OREA, s.r.o.

OREA, s.r.o.

Jánoškova 1545 02601 Dolný Kubín Slovensko
Realitná kancelária: OREA, s.r.o. je obchodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti obchodu s nehnuteľnosťami. Hlavnou náplňou našej činnosti je budovanie, neustále zlepšovanie a vzdelávanie profesionálneho tímu obchodníkov s nehnuteľnosťami, len vďaka ktorým Vám môžeme poskytnúť služby najvyššej kvality. Uvedomujeme si, že ľudia sú tí najdôležitejší, preto im v našej spoločnosti venujeme najväčšiu pozornosť.

Našim zákazníkom ponúkame širokú škálu komplexných služieb týkajúcich sa nehnuteľností, v oblastiach ako sú:
- sprostredkovanie predaja a kúpy nehnuteľností,
- sprostredkovanie prenájmu nehnuteľností,
- uskutočňovanie dobrovoľných dražieb,
- developerské projekty a investičné zámery,
- poradenstvo a konzultačné služby týkajúce sa nehnuteľností,
- právne a daňové služby súvisiace s nehnuteľnosťami.
Prečítať viac

OREA, s.r.o.
Jánoškova 02601 Dolný Kubín Slovensko

154 inzerátov v ponuke

Útulná chalúpka ,,U Krčmárky,, v horskej osade Bully - Donovaly

Reality Donovaly

Chalupa, rekreačný domček | Bully | 638 m²

Realitná kancelária OREA Vám exkluzívne ponúka rekreačnú historickú chalupu s hosťovským domček

Publikované: 28.06.2024 Aktualizované: 01.07.2024
Chaty a chalupy na predaj Donovaly

299,900 € 470 €/m²

Obchodný/skladový priestor na prenájom

Reality Dolný Kubín

Obchodné priestory | Nábrežie Oravy | 380 m²

Ponúkame svetlý a priestranný komerčný priestor na prenájom v tesnej blízkosti Dolného Kubína.

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 30.09.2024
Priestory na prenájom Dolný Kubín

2,500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Komerčná budova na hlavnom ťahu v obci Hubová

Reality Hubová

Polyfunkčný objekt | Pri Váhu | 700 m²

Ponúkame na predaj komerčnú budovu v obci Hubová. Tento priestor je ideálnou príležitosťou pre

Publikované: 07.08.2024 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na predaj Hubová

206,450 € 386 €/m²

Kancelársky priestor na prenájom v Dolnom Kubíne

Reality Dolný Kubín

Kancelárie, administratívne priestory | J. Ťatliaka | 30 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory v Dolnom Kubíne, ul. J. Ťatliaka. Plocha:

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 26.02.2025
Priestory na prenájom Dolný Kubín

7.5 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Štýlový apartmán s balkónom v Bešeňovej

Reality Bešeňová

1 izbový byt | Nezadaná | 40 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý apartmán nachádzajúci sa priamo v obľúbenej lokalite Be

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Bešeňová

149,000 € 3725 €/m²

Rodinný dom vo Vitanovej s potenciálom na bývanie aj investíciu

Reality Vitanová

Rodinný dom | Hlavná | 300 m²

NOVÁ CENA!!! Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v obci Vitanová, okres Tvrdošín, nachá

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Vitanová

249,000 € 1033 €/m²

Záhradka s krásnym výhľadom a altánkom na predaj – Banisko, Dolný Kubín

Reality Dolný Kubín

Záhrada | Dolný Kubín | 462 m²

Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od ruchu mesta, a predsa budete mať centrum Dolného Kubína na

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

Cena dohodou

Investičná príležitosť pod Oravským hradom – objekt s 8 ubytovacími jednotkami REZERVOVANÉ

Reality Oravský Podzámok

Apartmánový dom | Oravský Podzámok | 300 m²

Ponúkame na predaj jedinečný objekt nachádzajúci sa priamo pod Oravským hradom – najnavštevovan

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Objekty na predaj Oravský Podzámok

210,000 € 797 €/m²

Pozemky v Leštinách na predaj

Reality Leštiny

Lúka, pasienok | Leštiny | 10,785 m²

Ponúkame na predaj investičné pozemky, ktoré sa nachádzajú v Leštinách a to len niekoľko km od

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Leštiny

3.8 €/m2 4 €/m2

Chalupa v nádhernom prostredí Oravskej Lesnej

Reality Oravská Lesná

Chata, drevenica, zrub | Lehotská | 80 m²

Ponúkame na predaj chalupu v malebnej a pokojnej lokalite Oravskej Lesnej, ktorá má obrovský po

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Oravská Lesná

85,000 € 1238 €/m²

Kancelárske priestory na prenájom v Dolnom Kubíne

Reality Dolný Kubín

Kancelárie, administratívne priestory | J. Ťaliaka | 15 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívne a kancelárske priestory v Dolný Kubín, ulica J. Ťatli

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 08.09.2025
Priestory na prenájom Dolný Kubín

7.5 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory na prenájom v Dolnom Kubíne

Reality Dolný Kubín

Kancelárie, administratívne priestory | Nemocničná | 20 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory pre rôznorodý biznis v administratívnej budove v Dol

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 30.09.2024
Priestory na prenájom Dolný Kubín

7.5 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Predaj výrobno-skladových priestorov v Žiline

Reality Žilina

Prevádzkový areál | Bytčická | 7,280 m²

Ponúkame Vám vynikajúcu príležitosť na kúpu priemyselnej nehnuteľnosti nachádzajúcej sa v blízk

Publikované: 19.12.2022 Aktualizované: 08.09.2025
Objekty na predaj Žilina

Cena dohodou

Jedinečný rodinný dom v obci Mojš – len pár minút od Žiliny

Reality Mojš

Rodinný dom | Nezadaná | 178 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný jednopodlažný rodinný dom, ktorý spája komfort mestského bývania

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 30.10.2025
Domy na predaj Mojš

Info v RK

Útulná chalupa v obci Žaškov

Reality Žaškov

Chata, drevenica, zrub | Žaškov | 120 m²

NOVÁ CENA!!! Hľadáte miesto, kde môžete uniknúť od ruchu mesta, nadýchnuť sa čerstvého vzduchu

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Žaškov

209,900 € 1749 €/m²

Stavebný pozemok v obci Pribiš

Reality Pribiš

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,132 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 1132 m² v príjemnej a pokojnej lokalite menšej ob

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Pozemky na predaj Pribiš

54,336 € 48 €/m²

Rekreačný pozemok – Bučina, Oravská Lesná

Reality Oravská Lesná

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 391 m²

Predám slnečný pozemok o výmere 391 m² v známej lokalite Bučina – Oravská Lesná. Tiché prostr

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Pozemky na predaj Oravská Lesná

100 €/m2 100 €/m2

Na predaj pozemok v Oravskej Lesnej – časť Bučina

Reality Oravská Lesná

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 604 m²

Ponúkame na predaj pekný rekreačný pozemok o rozlohe 604 m² v Oravskej Lesnej, v časti Bučina.

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Pozemky na predaj Oravská Lesná

100 €/m2 100 €/m2

Zážitkové domčeky v korunách stromov

Reality Veličná

Chalupa, rekreačný domček | Revišné | 25 m²

Hľadáte niečo viac než len pozemok a stavby? Miesto, kde sa realita mení na rozprávku, kde ráno

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Veličná

138,000 € 5520 €/m²

NEOHAUS - štýlové 1-izbové jednotky na predaj

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Spojová | 30 m²

Hľadáte moderný štartovací byt, inteligentnú investíciu alebo bezpečný spôsob uloženia financií

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

134,800 € 3867 €/m²

Lukratívny stavebný pozemok vo Vysokých Tatrách

Reality Veľký Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | Horný Slavkov | 534 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Veľký Slavkov, Horný Slavkov. Plocha: pozem

Publikované: 23.11.2023 Aktualizované: 11.02.2026
Pozemky na predaj Veľký Slavkov

95,000 € 178 €/m²

Prémiová 3-izbová jednotka 404 s klimatizáciou v cene v projekte NEOHAUS

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Spojová | 56.98 m²

Predstavujeme vám výnimočnú trojizbovú jednotku s mezanínom, kde získate viac ako len bývanie –

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

197,400 € 3333 €/m²

Štýlová 2-izbová jednotka 406 na 4. podlaží v projekte NEOHAUS v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Spojová | 52.13 m²

Táto dvojizbová jednotka na najvyššom podlaží ponúka všetko, čo moderný človek potrebuje – čist

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

177,400 € 3259 €/m²

Rodinný dom v Dlhej nad Oravou – skvelá príležitosť pre bývanie aj rekreáciu!

Reality Dlhá nad Oravou

Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Dlhá nad Oravou, ktorý zaujme najmä tých, čo hľadajú dom

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dlhá nad Oravou

114,500 € 458 €/m²