Realitné kancelárie Slovenska

Chlumeckého 5 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko

Realitní makléri Slovenska (600  inzerátov)

Chlumeckého 5 82103 Bratislava

Reality na kľúč

Gúgska 5363/15 940 02 Nové Zámky

Zápotockého 1 080 01 Prešov

FinProfit REAL (176  inzerátov)

Chrenovská 14 94901 Nitra

Papcun Reality (7  inzerátov)

Bajkalská 19285/51 821 05 Bratislava

930 inzerátov v ponuke

2-izbový byt Nové Zámky | stačí sa nasťahovať

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Gábora Bethlena 35 | 57 m²

✨ EXKLUZÍVNE V PONUKE – KING REAL | Mgr. David Molnár, RSc. ✨ Možné nasťahovanie už od októbra

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

116,000 € 2035 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ - stavebný pozemok 1317 m2- RECA

Reality Reca

Pozemok pre občiansku vybavenosť | RECA | 1,317 m²

Predáme investičný pozemok v lukratívnej časti v blízkosti Senca - obec RECA na výstavbu polyfu

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Reca

60 €/m2 60 €/m2

Reprezentatívne administratívne priestory na prenájom - od 18 m2, Košická ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 18.1 m²

Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívne kancelárie s výmerou od 18 m² v administratívno-obchod

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

564 €/mesiac 31 €/mesiac/m²

Predám RD v Podhájskej.

Reality Podhájska

Rodinný dom | - | 1,180 m²

Predám zariadený RD v Podhájskej . Celková rozloha pozemku je 1946m2 z toho zastavanej plochy j

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Podhájska

1 € 0 €/m²

Predám stavebný pozemok Nitra - Štitáre.

Reality Štitáre

Pozemok pre rodinné domy | Pri prameni | 1,056 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - pre rodinný dom Nitra - Štitáre, Pri prameni. Plocha: pozemku

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Štitáre

96,000 € 91 €/m²

Prenajmem v Nitre 30m2 s parkovacím miestom na Cabajskej ceste.

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Cabajská | 30 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Nitra, Cabajská vhodný na kancelárie,

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

320 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Predám stavebný pozemok Podhorany Sokolníky 5867m2.

Reality Podhorany

Pozemok pre rodinné domy | Podhoranská | 5,867 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Podhorany, Podhoranská. Plocha: pozemku 5867m

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Podhorany

1 €/m2 1 €/m2

Predám pozemok Nitra - Kynek 12709m2.

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hájska | 12,709 m²

Predám pozemok v Nitre, katastrálne územie Kynek vrámci územného plánu mesta určený na individu

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

79 €/m2 79 €/m2

Predám stavebný pozemok Nitra - Lehota.

Reality Lehota

Pozemok pre rodinné domy | - | 713 m²

Pri Nitre- v Lehote predám stavebný pozemok 713m2, šírka 24m a dĺžka 29m s prístupovou cestou n

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Lehota

77,000 € 108 €/m²

Predám 10á pozemok - Nitra, Zobor.

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Zobor | 936 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - pre rodinné domy Nitra, Zobor. Plocha: pozemku 936m2. Mierne s

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

350 €/m2 350 €/m2

Predám výrobno-skladovací areál, 25km od NR, Obsolovce.

Reality Horné Obdokovce

Objekt pre obchod | - | 2 m²

Areál je možné kúpiť formou splátok prenájmu alebo na časti po dohode s majiteľom, čo by sa zar

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Horné Obdokovce

1 € 1 €/m²

Na prenájom nebytový priestor v projekte Rínok Rača – 148 m²

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Rudroffova | 148.26 m²

Ponúkame na prenájom nebytový priestor s výmerou 148,26 m² v novostavbe polyfunkčnej budovy v p

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

13 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Obchodný priestor v novostavbe bytového domu na prenájom - 119 m2, ul. Závodu Matador.

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | - | 119.1 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor o výmere 119,10 m2 situovaný v novostavbe bytového d

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

13 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na Predaj Komerčné, Prevádzkové a Skladové Priestory v Bratislave-Nové Mesto, Vajnorská ul. 127

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Vajnorská | 1,600 m²

NA PREDAJ – Komerčné priestory, Vajnorská 127, Bratislava Lokalita: Vajnorská 127, Bratislava

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

1 € 0 €/m²

Na prenájom obchodné priestory v rôznych výmerách v Rači.

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Výhonská | 1 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory o celkovej výmere 2.500 m2 v obchodnom dome Drevona

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

5 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac

Sklad 810 m2 s administratívnym a sociálnym zázemím.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Kukučínova | 810 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor o celkovej výmere 810 m2 v skladovom areáli na Kukuč

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom priestranný 3-izbový byt blízko centra Piešťan

Reality Piešťany

3 izbový byt | Javorová | 67 m²

Foto je ilustračné. Ponúkame na prenájom útulný, kompletne zariadený 3-izbový byt v tichej a v

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predám pozemok na Zlatomoraveckej ceste pri Nitre, 6492m2.

Reality Pohranice

Komerčná zóna | Zlatomoravecká | 6,492 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - priemyselná zóna, technické služby vhodný na výstavbu sídla fi

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Pohranice

88,000 € 14 €/m²

Záhradka na predaj _ Bánovce nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

Záhrada | - | 428 m²

Ponúkam na predaj záhradu o výmere 428 m² plnú zelene v príjemnej záhradkárskej lokalite v Báno

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bánovce nad Bebravou

16,900 € 39 €/m²

Kancelársky priestor na prenájom - 205 m2, Údernícka ul.

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Údernícka | 205.58 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor o celkovej výmere 205,58 m2 na Úderníckej ul. v P

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Luxusný apartmán 2kk v HARMONY MONTE CARLO na Slnečnom pobreží v Bulharsku

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj apartmán 2kk v top luxusnom rezorte Harmony Monte Carlo, ktorý sa na

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

132,000 € 1970 €/m²

NA PRENÁJOM : Svetlé kancelárske priestory, Jirásková 16, Bardejov

Reality Bardejov

Administratívny objekt | - | 42.5 m²

KING REAL Vám exkluzívne ponúka na prenájom kancelárske priestory, ktoré sú ideálnym miestom pr

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bardejov

470 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PENZIÓN S BUDOVAMI A VEĽKÝM POZEMKOM, SOMOTOR

Reality Somotor

Hotel, penzión, ubytovňa | Nová | 500 m²

LCF Real ponúka na predaj v obci Somotor nehnuteľnosti na pozemku o rozlohe 17.745 m2 a to: -

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Somotor

299,990 € 600 €/m²

Na predaj 4 izbový rodinný dom v Kolárove s pozemkom 984 m2.

Reality Kolárovo

Rodinný dom | - | 150 m²

Priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom v tichej časti Kolárova . Realitná kancelária VASSE

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

99,000 € 660 €/m²