Pavlik & Partners

Pavlik & Partners

Svätoplukovo námestie 1/B 0 94901 Nitra Slovensko

Pavlik & Partners

Pavlik & Partners s.r.o. (71  inzerátov)

Ovocinárska 65/35 94901 Nitra

71 inzerátov v ponuke

Predaj 3 izbovy byt Klokočina, Novomeského,loggia,EXKLUZÍVNE!

Reality Nitra

3 izbový byt | Novomeského | 64 m²

REZERVOVANÉ!!! EXKLUZÍVNA PONUKA: Realitná kancelária Pavlik & Partners Vám ponúka na predaj vo

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

168,500 € 2633 €/m²

Predaj 2izbový byt Chrenová, ul.Kozmonautov, 2 balkóny EXKLUZÍVNE!

Reality Nitra

2 izbový byt | Kozmonautov | 52 m²

Rezervované!! EXKLUZÍVNA PONUKA: Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na pred

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

167,000 € 3212 €/m²

Predaj RD v úplnom centre, pozemok 6á, Staré mesto

Reality Nitra

Rodinný dom | 150 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj RD so záhradou a garážou v abso

Publikované: 02.06.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Nitra

399,000 € 2660 €/m²

Predaj 4 izbový rodinný dom, novostavba, 3,6á pozemok

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | Nový svet | 120 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj 4 izbovú novostavbu

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

119,000 € 992 €/m²

Predaj 4 izbová kamenná chalupa/vidiecky dom, Veľká Lehota, okres Žarnovica. NOVÁ CENA!

Reality Veľká Lehota

Rodinný dom | 180 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám vo výhradnom zastúpení majite

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Veľká Lehota

349,000 € 2217 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj priemyselný areál Galanta, 4,4 ha pozemok. EXKLUZÍVNA PONUKA

Reality Galanta

Skladový objekt | Galanta | 0 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. vám ponúka na predaj priemyselný areál nachádzajúci

Publikované: 26.11.2021 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Galanta

1,530,000 €

Predaj stavebný pozemok, 7,4 á, Čermáň

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 741 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v l

Publikované: 27.06.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

99,990 € 135 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 2.izbový byt v historickom centre mesta Nitry-Farská ul.

Reality Nitra

2 izbový byt | Farská | 56 m²

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

189,990 € 3393 €/m²

Prenájom kancelárske priestory, 80m2, 3x parkovacie miesto, Mlynárce

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Hlavná | 80 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v Nitre

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj 4izbový RD novostavba Alekšince

Reality Alekšince

Rodinný dom | 92.43 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom v Alekšinc

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Alekšince

239,000 € 2586 €/m²

Predaj 4 izbový zrub pri lese, 7,5á pozemok, Nízke Tatry, EXKLUZÍVNE!

Reality Jarabá

Chalupa, rekreačný domček | 104 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka v Exkluzívnom zastúpení nadštandardnú 4 i

Publikované: 14.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jarabá

449,000 € 4317 €/m²

Prenájom 4 izbový luxusný byt, novostavba ORBIS, 2x garážové státie

Reality Nitra

4 izbový byt | Piaristická | 119 m²

Realitná kancelária Pavlik& Partners s.r.o. Vám ponúka na prenájom nadštandardný 4 izbový byt s

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Nitra

2,099 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Predaj stavebný pozemok, 10á, Nitra - Horné Krškany.

Reality Nitra

Komerčná zóna | Nitra | 1,007 m²

Exkluzívna ponuka - Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj stavebný po

Publikované: 27.08.2020 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

170,000 € 169 €/m²

Prenájom unikátna hradná pivnica + nádvorie

Reality Nitra

Objekt pre obchod | Kráľovská cesta | 64 m²

Realitná kancelária Pavlik & Partners s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na prenájom hradnú pivnicu v

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Prenájom jedinečný 2 izbový byt - loft v centre Nitry, 96m2

Reality Nitra

2 izbový byt | 96 m²

Realitná kancelária Pavlik & Partners s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na prenájom veľkometrážny lo

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Nitra

699 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Predaj krásny 2 izbový apartmán, historické centrum

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | Akademická | 49 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj krásny 2-izbov

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

184,000 € 3857 €/m²

Predaj veľký 2 izbový byt, lukratívna novostavba, ul. Janka kráľa

Reality Nitra

2 izbový byt | Janka Kráľa | 62.2 m²

POSLEDNÉ VOĹNÉ BYTY!! Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj 2 izbový

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

186,600 € 3000 €/m²

Predaj 33á pozemok, Šurianky - Perkovce

Reality Šurianky

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 3,360 m²

EXKLUZÍVNE. Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj pozemok v obci Šuri

Publikované: 11.04.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Šurianky

55 €/m2 55 €/m2

Predaj 3 izbová rekreačná chata, novostavba, štandard, Nízke Tatry

Reality Jarabá

Chalupa, rekreačný domček | 85 m²

POSLEDNÁ CHATA NA PREDAJ!! Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj 3 i

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jarabá

229,000 € 2341 €/m²

VYPREDANÉ!! Predaj moderný apartmán, výborný developer IMAN, perspektívna lokalita Motor City

Reality Spojené Arabské Emiráty

1 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

VYPREDANÉ!! Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj v exkluzívnej spol

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj

220,000 € 5500 €/m²

VYPREDANÉ!! Predaj nadštandardné apartmány, čiastočne zariadené, projekt Sonate Residences

Reality Spojené Arabské Emiráty

1 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka v exkluzívnej spolupráci so špičkovou rea

Publikované: 18.09.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj

180,000 € 4500 €/m²

Predaj rodinný dom, 9á pozemok, garáž, bazén, Chrenová

Reality Nitra

Rodinný dom | Bohúňova | 120 m²

ZNÍŽENÁ CENA!! Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o Vám ponúka na predaj 3 izbový rodinný

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nitra

259,999 € 2167 €/m²

Prenájom kancelársky priestor, centrum mesta, 26m2

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova trieda | 26 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na prenájom kompletne novo zrekonštruovan

Publikované: 16.06.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

404 €/mesiac 11 €/mesiac/m²