RADO Reality

RADO Reality Group s.r.o.

Mateja Bela 20 91108 Trenčín
Spoločnosť RADO Reality je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním predaja nehnuteľností, prenájmom objektov, ich správou a samozrejme poskytujeme aj široké právne a finančné poradenstvo v oblasti realít. Vďaka silnému finančnému zázemiu a vyškoleným maklérom je schopná predať Vašu nehnuteľnosť v bezkonkurenčne rýchlom čase. Dúfame, že práve v nás získate silného a spoľahlivého partnera!
Prečítať viac

421 inzerátov v ponuke

RADO | Rezidencia Karpatská (D.2G), 3i byt 87 m2, loggia 13,2 m2, TN

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 87.19 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 3-izbový byt s označením D.2G v bytovom dome D, s veľk

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

360,449 € 4134 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (D.2B), 1i byt 46 m2, loggia 5 m2, Trenčín

Reality Trenčín

1 izbový byt | Karpatská | 46.04 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 1-izbový byt s označením D.2B v bytovom dome D, s veľk

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

190,414 € 4136 €/m²

RADO | NA PRENÁJOM Skladové priestory + kancelárie – Trenčín

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | Nezadaná | 1,400 m²

Ak hľadáte vhodné miesto na uskladnenie tovaru, materiálu alebo techniky, ideálne pre malé aj s

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

Cena dohodou

RADO | Stavebný pozemok - Nemšová – 3.500m2

Reality Nemšová

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,500 m²

IBA U NÁS! Rado Reality ponúka na predaj rozľahlý pozemok v Nemšovej, okres Trenčín, ktorý je

Publikované: 08.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nemšová

60 €/m2 60 €/m2

RADO | Posledný voľný dom! Moderná novostavba 4-izbového domu

Reality Sokolovce

Rodinný dom | 108 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj kvalitnú 4-izbovú novostavbu rodinného domu v objekte dvojdom

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Sokolovce

165,000 € 1528 €/m²

RADO | Sklad na prenájom 57m2, budova Fischer TireTech, TN

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | K výstavisku | 57 m²

IBA U NÁS!!! RADO Reality ponúka na prenájom viacero flexibilných skladových priestorov rôznych

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

166.44 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

RADO | Obchodný priestor, 98m2, Beckovská - Trenčín - širšie centrum

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Beckovská | 98 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný nebytový priestor s rozlohou 98m2 n

Publikované: 26.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Trenčín

119,900 € 1223 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 4i mezonet, 133m2, vlastné kúrenie, Melčice-Lieskové

Reality Melčice-Lieskové

4 izbový byt | Nezadaná | 133 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj veľkometrážny 4-izbový mezonetový byt s vlastným kúrením v ob

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Melčice-Lieskové

219,900 € 1653 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Investičný stavebný pozemok Dolné Kočkovce

Reality Dolné Kočkovce

Pozemok pre rodinné domy | A.Bernoláka | 2,283 m²

RADO Reality ponúka na predaj slnečný, rovinatý pozemok s rozlohou 2283 m2 so všetkými inžinier

Publikované: 31.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Dolné Kočkovce

120 €/m2 120 €/m2

RADO | Záhrada 318m2 + murovaná pivnica, Chrášť - Trenčín

Reality Trenčín

Rekreačný pozemok | Východná | 318 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj pozemok v záhradkárskej oblasti Chrášť v Trenčíne. Pozemok má

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

22,500 € 71 €/m²

RADO | Slavnica - investičný pozemok

Reality Slavnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,400 m²

IBA U NÁS !!! RADO Reality Vám ponúka na predaj pozemok v obci Slavnica, o rozlohe 5400 m2, vho

Publikované: 16.08.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Slavnica

45 €/m2 45 €/m2

RentHub | Pekný a priestranný 3-izbový byt | 70m² |

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Mečíková | 70 m²

Patrik z RADO Reality Group vám ponúka na prenájom vkusne zariadený a priestranný 3-izbový byt

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

740 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RentHub | Priestranný 2-izb. byt 60 m² | klimatizácia | Ružinov |

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 60 m²

Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt s klimatizáciou a p

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

640 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Moderné Kancelárie 79m2 - Mierové námestie | Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Mierové námestie | 79 m²

RADO Reality Vám ponúka na prenájom štýlové kancelárske priestory priamo v centre Trenčína – na

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

RADO | Stavebný pozemok v širšom centre Trenčianskych Teplíc!

Reality Trenčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | Šrobárova | 1,000 m²

RADO Reality Vám ponúka slnečný stavebný pozemok neďaleko kúpeľného námestia v Trenčianskych Te

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

199,000 € 199 €/m²

RADO | 4-izbový MEZONET 105m2 + terasy 28m2 | Petržalka City

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Rusovská cesta | 105 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj jedinečný 4-izbový mezonet s úžitkovou plochou 105 m² a dvomi

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

759,900 € 7237 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Investičný pozemok Svinná na IBV 28.084 m2

Reality Svinná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 28,084 m²

IBA U NÁS! Rado Reality ponúka na predaj rozľahlý investičný pozemok vo Svinnej, okres Trenčín,

Publikované: 08.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Svinná

4.8 €/m2 5 €/m2

RADO | Prenájom exkluzívnych priestorov na 2. a 3.NP, Nám. sv.Anny

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie sv. Anny | 423.1 m²

IBA U NÁS! RADO Reality prináša na prenájom exkluzívne administratívne priestory na 2. NP (cca

Publikované: 29.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

13.7 €/m2/mesiac 14 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | 2i byt | ul. Švermova | Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | 51.74 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt na ulici Švermova, Sihoť - Trenčín. Cel

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

157,900 € 3052 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO I 4i byt, 73m2 I ul. Gagarinova I Trenčín

Reality Trenčín

4 izbový byt | Gagarinova | 73 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj 4-izbový byt s rozlohou 73m2 na ulici Gagarinova v mestskej č

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

220,000 € 3014 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 2 byty v 1 už s nájomníkmi | okamžitý príjem 1600 €/mes | 4.87%

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Čiližská | 69.08 m²

Hľadáš investičný byt, ktorý ti bude ihneď zarábať? Čo keby si kúpil byt, ktorý už má nájomník

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

393,750 € 5700 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 3i RD s pozemkom 262m2 | ul. Hurbanova, Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Hurbanova | 138 m²

IBA U NÁS! RADO Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj prízemný 3-izbový rodinný dom s pivnico

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčín

255,000 € 1848 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Slnečný stavebný 1483m2 pozemok Trenčianska Teplá

Reality Trenčianska Teplá

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,483 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1483m2 na konci dediny Trenčianska Tepl

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianska Teplá

125 €/m2 125 €/m2

RADO | Na prenájom administratívny priestor, 62 m2, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Obchodné priestory | Centrum | 62 m²

RADO Reality ponúka na dlhodobý prenájom obchodný priestor o rozlohe 62 m2, v administratívnej

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

300 €/mesiac 5 €/mesiac/m²