154 inzerátov v ponuke
3 izbový byt | Spojová | 61.23 m²
Na predaj ponúkame moderné 3-izbové jednotky v projekte NEOHAUS – v top lokalite Fončorda, Bans
226,500 € 3577 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Hlavná | 1,313 m²
Ponúkame na predaj zabehnutý hotel Arman v Nižnej ktorý bol v roku 2012 skolaudovaný po komplet
2,500,000 € 1904 €/m²
Apartmán | 31 m²
Realitná kancelária OREA Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený apartmán v apartmá
145,000 € 4677 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 881 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 881 m², nachádzajúci sa v obci Leštiny, v tichej
68 €/m2 68 €/m2
3 izbový byt | Radová | 106 m²
Ponúkame na predaj veľkometrážny 3-izbový byt v atraktívnej lokalite Zuberec, v srdci Oravy, le
286,000 € 2698 €/m²
Rekreačný pozemok | Beňovolehotská | 600 m²
Hľadáte ideálne miesto pre svoju vysnívanú rekreačnú chatu? Ponúkame na predaj stavebný pozemok
138 €/m2 138 €/m2
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 603 m²
Na predaj rekreačný pozemok s výmerou 603 m² v časti Bučina v Oravskej Lesnej. Miesto je známe
100 €/m2 100 €/m2
Apartmán | Starý Smokovec | 110.45 m²
Ponúkame Vám na predaj exkluzívny dvojpodlažný byt v projekte apartmanového domu LEBENSKI vo Vy
469,000 € 4246 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 733 m²
Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Ruská Nová Ves, vzdialenej iba 8,7 km od
75 €/m2 75 €/m2
1 izbový byt | Spojová | 33.14 m²
Štýlové bývanie alebo výhodná investícia? V Neohaus získate oboje. V projekte NEOHAUS ponúkame
134,800 € 3829 €/m²
1 izbový byt | Spojová | 34.8 m²
Moderný priestor na bývanie aj investíciu. V projekte NEOHAUS ponúkame viacero 1-izbových jedno
138,000 € 3793 €/m²
Priestor pre výrobu | Kliňanská cesta | 291 m²
Hľadáte väčší priestor pre svoje podnikanie? Ponúkame na prenájom časť výrobnej haly o výmere 2
1,800 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Mokraď | 100 m²
Ponúkame na prenájom administratívne priestory v priemyselnej budove, ktorá sa nachádza v srdci
650 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Orná pôda | Vyšnokubínska | 6,019 m²
Ponúkame Vám výbornú príležitosť investovať do pozemku v najvyhľadávanejšej lokalite vo Vyšnom
33 €/m2 33 €/m2
Orná pôda | Vyšnokubínska | 1,388 m²
Ponúkame na predaj investičný pozemok v TOP lokalite vo Vyšnom Kubíne, s výnimočným výhľadom na
21 €/m2 21 €/m2
Polyfunkčný objekt | Nemocničná | 1,418 m²
Ponúkame na predaj komerčný objekt v Dolnom Kubíne, ktorý predstavuje výbornú investičnú prílež
Cena dohodou
Záhradná chatka | Banisko | 15 m²
Hľadáte únik z ruchu mesta, miesto pokoja, oddychu a krásnych výhľadov? Máme pre vás jedinečnú
24,900 € 1660 €/m²
Rekreačný pozemok | 999 m²
Máte voľné financie a neviete, kam s nimi? Ponúkame vám možnosť investovať do budúcnosti – poze
40 €/m2 40 €/m2
Orná pôda | Veľký Krtíš | 886 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj pozemky v katastrálnom území Veľký Krtíš
21 € 0 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Bully | 638 m²
Realitná kancelária OREA Vám exkluzívne ponúka rekreačnú historickú chalupu s hosťovským domček
299,900 € 470 €/m²
Obchodné priestory | Nábrežie Oravy | 380 m²
Ponúkame svetlý a priestranný komerčný priestor na prenájom v tesnej blízkosti Dolného Kubína.
2,500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Polyfunkčný objekt | Pri Váhu | 700 m²
Ponúkame na predaj komerčnú budovu v obci Hubová. Tento priestor je ideálnou príležitosťou pre
206,450 € 386 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | J. Ťatliaka | 30 m²
Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory v Dolnom Kubíne, ul. J. Ťatliaka. Plocha:
7.5 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac
Pozemok pre rodinné domy | Jasenová | 809 m²
Pod úbočím Choča ponúkame na predaj stavebný pozemok určený územným plánom na výstavbu rodinnéh
139 €/m2 139 €/m2
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.