RADO Reality

RADO Reality Group s.r.o.

Mateja Bela 20 91108 Trenčín
Spoločnosť RADO Reality je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním predaja nehnuteľností, prenájmom objektov, ich správou a samozrejme poskytujeme aj široké právne a finančné poradenstvo v oblasti realít. Vďaka silnému finančnému zázemiu a vyškoleným maklérom je schopná predať Vašu nehnuteľnosť v bezkonkurenčne rýchlom čase. Dúfame, že práve v nás získate silného a spoľahlivého partnera!
Prečítať viac

421 inzerátov v ponuke

RentHub | 2i byt | parkovanie | balkón | Jégeho Alej | REZERVOVANÝ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 51 m²

Moderný 2-izbový byt s balkónom, 2x klimatizáciou a garážovým státím – Jégého Alej, Bratislava

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

720 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

RADO | Exkluzívna administratívna budova v centre, Piešťany

Reality Piešťany

Polyfunkčný objekt | Radlinského | 1,196 m²

RADO Reality ponúka exkluzívnu viacúčelovú budovu v širšom centra kúpeľného miesta Piešťany. Ob

Publikované: 20.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Piešťany

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Predaj polyfunkčnej budovy, Bratislavská ul. - Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Bratislavská | 430 m²

RADO Reality ponúka na predaj polyfunkčný objekt na Bratislavskej ul. v Trenčíne. 3-podlažná bu

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Trenčín

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Na predaj prvý OFF-GRID DOM na Slovensku, Rohožník

Reality Rohožník

Rodinný dom | 0 m²

RADO Reality ponúka na predaj prvý off-grid rodinný dom na Slovensku s garážou, ktorý sa vyznač

Publikované: 22.11.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rohožník

410,000 €

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | Administratívna budova "Konštrukta", Trenčín

Reality Trenčín

Objekt pre obchod | K výstavisku | 7,716 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj výnimočnú administratívnu budovu "Konštrukta - Tire Te

Publikované: 13.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RADO | Predaj 5-izb. rodinného domu - Trenčín, Vinohrady

Reality Trenčín

Rodinný dom | Nezadaná | 150.69 m²

RADO Reality ponúka na predaj novostavbu 5-izb. rodinného domu v lokalite Trenčín – Vinohrady.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčín

349,000 € 2316 €/m²

RADO | Prenájom obchod. priestorov, novostavba 57m2, Trenčín-Zlatovce

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Odevná | 57 m²

RADO Reality ponúka na prenájom obchodné priestory s rozlohou 57 m² v novostavbe bytového domu

Publikované: 11.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

RADO | Sklad na prenájom 73m2, budova Fischer TireTech, TN

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | K výstavisku | 73 m²

IBA U NÁS!!! RADO Reality ponúka na prenájom viacero flexibilných skladových priestorov rôznych

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

213.16 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

RADO | Moderný 3i s garážovým státím + kobka | Fuxova | Bosákova, BA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Bosákova | 65.61 m²

Existujú byty, ktoré pôsobia dobre na fotkách. A potom sú byty, v ktorých si už pri prvej obhli

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

369,990 € 5639 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Prenájom 255m2 kancelárie | ul. Radlinskeho |Pieštany

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | 255 m²

RADO Reality ponúka kancelárske priestory v administratívnej budove (celé podlažie k dispozícii

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

3,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | IBA U NÁS! 5-izbový RD, Trenčín, Južná ul.

Reality Trenčín

Rodinný dom | Južná | 120 m²

RADO Reality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj veľmi príjemný, svetlý a prakticky riešený

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčín

369,900 € 3083 €/m²

RADO | Prenájom 18,88m2 kancelárie | ul. Radlinskeho |Pieštany

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | 18.88 m²

RADO Reality ponúka kancelárske priestory v administratívnej budove v širšom centra kúpeľného m

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

200.13 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Prenájom 22m2 kancelárie | ul. Radlinskeho |Pieštany

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | 22 m²

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

233.2 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 5i RD s pozemkom 794m2 | ul. Jánošíkova, Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Jánošíkova | 170 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj rodinný dom v Trenčíne na Jánošíkovej ulici Priestran

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčín

265,000 € 1559 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO I 2-izbový byt 63m² I ul. Partizánska I Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Partizánska | 63 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt na ulici Partizánska v Trenčíne. Základn

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

124,900 € 1983 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO I 4i byt, 90m2 I ul. Opatovská I Trenčín

Reality Trenčín

4 izbový byt | Opatovská | 90 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj 4-izbový byt s rozlohou 90m2 na ulici Opatovská v mestskej č

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

219,000 € 2433 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Prenájom 140m2 kancelárie | ul. Radlinskeho |Pieštany

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | 140 m²

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

1,650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 3-izbový Rodinný dom so záhradou 601m2 | Ducové

Reality Ducové

Rodinný dom | Ducové 49 | 108 m²

IBA U NÁS! RADO Reality Vám ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v tichej obci Ducové, len 10

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ducové

129,000 € 1194 €/m²

RADO | Stavebný pozemok pre RD | všetky podklady | 528 m² |Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Poľná | 528 m²

Márne hľadáš samostatne stojaci dom podľa svojich predstáv a radovky nie sú pre teba to pravé?

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

149,900 € 284 €/m²

RADO | 5i RD s pozemkom 860m2 | Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Kpt. Jaroša | 272 m²

IBA U NÁS! RADO Reality vám ponúka 5-izbový rodinný dom s krbom a záhradou v Trenčíne. Ponúkam

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčín

499,000 € 1835 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RentHub | Priestranný slnečný | 2-izbový byt | 70 m² |

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Šustekova | 70 m²

Na prenájom 2-izb. byt na začiatku Petržalky. Začnite novú kapitolu v štýlovom 2-izbovom byte v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

RADO | Prenájom od 11 m² do 56 m² kancelárie | Zlatovce

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Brnianska | 56 m²

RADO Reality Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v polyfunkčnej budove nachádzajúcej s

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

5.26 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

RADO | 3i byt 54m2 + 20m2 pivnica + pozemok, Hrabovská - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Hrabovská | 74 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s podlahovou plochou 54m2 na ulici Hrabovská v T

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

104,900 € 1418 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Reality ponúka na prenájom priestor o rozlohe 64 m2 v Žiline.

Reality Žilina

Obchodné priestory | Kuzmányho | 64 m²

RADO Reality ponúka na dlhodobý prenájom obchodný priestor o rozlohe 64 m2, v administratívnej

Publikované: 08.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

450 €/mesiac 7 €/mesiac/m²