Realitné kancelárie Slovenska

Chlumeckého 5 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko

FinProfit REAL (176  inzerátov)

Chrenovská 14 94901 Nitra

Papcun Reality (7  inzerátov)

Bajkalská 19285/51 821 05 Bratislava

Realitní makléri Slovenska (601  inzerátov)

Chlumeckého 5 82103 Bratislava

Reality na kľúč

Gúgska 5363/15 940 02 Nové Zámky

Zápotockého 1 080 01 Prešov

931 inzerátov v ponuke

Ponúkame na predaj veľký pozemok na okraji obce Lipovce.

Reality Lipovce

Rekreačný pozemok | x | 119,000 m²

Ponúkame na predaj veľký pozemok cca 11900m2 na okraji obce Lipovce v rekreačnej oblasti vzdia

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Lipovce

159,000 € 1 €/m²

3-izbový byt po rekonštrukcii s loggiou – BA II, Vrakuňa.

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Polnohospodarska | 68 m²

3-izbový byt po rekonštrukcii s loggiou – BA II, Vrakuňa Ponúkame na predaj 3-izbový byt v me

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

218,000 € 3206 €/m²

Exkluzívne ponúkame garáž na Levočskej ul., blízko čerpacej stanice.

Reality Prešov

Garáž | Levočská | 17 m²

Ponúkame na predaj murovanú garáž o výmere 18m2 v blízkosti centra mesta na ul. Levočskej blízk

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Prešov

20,990 € 1235 €/m²

Ponúkam na predaj dve parcely v tesnej blízkosti jazera

Reality Bernolákovo

Orná pôda | Bernolákovo | 827 m²

Investičná príležitosť: Pozemky s vysokým potenciálom zhodnotenia (Bernolákovo – V. Biel) Ponú

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

35 €/m2 35 €/m2

Predaj 2 izbového bytu v štandarde a s vonkajším státim, el. vonkajšie žalúzie, podlahové kúrenie, klimatizácia,

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | Dúhová | 73.04 m²

Spúšťame predpredaj 3 ETAPA. Predaj 2 izbového bytu s vonkajším státim, el. vonkajšie žalúzie,

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

211,900 € 2901 €/m²

Investičná chata v rezorte Aplend s výhľadom na Tatry

Reality Veľký Slavkov

Chalupa, rekreačný domček | Tatranská | 101 m²

Na predaj kompletne zrekonštruovaná poschodová chata v rezorte Aplend – Veľký Slavkov, v blízko

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Veľký Slavkov

248,990 € 2465 €/m²

Na predaj polyfunkčná budova na podnikanie, Košice-Pereš

Reality Košice-Pereš

Polyfunkčný objekt | Perešská | 608 m²

LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení 2 podlažnú polyfunkčnú budovu na ulici Per

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Košice-Pereš

Cena dohodou

Pozemky na predaj v obci Podhorany pri Prešove

Reality Podhorany

Pozemok pre rodinné domy | x | 0 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám ponúka na predaj pozemok, alebo dva pozemky v obci Podhor

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Podhorany

92,000 €

Polyfunkčná budova s bytmi pri hlavnej ceste v Ružindole

Reality Ružindol

Polyfunkčný objekt | Hlavná | 170 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na prenájom multifunkčnú budovu na pozemku o veľkosti 750

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Ružindol

Cena dohodou

IDEÁLNY STAVEBNÝ POZEMOK, ĎURĎOŠÍK

Reality Ďurďošík

Pozemok pre rodinné domy | - | 500 m²

LCF Real ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj ideálny stavebný pozemok s výmerou 490 m2 a po

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Ďurďošík

110,000 € 220 €/m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Komárne – časť Kava.

Reality Komárno

Rodinný dom | . | 95 m²

Heaven reality ponúka na predaj rodinný dom v Komárne – časť Kava. Nehnuteľnosť sa nachádza cca

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

185,000 € 1947 €/m²

Na predaj moderný 3‑izbový radový dom s vlastným dvorom – novostavba „na kľúč“

Reality Kameničná

Rodinný dom | Kameničná | 62 m²

Heaven reality ponúka na predaj 3 moderné 3‑izbové radové domy každý s vlastným dvorom – novost

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kameničná

132,000 € 2129 €/m²

Z poverenia majiteľa ponúkame 3 - izbovú novostavbu vo Vlčanoch

Reality Vlčany

Rodinný dom | Vlčany | 78 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame 3-izbové domy-holodomy ( 3 ks ): - obytná plocha 78m2 + 12m2 ter

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Vlčany

157,000 € 2013 €/m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Nedede

Reality Neded

Rodinný dom | . | 261 m²

Výhodná ponuka !!! Ponúkame na predaj rodinný dom v Nedede. Ponúkaná nehnuteľnosť sa nachádza

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Neded

57,990 € 222 €/m²

REZERVOVANÉ - Rodinný dom - širšie centrum Martina

Reality Martin

Rodinný dom | - | 100 m²

Predstavujeme vám rodinný dom v širšom centre Martina Ponúkame na predaj 3-izbový tehlový rodi

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Martin

1 € 0 €/m²

RD obec Zemplínska Teplica, okr. Trebišov, Košický Kraj

Reality Zemplínska Teplica

Rodinný dom | - | 165 m²

Na predaj rodinný dom, bungalov vzdialený od Košíc 37 km v obci Zemplínska Teplica. Dom v štád

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Zemplínska Teplica

196,000 € 1188 €/m²

Prenájom zrekonštruovaného RD pre firmu, 4 x 2 posteľové izby, parkovanie

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Námestie osloboditeľov | 175 m²

Ponúkame na prenájom moderne zrekonštruovaný po kompletnej rekonštrukcií rodinný dom v Košiciac

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na prenájom Košice-Barca

4,000 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Starší rodinný dom - Mošovce

Reality Mošovce

Rodinný dom | - | 269 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom nachádzajúci sa v obci Mošovce, situovaný na veľkorysom p

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Mošovce

1 € 0 €/m²

Obchodný - kancelársky priestor 55m2, Centrum Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Orlia | 56 m²

Exkluzívny obchodný - kancelársky, bytový priestor v ponuke na predaj o výmere 56 m2 s oknami

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Košice-Staré Mesto

299,500 € 5348 €/m²

Klimatizovaný 2izb byt ,výťah, predzáhradka, vonkajšie el. žalúzie , štandard v cene

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | Dúhova | 102.27 m²

Klimatizovaný 2izb byt , predzáhradka, vonkajšie el. žalúzie , štandard v cene Predpredaj 4

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

169,000 € 1652 €/m²

RODINNÝ DOM s bazénom v Lipníkoch,okr. Prešov

Reality Lipníky

Rodinný dom | x | 144 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., Exkluzívne ponúka na predaj priestranný zariadený

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lipníky

345,000 € 2396 €/m²

Klimatizovaný 3izb byt, dvojgaráž v cene , pekný výhlad

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tomášikova | 80.09 m²

S poverením majiteľa ponúkame na predaj klimatizovaný, 3 izbový byt v Novom Meste na Tomášikove

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

385,000 € 4807 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Slnečný dom s 786m2 v tichej rodinnej lokalite s bazénom

Reality Trnava

Rodinný dom | Javorová | 120 m²

ASGARD home reality ponúka na predaj kompletne rekonštruovaný rodinný dom v tichej a vyhľadávan

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trnava

366,000 € 3050 €/m²

Novostavba rodinného zariadeného domu v novej štvrti na rožnom pozemku

Reality Voderady

Rodinný dom | Agátová | 115 m²

ASGARD home reality ponúka na predaj novostavbu šikovne riešeného 4-izbového rodinného domu po

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Voderady

Cena dohodou