930 inzerátov v ponuke
Chalupa, rekreačný domček | rekreačna oblasť | 30 m²
VASSE Reality ponúka na predaj jedinečný pozemok s chatou v obci Martovce. Hľadáte miesto, kde
25,000 € 833 €/m²
Reštaurácia | Búč | 220 m²
PODNIKATEĽSKÁ PRÍLEŽITOSŤ V OBCI BÚČ - BÝVALÉ POHOSTINSTVO S POTENCIÁLOM- VHODNÉ PRE PODNIKATEĽ
120,000 € 545 €/m²
Rodinný dom | - | 90 m²
LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení vidiecky rodinný dom na spoločnom dvore vo
42,990 € 478 €/m²
Výrobný objekt | Majdán | 1,000 m²
ASGARD home reality ponúka na predaj priemyselný stavebný pozemok pod Karpatami v obci Horné Or
650,000 € 650 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Ružindolská | 18 m²
ASGARD home reality exkluzívne ponúka na prenájom nové kancelárske priestory s dobrou dostupnos
211 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Rešov majer | 2,324 m²
LCF REAL ponúka na predaj Investičné stavebné pozemky v Mestkej časti Košice - Krásna. Jedná sa
25 €/m2 25 €/m2
Orná pôda | - | 40,869 m²
Ponúkame na predaj ornú pôdu s vysokou bonitou o výmere 40 869m2 vedľa hlavného ťahu v obci Tor
8 €/m2 8 €/m2
3 izbový byt | Dúhová | 80.06 m²
Predaj 3 izbového bytu, el. vonkajšie žalúzie, podlahové kúrenie 1x klimatizácia – v druhej eta
259,140 € 3237 €/m²
Rodinný dom | Nesvady | 120 m²
Heaven reality ponúka na predaj pekný poschodový 5 izbový rodinný dom v Nesvadoch. Podlahová p
154,990 € 1292 €/m²
Skladový objekt | Púchovská | 421 m²
Ponúkame na prenájom murovaný skladový priestor vhodný na skladovanie, ľahkú výrobu, servisné a
6.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Chalupa, rekreačný domček | Pod lesom | 70 m²
Dobrá investičná nehnuteľnosť, nakoľko sa nachádza iba 400 m od TK Podhájska. Šírka pozemku je
99,900 € 1427 €/m²
Skladový objekt | Kopčianska | 1 m²
Ponúkame Vám na prenájom betónovú plochu situovanú v stráženom skladovo-administratívnom areáli
3 €/m2/mesiac 3 €/m2/mesiac
Skladový objekt | Púchovská | 550 m²
Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor o celkovej výmere 550 m2 v skladovom areáli na Púcho
7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Skladový objekt | Vajnorská | 246 m²
Ponúkame Vám na prenájom kompletne zrekonštruovaný priestor o výmere 246 m2 na Vajnorskej ul. P
3,422.42 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Bojnická | 18 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v 6 poschodovej, administratívnej budove s vlast
6.25 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Panónska cesta | 35 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v 4 posch. administratívnej budove na Panónskej
7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | - | 186.1 m²
V PONUKE 3D VIRTUÁLNA PREHLIADKA! Hľadáte pokojné a bezpečné bývanie pre Vás a Vaše ratolesti
Cena dohodou
4 izbový byt | - | 122 m²
BÝVAJTE IHNEĎ. V PONUKE POSLEDNÝ SKOLAUDOVANÝ DVOJPODLAŽNÝ RD s priestranným pozemkom, terasou
235,000 € 1926 €/m²
4 izbový byt | - | 107.32 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj svetlý a dispozične výborne riešený 4 izbový byt v obľúbenej čast
430,000 € 4007 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Pri potoku | 62 m²
ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj útulnú chatu vo výbornom stave vďaka svojmu vyb
135,000 € 2177 €/m²
Záhrada | - | 436 m²
LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení slnečnú záhradu v osobnom vlastníctve s vý
44,000 € 101 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Strojárenská | 113 m²
ASGARD home reality exkluzívne ponúka na prenájom nové obchodné/kancelárske priestory so sklado
1,903 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 3,501 m²
LCF Real Vám ponúka na predaj veľký a slnečný stavebný pozemok s rozlohou 3501 m2 v obci Bačka
8,000 € 2 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 1,130 m²
LCF Real ponúka na predaj pozemok o výmere 1 130 m2, ktorý sa nachádza v k.ú. Terasa a ktorého
55,000 € 49 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.