Realitné kancelárie Slovenska

Chlumeckého 5 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko

Realitní makléri Slovenska (601  inzerátov)

Chlumeckého 5 82103 Bratislava

Reality na kľúč

Gúgska 5363/15 940 02 Nové Zámky

Zápotockého 1 080 01 Prešov

FinProfit REAL (176  inzerátov)

Chrenovská 14 94901 Nitra

Papcun Reality (7  inzerátov)

Bajkalská 19285/51 821 05 Bratislava

931 inzerátov v ponuke

Veľký stavebný pozemok na začiatku obce so starým domom a garážou

Reality Dolné Dubové

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,049 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok o veľkosti 1094 m2 so starším

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Dolné Dubové

150,000 € 143 €/m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3-izbový slnečný apartmán s vlastnou terasou

Reality Veľký Slavkov

Apartmán | - | 65 m²

Ponúkame Vám exkluzívnu príležitosť na kúpu skvelého 3-izbového apartmánu ideálneho na trvalé b

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Veľký Slavkov

165,000 € 2538 €/m²

POZEMOK so stavebným povolením 800m2 PREŠOV Vydumanec

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Zajačia | 800 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., ponúka na predaj rovinatý pozemok nachádzajúci sa v P

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

Cena dohodou

Posledný chalet v projekte Krpáčovo Park Nízke Tatry

Reality Dolná Lehota

Chalupa, rekreačný domček | - | 180 m²

TOP lokalita, výborná investícia, pešia dostupnosť k vodnej ploche aj na lyžiarsky svah.. ..to

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dolná Lehota

252,033 € 1400 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Tradičná 4i drevenica Mýto Nízke Tatry

Reality Mýto pod Ďumbierom

Chalupa, rekreačný domček | Mýto pod Ďumbierom | 150 m²

Drevenica sa nachádza v podtatranskej dedinke Mýto pod Ďumbierom, známej tiež ako obľúbené lyži

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Mýto pod Ďumbierom

350,000 € 2333 €/m²

Mezőzombor - zrekoštruovaný 2 izbový rodinný dom s garážou a letnou kuchyňou

Reality Mezőzombor

Rodinný dom | Maďarsko | Mezőzombor | Mezőzombor

GEMINIBROKER vám ponúka v obci Mezőzombor, v tichej uličke, na predaj tento 2 izbový rodinný d

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Mezőzombor

39,900 € 570 €/m²

ESTATERS | 3-izbový byt,(HLAVNÉ NÁMESTIE), Biela, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Biela | 62 m²

Realitná kancelária ESTATERS Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj 3-izbový byt

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

338,900 € 5466 €/m²

Alsótelekes vedla Schiszler

Reality Alsótelekes

Rodinný dom | Maďarsko | Alsótelekes | -

GEMINIBROKER vám ponúka v obci Alsótelekes tento veľmi pekný zachovalý 3 izbový dom postavený z

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Alsótelekes

27,700 € 396 €/m²

Administratívne priestory a objekty, Kukučínova, Juh, 127m2

Reality Košice-Juh

Administratívny objekt | Kukučínova | 127 m²

Ponúkame na prenájom kancelárie v blízkosti centra mesta, peším krokom na skok od OC Aupark. J

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Juh

15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NOVOSTAVBA STANDARD 4i Rodinný dom 140m2, pozemok 300m2

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Pútnická | 140 m²

NOVOSTAVBA nadčasový STANDARD kolaudácia 01/2026 Klasický murovaný tehlový zateplený 4i R

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 28.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

480,000 € 3429 €/m²

NOVOSTAVBA 142m2. PRAKTICKÝ 5i Rodinný dom. Súčasť dvojdomu

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Brumovická | 142 m²

NOVOSTAVBA 142m2. PRAKTICKÝ 5i Rodinný dom. HOLODOM  Súčasť dvojdomu + Klasický murovan

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

499,000 € 3514 €/m²

Štýlový 2-izbový byt s balkónom v absolútnom centre Lučenca

Reality Lučenec

2 izbový byt | - | 46.1 m²

Reality Novohrad Vám Predstavuje exkluzívnu ponuku – komfortný, kompletne zrekonštruo

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na predaj Lučenec

87,000 € 1887 €/m²

NOVOSTAVBA. KRÁSNY ÚTULNÝ 4+i Rodinný dom 152m2, pozemok 350m2

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Pri Vápenickom potoku | 152 m²

KRÁSNY ÚTULNÝ RODINNÝ DOM  NOVOSTAVBA 2019r. Klasický murovaný tehlový zateplený 4+i Rod

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 28.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

700,000 € 4605 €/m²

NOVOSTAVBA 142m2. Pozemok 605m2

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Pútnická | 142 m²

NOVOSTAVBA 142m2 HOLODOM  Klasický tehlový murovaný samostatné stojaci 5i Rodinný dom 142

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 28.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

599,000 € 4218 €/m²

NOVOSTAVBA 108m2. ÚTULNÝ 4i Rodinný dom. Súčasť dvojdomu

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Brumovická | 108 m²

NOVOSTAVBA 108m2. ÚTULNÝ 4i Rodinný dom HOLODOM. Súčasť dvojdomu + Klasický murovaný tehlový

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

460,000 € 4259 €/m²

Stavebný 534m2 JUHOZÁPADNÝ pozemok s výhľadom

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Pod Zečákom | 534 m²

Pekný 534m2 JUHOZÁPADNÝ pozemok + STAVEBNÝ kod územia 102 25% zastavaná plocha + Šírka 20m

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

160,000 € 300 €/m²

ESTATERS - Príjemný 2-Izbový byt v projekte BORY - NOVÝ DVOR na ul. M. Bučiča na prenájom!

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Michala Bučiča | 59.81 m²

Realitná kancelária ESTATERS vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na prenájom krásny a m

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

STAVEBNÝ 600m2 JUHOZÁPADNÝ pozemok s výhľadom široko-ďaleko

Reality Bratislava-Devín

Pozemok pre rodinné domy | Kremeľská | 600 m²

Pekný 600m2 JUHOZÁPADNÝ pozemok s výhľadom na SCHLOSSHOF + STAVEBNÝ. Kód územia 1203. + Šírk

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

179,900 € 300 €/m²

ÚTULNÝ Rodinný dom 150m2. Veľký rovinatý pozemok 1250m2

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | 150 m²

ÚTULNÝ samostatné stojaci Rodinný dom 150m2 Veľký rovinatý pozemok 1250m2 + Strop 2.9m + Te

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

400,000 € 2667 €/m²