154 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²
Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť vlastniť rodinný dom v obľúbenej a malebnej obci Valask
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,213 m²
Ponúkame na predaj krásny rovinatý stavebný pozemok v obci Medzibrodie nad Oravou, ideálny na v
110 €/m2 110 €/m2
3 izbový byt | 82 m²
Ponúkame na prenájom nadštandardný 3-izbový byt o výmere 82 m², nachádzajúci sa v Beňadikovej p
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 733 m²
Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Ruská Nová Ves, vzdialenej iba 8,7 km od
75 €/m2 75 €/m2
Objekt pre obchod | Bysterecká | 78 m²
Ponúkame na prenájom atraktívny podnikateľský priestor v novej modernej budove, ktorá bola nomi
Cena dohodou
Administratívny objekt | 250 m²
Hľadáte reprezentatívne a technologicky špičkové kancelárske priestory? V Beňadikovej pri Lipto
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Mjr. Archipova | 851 m²
Pozemok s ideálnou rozlohou pre jedinečný rodinný dom so záhradou a nádherným výhľadom na Choč.
130 €/m2 130 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Mjr. Archipova | 938 m²
Tento jedinečný pozemok je výbornou voľbou pre tých, ktorí hľadajú istotu a hodnotu do budúcnos
120 €/m2 120 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Mjr. Archipova | 750 m²
Projekt Bývanie nad kaštieľom vo Vyšnom Kubíne prináša jedinečnú možnosť vlastniť pozemok v jed
96 €/m2 96 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Mjr. Archipova | 989 m²
Projekt Bývanie nad kaštieľom ponúka pozemok s krásnym výhľadom, ktorý si zamilujete. Tichá lok
120 €/m2 120 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Mjr. Archipova | 876 m²
Miesto, kde sa býva s ľahkosťou, no zároveň perfektne riešený pozemok s krásnym výhľadom na oko
120 €/m2 120 €/m2
Chalupa, rekreačný domček | Podzámocká | 502 m²
Ponúkame na predaj udržiavanú dvojpodlažnú murovanú chatu nachádzajúcu sa v obľúbenej záhradkár
139,000 € 277 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Mjr. Archipova | 992 m²
Pozemok s ideálnou výmerou pre rodinný dom, ktorý ponúka súkromie, výhľad a pohodlie. Vyšný Kub
120 €/m2 120 €/m2
Rodinný dom | Nezadaná | 1,317 m²
Ponúkame na predaj dvojpodlažný murovaný rodinný dom v obci Krivej, skolaudovaný v roku 1995. D
129,000 € 98 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Mjr. Archipova | 1,103 m²
Projekt Bývanie nad kaštieľom je prémiové bývanie s dokonalým výhľadom na Choč a prináša jedine
120 €/m2 120 €/m2
Priestor pre sklad | Aleja Slobody | 650 m²
Ponúkame na prenájom modernú priemyselnú budovu, ktorá spĺňa všetky potreby pre logistiku, skla
5.5 €/m2/mesiac 6 €/m2/mesiac
Priestor pre sklad | Aleja Slobody | 650 m²
Ponúkame na prenájom modernú priemyselnú budovu, ktorá spĺňa všetky potreby pre logistiku či vý
Cena dohodou
Zmiešaná zóna | Párnica | 2,991 m²
Ponúkame na predaj veľkometrážny pozemok na rovine, nachádzajúci sa v atraktívnej lokalite obce
64 €/m2 64 €/m2
Hotel, penzión, ubytovňa | Slanická | 2,000 m²
Ponúkame Vám na predaj exkluzívny veľmi dobre zabehnutý rekreačný komplex penzión Slanický dvor
Cena dohodou
Družstvo, chovateľský objekt | Podhorie | 1,000 m²
Ponúkame na predaj pozemky (24 000m2) a budovy (6 hál/skladov) v areály bývalého roľníckeho dru
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | 175 m²
Realitná kancelária OREA ponúka exkluzívne pôvodnú drevenicu v mestskej časti Mokraď len pár mi
49,000 € 280 €/m²
Iný objekt | nezadaná | 202 m²
Ponúkame na prenájom kancelárie a sklady v priemyselnej časti mesta Dolný Kubín – Mokraď. K dis
4 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | nezadaná | 12,000 m²
Ponúkame na predaj investičný stavebný pozemok určený územným plánom na výstavbu rodinných domo
Cena dohodou
1 izbový byt | Nezadaná | 30 m²
Realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj zariadený apartmán v Bešeňovej v apartmánovom d
129,000 € 4300 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.