-izbový byt na prenájom, Vrlíkova, Sídlisko 4. apríla, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 38 m²

Reality Alpia Vám exkluzívne ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt, v lokalite, k

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Rodinný dom na predaj, Zalaba okres Levice

Reality Zalaba

Rodinný dom | 1,062 m²

Predáme starý rodinný dom v stave na kompletnú rekonštrukciu. V dome sa momentálne nebýva. Do b

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Zalaba

17,000 € 16 €/m²

Obchodné priestory na predaj, Vlachy

Reality Vlachy

Obchodné priestory | Vlachy | 1,581 m²

Reality Alpia Vám predstavuje INVESTIČNÚ PRÍLEŽITOSŤ zabehnutého objektu vo vyhľadávanom turis

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Vlachy

177,000 € 112 €/m²

Variabilný komerčný priestor s parkovaním – ideálny pre kliniku, kancelárie aj služby

Reality Spišská Nová Ves

Polyfunkčný objekt | 524 m²

? Variabilný komerčný priestor s parkovaním – ideálny pre kliniku, kancelárie aj služby ALPIA.

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Spišská Nová Ves

8.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac