NIKO-REAL, s.r.o.

NIKO-REAL, s.r.o.

Bajzova 4 82108 Bratislava Slovensko
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o., poskytuje svoje služby od roku 2002. Našou snahou je plne vyhovieť zákazníkom a poskytovať kvalitné a profesionálne služby v rámci všetkých aktivít a činností súvisiacich so sprostredkovaním kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností.
Prečítať viac

91 inzerátov v ponuke

Predaj 3-izbového bytu po úplnej novej kompletnej rekonštrukcii, ul. Banšelova, BA II - Ružinov, časť Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Banšelova | 77.96 m²

Predaj 3-izbového bytu po úplnej novej kompletnej rekonštrukcii, ul. Banšelova, BA II - Ružinov

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 3783 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Predaj Novostavby 2-izbového bytu s veľkou loggiou, ul. Na Križovatkách, BA II - Ružinov, časť Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Križovatkách | 55.31 m²

Predaj Novostavby 2-izbového bytu s veľkou loggiou, ul. Na Križovatkách, BA II - Ružinov, časť

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 4683 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Predaj priestranného 3-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii. ul. M. Schneidera Trnavského, BA IV - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | M. Schneidra - Trnavského | 99.5 m²

Predaj priestranného 3-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii. ul. M. Schneidera Trnavského,

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

310,000 € 3116 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

2 izb. byt v novostavbe, NÁMESTIE PRI SÝPKE

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Námestie pri Sýpke | 61 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj moderný 2 izbový byt v pokojnom prostredí bratislavských J

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

229,000 € 3754 €/m²

Top
Top

mezonetový 3 izb. byt v novostavbe Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Labutia | 77 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj výnimočný 3 izbový, MEZONETOVÝ byt v nov

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

354,990 € 4610 €/m²

Top
Top

Predaj zariadeného 3-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii, ulica: Rumančeková, BA II - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Rumančeková | 68.93 m²

Predaj zariadeného 3-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii, ulica: Rumančeková, BA II - Ruž

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

290,000 € 4207 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Apartmán v Oščadnici, horská chata Čučoriedka

Reality Oščadnica

1 izbový byt | Nezadaná | 27.2 m²

Ponúkame na predaj apartmán v horskej chate „Čučoriedka" priamo na svahu, Snowparadise, Veľká R

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Oščadnica

84,900 € 3121 €/m²

Štýlová chalupa na Záhorí v obci ZÁVOD

Reality Závod

Chalupa, rekreačný domček | Štúrova | 65 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj štýlovú rekreačnú chalupu na Záhorí, v c

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Závod

107,900 € 1660 €/m²

Murovaná chata po rekonštrukcii, TOMKY (Borský Sv. Jur)

Reality Borský Svätý Jur

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 120 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj murovanú rekreačnú chatu v obci Borský S

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Borský Svätý Jur

148,900 € 1241 €/m²

DOPYT: 2 izb. byt, Zuzany Chalupovej

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 0 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. hľadá pre konkrétneho klienta 1,5 izbový byt / 2 garzónku

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Záhrada s chatkou, Mokráň Záhon

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Mokráň Záhon | 402 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj pozemok so záhradnou chatkou v Ružinove-

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

149,990 € 373 €/m²

Prenájom zariadeného 1-izbového bytu s balkónom a parkovacím miestom, ul. Podzáhradná, BA II - Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Podzáhradná | 35 m²

Prenájom zariadeného 1-izbového bytu s parkovacím miestom, ul. Podzáhradná, BA II - Podunajské

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

630 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Pozemok so záhradnou chatkou, Mokráň Záhon

Reality Bratislava-Ružinov

Záhradná chatka | Mokráň Záhon | 16 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Ružinov

149,990 € 9374 €/m²

Stavebný pozemok v Rači so stavebným povolením a projektom

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 529 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj STAVEBNÝ pozemok v krásnej a tichej lokalite pod lesom v R

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

399,900 € 756 €/m²

novo zrekonštr. rodinný dom, STUPAVA

Reality Stupava

Rodinný dom | Železničná | 206 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný do

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Stupava

469,000 € 2374 €/m²

Kompletne zrekonštr. 4 izb. byt, HRADIŠTNÁ ul.

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Hradištná | 80.14 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 4 izbový byt v Devínskej Novej Vsi, HRAD

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

269,900 € 3368 €/m²

Novo zrekonštr. 2 izb. byt, MÁNESOVO NÁM.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Mánesovo nám. | 48.13 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt na začiatku Petržalky, ul.

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

234,900 € 4881 €/m²

Ideálna investícia - 1 izb. byt, Záhradnícka ul.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Záhradnícka | 27.26 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 1 izbový byt v Ružinove – časť Nivy, ZÁH

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

174,900 € 6416 €/m²

na prenájom garážové státie Teslova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Teslova | 13 m²

Ponúkame na prenájom vnútorné garážové státie v novostavbe na Teslovej ul. Cena: 100,- EUR / m

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

100 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Priestranný 4 izb. byt, JURIGOVO NÁM.

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Jurigovo nám. | 77.53 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 4 izbový byt v Karlovej Vsi, ul. JURIGOV

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

277,900 € 3584 €/m²

Predaj 2 podlažného a podpivničeného rodinného domu s veľkou záhradou, ul. Ráztočná, BA II - Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Ráztočná | 195.03 m²

Predaj 2 podlažného a podpivničeného rodinného domu s veľkou záhradou, ul. Ráztočná, BA II - Vr

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

463,500 € 2377 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

garáž, Bajkalská ul. s montážnou jamou

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Bajkalská | 18 m²

Ponúkame na predaj murovanú garáž v Ružinove – časť Nivy, BAJKALSKÁ ul. (Priekopy), oproti potr

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

37,900 € 2106 €/m²

Prenájom 2 izb. bytu v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 52 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul. Byt je zariadený. Byt má

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Apartmán priamo na svahu - OŠČADNICA

Reality Oščadnica

Apartmán | Čučoriedka | 95.13 m²

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Oščadnica

Cena dohodou