RADO Reality

RADO Reality

Mateja Bela 2460/20 91108 Trenčín
Spoločnosť RADO Reality je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním predaja nehnuteľností, prenájmom objektov, ich správou a samozrejme poskytujeme aj široké právne a finančné poradenstvo v oblasti realít. Vďaka silnému finančnému zázemiu a vyškoleným maklérom je schopná predať Vašu nehnuteľnosť v bezkonkurenčne rýchlom čase. Dúfame, že práve v nás získate silného a spoľahlivého partnera!
Prečítať viac

RADO Reality

RADO Reality Trenčín s.r.o.

Mateja Bela 2460/20 91108 Trenčín Slovensko

RADO Reality

Inverest s.r.o.

Jarošova 1 83103 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

RADO Reality

RADO Reality Group s.r.o. (421  inzerátov)

Mateja Bela 20 91108 Trenčín

421 inzerátov v ponuke

RADO | Stavebný pozemok 1187 m2 - Stará Turá

Reality Stará Turá

Pozemok pre rodinné domy | Trávniky | 1,187 m²

IBA U NÁS !!! RADO Reality má v ponuke exkluzívny stavebný pozemok s rozlohou 1187m2, nachádz

Publikované: 23.11.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

47,480 € 40 €/m²

RADO | pozemok vhodný na developérsky projekt| Vrbové

Reality Vrbové

Pozemok pre rodinné domy | SNP | 1,706 m²

RADO Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok so staršou dvojpodlažnou priemyselnou bud

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vrbové

319,800 € 187 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.4C, 2i byt 53,6 m2 s terasou 31,8 m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 53.6 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt s označením A.4C, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

286,856 € 5352 €/m²

RADO | laprovensalia.sk | Moderný 4-izbový bungalov | Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Jadranská | 130 m²

Predstavujeme Vám novostavbu rodinného domu v projekte La Provensalia, ktorá spája modernú arch

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

435,000 € 3346 €/m²

RADO | Stavebný pozemok v obci Štefanov

Reality Štefanov

Pozemok pre rodinné domy | 1,585 m²

RADO Reality ponúka na predaj priestranný pozemok v obci Štefanov, okres Senica. Pozemok je ro

Publikované: 15.08.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Štefanov

88,000 € 56 €/m²

RADO | Exkluzívna honosná kúria | 4 ha pozemok | Dunakiliti - HU

Reality Dunakiliti

Rodinný dom | Maďarsko | Dunakiliti |

RADO reality vám predstavuje unikátnu príležitosť vlastniť nehnuteľnosť, ktorá nemá na súčasno

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dunakiliti

2,288,000 € 2288 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ | RADO | Moderne zrekonštruovaný 2i byt | Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Nezadaná | 47.96 m²

RADO Reality exkluzívne ponúka na predaj slnečný a vkusne zrekonštruovaný 2-izbový byt s výhľad

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

210,000 € 4379 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Na predaj stavebný pozemok 4949m2 | Moravské Lieskové

Reality Moravské Lieskové

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,949 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Moravské Lieskové. Rovinatý pozemok o v

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Moravské Lieskové

137,500 € 28 €/m²

REZERVOVANÉ | 4i byt v Petržalke | len 4 zastávky od centra

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Belinského | 87.3 m²

Hľadáte priestranný rodinný byt v Petržalke, kde máte všetko doslova pod rukou a zároveň výborn

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

319,990 € 3665 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Prenájom 207 m² obchodné priestory | Zlatovce

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Brnianska | 207 m²

RADO Reality Vám ponúka na prenájom obchodné priestory v administratívnej budove nachádzajúcej

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

5.99 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

RADO | Prenájom 24,40m2 kancelárie | ul. Radlinskeho |Pieštany

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | 24.4 m²

RADO Reality ponúka kancelárske priestory v administratívnej budove v širšom centra kúpeľného m

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

258.64 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | moderný 2-izbový byt pri lese 67m2 + parking | Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vlárska | 62 m²

Priestranný a svetlý 2-izbový byt na Vlárskej ulici – Kramáre, pri lese Ponúkame na prenájom

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

790 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | IBA U NÁS! Pozemok 5 912 m2 s RD, Mníchova Lehota

Reality Mníchova Lehota

Pozemok pre rodinné domy | Jarky | 5,912 m²

Hľadáte miesto, kde sa spája bývanie s podnikaním, alebo túžite po vlastnej farme s výbornou do

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Mníchova Lehota

199,900 € 34 €/m²

RADO | Prenájom od 7 m² do 66 m² skladových priestorov | Zlatovce

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | Brnianska | 66 m²

RADO Reality Vám ponúka na prenájom skladové priestory od 7 m² do 66 m² v polyfunkčnej budove n

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

2.81 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

RADO | ZNÍŽENÁ CENA! Predaj pozemku 9000 m2 - Priemyselný park Trenčín

Reality Trenčín

Komerčná zóna | Bratislavská | 9,000 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v Priemyselnom parku v Trenčíne. Rovinatý pozemo

Publikované: 18.06.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

138 €/m2 138 €/m2

RADO | Predaj 4-izb. rodinného domu - Trenčín, Vinohrady

Reality Trenčín

Rodinný dom | Nezadaná | 90.48 m²

RADO Reality ponúka na predaj novostavbu 4-izb. rodinného domu v lokalite Trenčín – Vinohrady.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčín

270,600 € 2991 €/m²

RADO | 2 izbový byt 62m² | Greencorner C 4.4| Bratislava-Nové

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 58.5 m²

Moderný 2-izbový byt s lodžiou v projekte Green Corner – Račianska 69, Bratislava – Nové Mesto

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

315,700 € 5397 €/m²

RADO| Nový priestor pre Vašu firmu v centre Bolešova!

Reality Bolešov

Obchodné priestory | 338 m²

RADO Reality Vám ponúka jedinečnú možnosť vďaka ktorej môžete mať svoje bývanie aj podnikanie p

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bolešov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | 4 izbový penthouse 165m² | Greencorner | Bratislava-Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianska | 112 m²

Luxusný 4-izbový penthouse s veľkou terasou a panoramatickým výhľadom – Green Corner, Račianska

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

809,990 € 7232 €/m²

RADO | 4 izbový penthouse 155m² | Greencorner | Bratislava-Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianska | 138 m²

4-izbový penthouse s terasou a tromi lodžiami | Green Corner – Račianska 69, Bratislava – Nové

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

712,800 € 5165 €/m²

RentHub | Prémiové bývanie v ZWIRNe I Pekný 2i byt I

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 50 m²

Patrik z RADO Reality Group / RentHub Vám ponúka na prenájom moderný, úplne nový 2-izbový byt v

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,050 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Rezidencia Karpatská C.4A- 4i luxusný byt 118 m2, terasa 102 m2

Reality Trenčín

4 izbový byt | Karpatská | 118 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 4-izbový byt v bytovom dome C, nachádzajúci sa na 4. p

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

647,589 € 5488 €/m²

RADO | Showroom/kancelárie 357 m², Zadunajská cesta, Petržalka, BA

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Zadunajská | 357 m²

Showroom / kancelárie 357 m² – Zadunajská cesta, Bratislava – Petržalka Priamo oproti Auparku,

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Petržalka

509,000 € 1426 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 3i RD s pozemkom 751 m2 | ul. Lipová, Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Lipová | 110 m²

RADO Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj prízemný 3-izbový rodinný dom s pivnicou a garážou

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčín

254,900 € 2317 €/m²