OREA, s.r.o.

OREA, s.r.o.

Jánoškova 1545 02601 Dolný Kubín Slovensko
Realitná kancelária: OREA, s.r.o. je obchodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti obchodu s nehnuteľnosťami. Hlavnou náplňou našej činnosti je budovanie, neustále zlepšovanie a vzdelávanie profesionálneho tímu obchodníkov s nehnuteľnosťami, len vďaka ktorým Vám môžeme poskytnúť služby najvyššej kvality. Uvedomujeme si, že ľudia sú tí najdôležitejší, preto im v našej spoločnosti venujeme najväčšiu pozornosť.

Našim zákazníkom ponúkame širokú škálu komplexných služieb týkajúcich sa nehnuteľností, v oblastiach ako sú:
- sprostredkovanie predaja a kúpy nehnuteľností,
- sprostredkovanie prenájmu nehnuteľností,
- uskutočňovanie dobrovoľných dražieb,
- developerské projekty a investičné zámery,
- poradenstvo a konzultačné služby týkajúce sa nehnuteľností,
- právne a daňové služby súvisiace s nehnuteľnosťami.
Prečítať viac

OREA, s.r.o.
Jánoškova 02601 Dolný Kubín Slovensko

154 inzerátov v ponuke

Výborná investičná príležitosť – Výrobná hala na predaj v Námestove

Reality Námestovo

Priestor pre výrobu | Kliňanská cesta | 291 m²

Hľadáte ideálne miesto pre rozšírenie podnikania alebo výhodnú investíciu? Ponúkame na predaj č

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 24.06.2025
Priestory na predaj Námestovo

600,000 € 2062 €/m²

Pozemok na predaj – Oravská Lesná - Bučina

Reality Oravská Lesná

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 525 m²

Na predaj rekreačný pozemok s výmerou 525 m² v Oravskej Lesnej – časť Bučina. Lokalita je známa

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Pozemky na predaj Oravská Lesná

100 €/m2 100 €/m2

Investičný pozemok v obci Žaškov

Reality Žaškov

Rekreačný pozemok | Žaškov | 606 m²

Na predaj rekreačný pozemok v krásnej oravskej prírode, ideálny na rekreačné účely, záhradu ale

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Pozemky na predaj Žaškov

22 €/m2 22 €/m2

Skladový kontajner na prenájom v Dolnom Kubíne

Reality Dolný Kubín

Skladový objekt | M.R. Štefánika | 28 m²

Ponúkame na prenájom skladové kontajnere, ideálne pre krátkodobé alebo dlhodobé skladovanie rôz

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 30.09.2024
Objekty na prenájom Dolný Kubín

Cena dohodou

Stavebný pozemok v obci Dlhá nad Oravou

Reality Dlhá nad Oravou

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 931 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Dlhá nad Oravou, ktorá je vyhľadávaná pre

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Pozemky na predaj Dlhá nad Oravou

75 €/m2 75 €/m2

Lukratívny horský apartmán s terasou a wellnessom na Kubínskej holi

Reality Dolný Kubín

2 izbový byt | Kubínska hoľa | 47 m²

Ponúkame Vám na predaj kvalitne zariadený 2 – izbový apartmán v projekte Hillside na Kubínskej

Publikované: 24.05.2023 Aktualizované: 17.01.2025
Byty na predaj Dolný Kubín

225,650 € 4801 €/m²

Rekreačný pozemok na výstavbu chaty v Námestove

Reality Námestovo

Rekreačný pozemok | 3,051 m²

Ponúkame Vám na predaj lukratívny slnečný pozemok vhodný na výstavbu rekreačnej chaty. Keďže je

Publikované: 13.03.2023 Aktualizované: 13.03.2023
Pozemky na predaj Námestovo

Cena dohodou

Administratívne priestory na prenájom v Dolnom Kubíne

Reality Dolný Kubín

Kancelárie, administratívne priestory | J. Ťaliaka | 17 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory pre Váš biznis v administratívnej budove v Dolnom Ku

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Priestory na prenájom Dolný Kubín

150 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Investičný pozemok s výnimočným výhľadom – Osádka

Reality Osádka

Orná pôda | Osádka | 4,273 m²

Ponúkame na predaj atraktívny investičný pozemok v katastrálnom území Osádka o výmere 4 273 m².

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Osádka

68,000 € 16 €/m²

Prenájom výrobno-skladových priestorov v Žiline

Reality Žilina

Prevádzkový areál | Bytčická | 7,280 m²

Ponúkame Vám vynikajúcu príležitosť na prenájom priemyselnej nehnuteľnosti nachádzajúcej sa v b

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 30.04.2025
Objekty na prenájom Žilina

Cena dohodou

Obchodný priestor na prenájom – Dolný Kubín, ul. Nemocničná

Reality Dolný Kubín

Obchodné priestory | Nemocničná | 200 m²

Ponúkame na prenájom príjemný a moderný obchodný priestor v Dolnom Kubíne, na ulici Nemocničná.

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 08.09.2025
Priestory na prenájom Dolný Kubín

Cena dohodou

Kompletne zariadený apartmán s výhľadom a parkovaním v projekte Bešeň

Reality Bešeňová

Apartmán | Hlavná | 40 m²

Realitná kancelária Orea Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený apartmán v novosta

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 24.04.2025
Byty na predaj Bešeňová

154,900 € 3873 €/m²

Slnečný pozemok s rodinným domom v obci Bojná - Malé Dvorany

Reality Bojná

Pozemok pre rodinné domy | Malé Dvorany | 1,957 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj pozemok s rodinným domom v obci Bojná -

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 03.03.2025
Pozemky na predaj Bojná

36 €/m2 36 €/m2

Obytný súbor s 20 bytmi a rodinným domom.

Reality Dolný Kubín

Iný objekt | nezadaná | 2,100 m²

Ponúkame na predaj novostavbu obytného súboru stavieb vo vyhľadávanej časti Dolného Kubína, na

Publikované: 04.08.2018 Aktualizované: 28.11.2022
Objekty na predaj Dolný Kubín

Cena dohodou

Areál s bytovým domom a garážami

Reality Šumiac

Apartmánový dom | Šumiac | 0 m²

Ponúkame na predaj areál s bytovým domom so šiestimi bytovými jednotkami a štyri veľkometrážne

Publikované: 23.11.2022 Aktualizované: 28.11.2022
Objekty na predaj Šumiac

299,000 €

Stavebné pozemky vhodné na developerský projekt

Reality Párnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,473 m²

Ponúkame Vám na predaj investičný stavebný pozemok v rýchlo sa rozvíjajúcej obci Párnica. Pozem

Publikované: 25.04.2022 Aktualizované: 25.03.2025
Pozemky na predaj Párnica

49 €/m2 49 €/m2

Rodinný dom v mestskej časti Dolného Kubína.

Reality Dolný Kubín

Rodinný dom | Mokradská | 170 m²

Ponúkame na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom v pokojnej obci Mokraď, len pár minút o

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dolný Kubín

299,000 € 1759 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s ideálnou dispozíciou na Brezovci

Reality Dolný Kubín

3 izbový byt | Dukelských hrdinov | 73.5 m²

Ponúkame na predaj priestranný trojizbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Brezove

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

159,740 € 2173 €/m²

NA PREDAJ REKREAČNÁ CHATA – kompletne zariadená, vhodná aj na prenájom

Reality Námestovo

Chata, drevenica, zrub | Slanická | 102 m²

Ponúkame na predaj rekreačnú chatu, ktorá sa nachádza na pozemku o výmere 607 m². Chata bola po

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Námestovo

Info v RK

Na predaj 4-izbový terasový byt v projekte Brezovina 2

Reality Oravské Veselé

4 izbový byt | Nezadaná | 126 m²

TOP ponuka 4-izbového bytu o výmere 126 m2 v novom projekte Brezovina 2, ktorý nadväzuje na úsp

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Oravské Veselé

264,900 € 2102 €/m²

Ponuka 3-izbového bytu v projekte Brezovina 2

Reality Oravské Veselé

3 izbový byt | Nezadaná | 69 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 69 m2 v novom projekte Brezovina 2, ktorý nadväzuje na

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Oravské Veselé

163,900 € 2375 €/m²

Prémiové bývanie s extra službami v projekte Brezovina 2

Reality Oravské Veselé

Apartmánový dom | Nezadaná | 69 m²

V nadväznosti na úspešne vypredaný projekt v lokalite Brezovina vzniká nový, menší a exkluzívne

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Objekty na predaj Oravské Veselé

163,900 € 2375 €/m²

Penthouse s vírivkou a nádhernými výhľadmi v projekte Brezovina

Reality Oravské Veselé

4 izbový byt | Nezadaná | 159 m²

V srdci oravskej prírody, na mieste kde sa pokoj stretáva s moderným komfortom, sa nachádza výn

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Oravské Veselé

349,900 € 2201 €/m²

Ponuka prenájmu 2-izbového bytu v obci Liptovská Teplá

Reality Liptovská Teplá

2 izbový byt | Nezadaná | 58 m²

TOP ponuka prenájmu štýlového 2-izbového bytu v obci Liptovská Teplá, nachádzajúci sa v novosta

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Liptovská Teplá

720 €/mesiac 12 €/mesiac/m²