Realitné kancelárie Slovenska

Chlumeckého 5 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko

Realitní makléri Slovenska (600  inzerátov)

Chlumeckého 5 82103 Bratislava

FinProfit REAL (176  inzerátov)

Chrenovská 14 94901 Nitra

Papcun Reality (7  inzerátov)

Bajkalská 19285/51 821 05 Bratislava

Reality na kľúč

Gúgska 5363/15 940 02 Nové Zámky

Zápotockého 1 080 01 Prešov

930 inzerátov v ponuke

Na predaj klimatizovaný 1izb byt s predzáhradou v štandarde s podlahovým kúrením

Reality Slovenský Grob

1 izbový byt | - | 40.44 m²

Predpredaj 4.etapy projektu Maly raj rezidence. www.malyrajrezidence.sk 2 izbový byt, 112C1 kl

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

162,000 € 4006 €/m²

Lukrátívne stavebné pozemky na predaj 807m2

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | - | 807 m²

Stavebné pozemky – Chorvátsky Grob (top lokalita) Ponúkame na predaj stavebné pozemky o výmere

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

225,960 € 280 €/m²

REKREAČNÝ pozemok / ZÁHRADKA

Reality Prešov

Rekreačný pozemok | Pod Wilec hôrkou | 604 m²

Ponúkame na predaj pozemok - záhradku v záhradkárskej osade Pod Wilec hôrkou v Prešove s pekným

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

Cena dohodou

Vykurovaný sklad so zázemím s možnosťou delenia - 1.200 m2 - 8.600 m2, Rača

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Na pántoch | 8,600 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladové priestory o celkovej výmere 7.475 m2 s možnosťou rozdelenia n

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom luxusného 1i. bytu síd. Sekčov, Prešov

Reality Prešov

1 izbový byt | Karpatská 8 | 40 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na prenájom luxusný 1-izbový byt na ul. Karpatská 8, Prešov na 10 p. z

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Prešov

580 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Štúdio v luxusnom DIT Majestic Beach Resort v 1. línií pri mori na Slnečnom pobreží v Bulharsku

Reality Bulharsko

1 izbový byt | Bulharsko

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadené štúdio v DIT Majestic Beach Resort v

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

67,000 € 1340 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Investičná príležitosť – 1-izbový apartmán v projekte NUPPU

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hraničná 36 | 28.22 m²

Papcun Reality ponúka exkluzívne na predaj zariadený 1-izbový apartmán v obľúbenej novostavbe N

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

185,000 € 6556 €/m²

Apartmán 3+kk s výhľadom na more v SunSet Resort - Pomorie Bulharsko

Reality Bulharsko

3 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj apartmán 3+kk s nádherným výhľadom na more v 1. línii priamo pri plá

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

109,000 € 1493 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Szalonna - 4 izbový rodinný dom, blízko jazera Rakaca

Reality Szalonna

Rodinný dom | Maďarsko | Szalonna | Szalonna

GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj v obci Szalonna tento rodinný dom postavený v roku 1981 na pe

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Szalonna

79,900 € 400 €/m²

Szuhogy - 3 izbový rodinný dom

Reality Szuhogy

Rodinný dom | Maďarsko | Szuhogy | -

GEMINIBROKER vám ponúka na predaj rodinný dom v dedine Suhogy, Maďarsko. Dom sa nachádza v poko

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Szuhogy

48,900 € 489 €/m²

🏢 NA PRENÁJOM | KANCELÁRIA NA 3. POSCHODÍ S VÝŤAHOM 🏢

Reality Trnava

Administratívny objekt | Pekárska | 20.7 m²

🏢 NA PRENÁJOM | KANCELÁRIA NA 3. POSCHODÍ – KLIMATIZÁCIA, VÝŤAH 🏢 Ponúkame na prenájom kancelá

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

292.8 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

STARŠÍ RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM – GRINAVA, ul. D. Virgoviča

Reality Pezinok

Rodinný dom | D.Virgoviča | 130 m²

STARŠÍ RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM – PEZINOK, GRINAVA Vo výhradnom zastúpení ponúkame na pre

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Pezinok

459,000 € 3531 €/m²

Na predaj 3 izbový rodinný dom v Strekove .

Reality Strekov

Rodinný dom | - | 174 m²

Na predaj 3-izbový rodinný dom v Strekove – miesto, kde si vytvoríte svoj vlastný príbeh V

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Strekov

49,000 € 282 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3 izbový rodinný dom v Šuranoch.

Reality Šurany

Rodinný dom | Šurany | 130 m²

Realitná kancelária VASSE Reality Vám ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v meste Šurany, kto

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Šurany

159,000 € 1223 €/m²

Na predaj chalupa v Dubníku pri Štúrove .

Reality Dubník

Rodinný dom | Dubník | 150 m²

LEN U NÁS! Vasse Reality vám ponúka na predaj 3-izbový vidiecky dom na pozemku o výmere 1100 m²

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dubník

30,000 € 200 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj poschodová chata s pozemkom - 385 m2 v Úľanoch nad Žitavou len 10 km od Podhájskej .

Reality Úľany nad Žitavou

Chalupa, rekreačný domček | chatová osada | 48 m²

VASSE Reality Vám s potešením predstavuje exkluzívnu ponuku na predaj poschodovej chaty, situov

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Úľany nad Žitavou

29,900 € 623 €/m²

Na predaj vidiecky dom v Nesvadoch -Aňala 2381 m2 vhodné pre chov zvierat .

Reality Nesvady

Rodinný dom | Aňala | 80 m²

VASSE Reality Vám ponúka na predaj dvojizbový vidiecky dom v Aňale, časť Nesvád, len 5 km od No

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nesvady

100,000 € 1250 €/m²

ESTATERS | 2-izbový byt v lokalite Nové Mesto, na Varšavskej ulici na prenájom!

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Varšavská | 53 m²

Realitná kancelária ESTATERS vám ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt s loggiou a pivnic

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

960 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Dvojgeneračný rodinný dom s veľkým pozemkom 12á, Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Jána Krála | 225 m²

VÝNIMOČNÁ PONUKA Máme pre Vás veľmi zaujímavú ponuku. Vstúpte do sveta neobmedzených možností

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

540,000 € 2400 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Investičné pozemky v Kanaši /Veľký Šariš na predaj

Reality Veľký Šariš

Rekreačný pozemok | 400 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám ponúka na predaj investičné pozemky v Kanaši/ časť obce V

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Šariš

25,000 € 63 €/m²

GARÁŽ s elektrinou v SABINOVE

Reality Sabinov

Garáž | 19 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o Ponúkame na predaj tehlovú garáž o výmere 21m2 s elektr

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Sabinov

28,490 € 1499 €/m²

Skladovací priestor na prenájom - 75 m2, Kopčianska ul.

Reality Bratislava-Petržalka

Skladový objekt | Kopčianska | 75 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor (skladovacia kója) o celkovej výmere 75 m2 s možnosť

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

7.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj 4 izb. RD kompletná rekonštrukcia, Podhájska

Reality Podhájska

Rodinný dom | - | 120 m²

Hovorí sa že prvý pocit býva dôležitý, pri tejto nehnuteľnosti môj prvý pocit bol veľmi dobrý.

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Podhájska

166,000 € 1383 €/m²

Skladové priestory s možnosťou delenia - 360 m2-5.000 m2, ul. Na Pántoch

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na Pántoch | 360 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor o celkovej výmere 5.000 m2 s možnosťou rozdelenia na

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac