Pavlik & Partners

Pavlik & Partners

Svätoplukovo námestie 1/B 0 94901 Nitra Slovensko

Pavlik & Partners

Pavlik & Partners s.r.o. (71  inzerátov)

Ovocinárska 65/35 94901 Nitra

71 inzerátov v ponuke

Prenájom kancelárske priestory, 110m2, parkovacie miesto, úplne centrum mesta.

Reality Nitra

3 izbový byt | Mostna | 138 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor v Nitre

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Nitra

1,200 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Znížená cena! Predaj 5 izbový rodinný dom Chrenová - Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | 103 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka novostavbu 5 izbového rodinného domu - v

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nitra

369,900 € 3591 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj veľký 3 izbový byt, Zobor, tehla, loggia, krásne výhľady

Reality Nitra

3 izbový byt | 78 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám v zastúpení majiteľa ponúka

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

227,000 € 2910 €/m²

VYPREDANÉ!! Predaj dlho očakávaný projekt ONE SKY PARK, apartmány, špičkový developer IMAN, Dubaj

Reality Spojené Arabské Emiráty

1 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

REZERVOVANÉ!! Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka v exkluzívnej spolupráci s

Publikované: 22.08.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj

187,000 € 4675 €/m²

Predaj rekreačný pozemok, Dolné Krškany - Bita

Reality Nitra

Orná pôda | 920 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj rekreačný pozemok v lokalite Do

Publikované: 14.03.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

16,000 € 17 €/m²

Prenájom obchodné/kancelárske priestory, Staré Mesto, parkovanie

Reality Nitra

Objekt pre obchod | Kasalova | 269 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na prenájom obchodné/kancelárske priestor

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

2,200 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Predaj veľký 2 izb.apartmán Donovaly, 67m2, z ktorého môže byť aj 3izbový. ZNÍŽENÁ CENA

Reality Donovaly

2 izbový byt | 67 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj veľký 2izbový apartmán na Donov

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Donovaly

210,000 € 3433 €/m²

Prenájom 3 izb.byt Chrenová, balkón, zariadený.

Reality Nitra

3 izbový byt | Trieda Andreja Hlinku | 74 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners vám ponúka na prenájom pekný, kompletne zrekonštruovaný, ve

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Nitra

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predaj 1 a viac izbový apartmán, exkluzívny projekt INARA Residence, Dubai South

Reality Spojené Arabské Emiráty

1 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj v exkluzívnej spolupráci so špi

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj

155,000 € 3875 €/m²

Predaj 4 izbový rodinný dom, novostavba, 435m2 pozemok

Reality Merašice

Rodinný dom | 105 m²

POSLEDNÝ VOĹNÝ RD!! Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj 4 izbový r

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Merašice

179,000 € 1705 €/m²

Predaj 4 izbový moderný rodinný dom, garáž, zariadený

Reality Veľké Zálužie

Rodinný dom | Vodná | 125 m²

NOVÁ CENA!! Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na p

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Veľké Zálužie

237,900 € 1903 €/m²

Predaj nadštandardný 3 izbový byt, centrum mesta, tehlová bytovka

Reality Nitra

3 izbový byt | 76 m²

REZERVOVANÉ!! EXKLUZÍVNA PONUKA: Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka vo výh

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

235,000 € 3092 €/m²

Prenájom budova 324m2, Nitra - Krškany

Reality Nitra

Objekt pre obchod | Novozámocka | 324 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. vám exkluzívne ponúka na prenájom budovu o rozlohe 3

Publikované: 22.10.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Prenájom pozemok 4500 m2, budova 390 m2, Nitra - Krškany.

Reality Nitra

Objekt pre obchod | Novozámocká | 391 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. vám exkluzívne ponúka na prenájom budovu 390 m2, s p

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Predaj stavebný pozemok, všetky IS, Lukáčovce

Reality Lukáčovce

Pozemok pre rodinné domy | 2,439 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Luk

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Lukáčovce

77,000 € 32 €/m²

Predaj 4 izbová novostavba RD, Jelšovce, krásne výhľady

Reality Jelšovce

Rodinný dom | 123 m²

POSLEDNÝ VOĽNÝ RD VO VÝSTAVBE!! Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na preda

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Jelšovce

229,000 € 1862 €/m²

Prenájom reprezentatívne kancelárske priestory, Zobor, 6x parkovacie miesto

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Kláštorská 40 | 160 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. vám ponúka na prenájom lukratívne kancelárske priest

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

1,700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Predaj nadštandardná 4 izbová rekreačná chata, novostavba, garáž, Nízke Tatry

Reality Jarabá

Chalupa, rekreačný domček | 170 m²

NOVÁ CENA!! Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj luxusný 4 izbový c

Publikované: 24.12.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jarabá

349,000 € 2053 €/m²

VYPREDANÉ!! Predaj moderný apartmán, Dubaj, lokalita JVC, kompletne zariadený, výborné podmienky

Reality Spojené Arabské Emiráty

1 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka v exkluzívnej spolupráci so špičkovou rea

Publikované: 29.12.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj

170,000 € 4250 €/m²

Prenájom pozemok Nitra - Kynek, 2000 m2.

Reality Nitra

Komerčná zóna | Trnavská | 2,000 m²

Realitná kancelária Pavlik & Partners s.r.o. vám ponuka na prenájom pozemok v Nitre časť Kynek,

Publikované: 25.09.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na prenájom Nitra

800 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

VYPREDANÉ!! Predaj luxusný apartmán, Nová Marina, lokalita na vode

Reality Spojené Arabské Emiráty

1 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. v exkluzívnej spolupráci so špičkovou realitnou kanc

Publikované: 02.12.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj

375,000 € 9375 €/m²

Predaj 3 izbový byt, balkón, Chrenová, kompl.rekonštrukcia

Reality Nitra

3 izbový byt | Dlhá | 62 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA. Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o Vám ponúka na predaj krásny, čers

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

195,990 € 3161 €/m²

Predaj penzión s 9 apartmánmi, Trenčianske Teplice EXKLUZÍVNE!

Reality Trenčianske Teplice

Hotel, penzión, ubytovňa | 600 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj

Publikované: 06.10.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Trenčianske Teplice

799,000 € 1373 €/m²

Predaj zabehnutá reštaurácia a penzión, Veľký Lapáš, 19á pozemok

Reality Veľký Lapáš

Polyfunkčný objekt | 664 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj polyfun

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Veľký Lapáš

1 € 0 €/m²