Pavlik & Partners

Pavlik & Partners

Svätoplukovo námestie 1/B 0 94901 Nitra Slovensko

Pavlik & Partners

Pavlik & Partners s.r.o. (71  inzerátov)

Ovocinárska 65/35 94901 Nitra

71 inzerátov v ponuke

Predaj pozemok 40á, usadlosť pod Donovalmi so starým RD

Reality Staré Hory

Pozemok pre rodinné domy | 4,099 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj veľký pozemo

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Staré Hory

145,000 € 35 €/m²

Top
Top

Predaj 200m2 priestor vhodný na 3 apt., Donovaly

Reality Donovaly

Objekt pre obchod | Donovaly | 200 m²

Realitná kancelária Pavlik & Partners vám exkluzívne ponúka na predaj lukratívny priestor vhodn

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Donovaly

1 € 0 €/m²

Top
Top

Predaj veľký 2izb.apartmán Donovaly, 89m2 + 2 parkov.miesta

Reality Donovaly

2 izbový byt | 89 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj veľký 2izbov

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Donovaly

162,500 € 1826 €/m²

Top
Top

Predaj 3izb. apartmán Donovaly, 170 m2, garáž, ZNÍŽENÁ CENA!

Reality Donovaly

3 izbový byt | Donovaly | 85 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: Ponúkame Vám na predaj veľký, kompletne zariadený 3 izbový apartmán v AD Pan

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Donovaly

258,000 € 3035 €/m²

Top
Top

Prenájom 1.izbový byt, loggia, Čermáň

Reality Nitra

1 izbový byt | Hlboká | 37 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o Vám ponúka na prenájom čerstvo zrekonštruovaný 1.izbo

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Nitra

580 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Prenájom krásny 2 izbový byt, novostavba, terasa, park.miesto

Reality Nitra

2 izbový byt | Hornostavská | 53 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o Vám ponúka na prenájom krásny 2 izbový byt s priestra

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Nitra

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Predaj 3 izbový byt, 2x balkón, Vikárska ul., pôvodný stav

Reality Nitra

3 izbový byt | Vikárska | 72 m²

REZERVOVANÉ!! Hľadáte byt s potenciálom v jednej z najžiadanejších lokalít v Nitre? Realitná

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Predaj rodinný dom širšie centrum Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | 110 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom na Brane

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Nitra

165,000 € 1500 €/m²

Prenájom veľkometrážny 2 izbový byt, staromestské bývanie, 78m2

Reality Nitra

2 izbový byt | Štefánikova trieda | 78 m²

REZERVOVANÉ!! Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na prenájom veľký kompletn

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Nitra

670 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom 2 izbový byt 82 m2, Braneckého ul.

Reality Nitra

2 izbový byt | Braneckého | 82 m²

Realitná kancelária Pavlik & Partners s.r.o. Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt v administratí

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Nitra

530 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Predaj 2 izbový byt, balkón, úplne centrum mesta

Reality Nitra

2 izbový byt | Braneckého | 56 m²

EXKLUZÍVNE. Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v úplno

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

174,990 € 3125 €/m²

Predaj 9,2á stavebný pozemok, Jelenec, krásne prostredie pri lese, elektrina

Reality Jelenec

Pozemok pre rodinné domy | Nový Gýmeš | 921 m²

POSLEDNÝ VOĽNÝ POZEMOK!! Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na pr

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Jelenec

99,000 € 107 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom veľký 3 izbový byt, balkón, Klokočina

Reality Nitra

3 izbový byt | Petzwalova | 80 m²

REZERVOVANÉ!! Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na prenájom veľký 3 izbový

Publikované: 24.08.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

780 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

VYPREDANÉ!! Predaj 1 spáľňový apartmán, Dubai South, poloha s vysokým potenciálom

Reality Spojené Arabské Emiráty

2 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka v exkluzívnej spolupráci so špičkovou rea

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj

187,000 € 3281 €/m²

Prenájom 2izbový byt s 1 parkovacím miestom, novostavba

Reality Nitra

2 izbový byt | 64 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na prenájom veľký 2izbový byt 64m2+veľká

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Nitra

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom chata Donovaly, parkovanie, dlhodobý prenájom

Reality Donovaly

Chalupa, rekreačný domček | Mistríky | 194 m²

Realitná kancelária Pavlik & Partners s.r.o. Vám ponúka na dlhodobý prenájom chatu v obľúbenom

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na prenájom Donovaly

850 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Predaj krásny apartmán, dlho očakávaný projekt SIERRA, Motor City, Iman Developer

Reality Spojené Arabské Emiráty

Garsónka | Spojené Arabské Emiráty

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám v exkluzívnej spolupráci so špičkovou realitnou

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj

186,000 € 4650 €/m²

Predaj 2 izb. investicný byt, tehla, centrum mesta

Reality Nitra

2 izbový byt | Štúrova | 64 m²

REZERVOVANÉ!! EXKLUZÍVNA PONUKA: Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na pred

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

170,000 € 2656 €/m²

Prenájom komerčný objekt, kancelárie, Dolné Krškany

Reality Nitra

Administratívny objekt | Novozamocká | 95 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. vám ponúka exkluzívne na prenájom moderné kancelársk

Publikované: 16.01.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

1,500 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Predaj krásny zariadený 4 izbový rodinný dom, bazén, 760m2 pozemok

Reality Veľký Lapáš

Rodinný dom | 100 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o Vám ponúka na predaj krásnu 4 izbovú novostavbu rodin

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Veľký Lapáš

319,900 € 3199 €/m²

Predaj 2 podlažný RD Rumanová, 30 á krásny pozemok

Reality Rumanová

Rodinný dom | 240 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojpodlažný RD v obc

Publikované: 28.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Rumanová

185,000 € 771 €/m²

Prenájom administratívna budova Lužianky 120m2

Reality Lužianky

Polyfunkčný objekt | Rastislavova | 120 m²

Realitná kancelária Pavlik & Partners vám ponúka na prenájom obchodný priestor o výmere 120 m2

Publikované: 26.11.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na prenájom Lužianky

900 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

VYPREDANÉ!! Predaj nadštandardné apartmány, kompletne zariadené, projekt Jade Tower

Reality Spojené Arabské Emiráty

1 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

Publikované: 26.08.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj

135,000 € 3375 €/m²

Prenájom kancelársky priestor, úplne centrum mesta, 13m2

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova trieda | 13.3 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor v Nitre

Publikované: 29.02.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

220 €/mesiac 12 €/mesiac/m²