37 inzerátov v ponuke
3 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 97.3 m²
Realitná kancelária Mikelssen exkluzívne ponúka na predaj moderný a priestranný 3-izbový byt v
480,000 € 4933 €/m²
Garsónka | Rybničná | 27 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj zaujímavú investičnú príležitosť - ga
99,900 € 3700 €/m²
Garáž | Svoradova | 15 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj samostatnú murovanú garáž na Svoradov
50,000 € 3333 €/m²
4 izbový byt | Slávičie údolie | 137 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN Vám ponúka exkluzívne na predaj luxusný 4 izbový byt, projekt sa
675,000 € 4927 €/m²
Rekreačný pozemok | Hany Meličkovej | 1,078 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj slnečný pozemok so záhradnou chatkou
249,990 € 232 €/m²
3 izbový byt | Kúpeľná | 96 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na prenájom zrekonštruovaný a kompletne zariad
1,250 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Koreničova | 54 m²
Realitná kancelária Mikelssen exkluzívne ponúka na predaj príjemný 2 izbový byt v jednej z najp
279,900 € 5183 €/m²
2 izbový byt | Latorická | 50 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na prenájom 2 izbový byt na Latorickej ulici. B
480 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Thajsko
Realitná kancelária MIKELSSEN Vám ponúka na predaj nadštandardnú 5-izbovú vilu v španielskom št
Info v RK
2 izbový byt | Skalická cesta | 71.5 m²
Realitná kancelária Mikelssen ponúka exkluzívne na predaj priestranný kompletne zariadený 2 izb
299,900 € 4194 €/m²
Garáž | Opálová | 11 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN Vám exkluzívne ponúka na predaj garážové státie v luxusnom bytovo
19,000 € 1727 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 750 m²
Mikelssen ponúka na predaj v exkluzívnom zastupení haciendu v lokalite Pernek na rozsiahlom poz
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | Prostredné | 2,191 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj pozemok na svahoch v severnej časti m
70,000 € 32 €/m²
Obchodné priestory | Steinov dvor | 132 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj nebytový priestor v projekte STEIN II
400,000 € 3030 €/m²
4 izbový byt | Laurinská | 147 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj jedinečnú investičnú príležitosť v po
599,000 € 4075 €/m²
Lesná pôda | Vinodol | 560,000 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj v malebnom prostredí polosamoty pri o
2,300,000 € 4 €/m²
2 izbový byt | Karadžičova | 78 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka na prenájom priestranný, kompletne zariadený 2 izbový byt
650 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Račianska | 54 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN Vám exkluzívne ponúka na prenájom príjemný 2 izbový byt v bytovom
720 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Rekreačná | 117 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj krásny 3 izbový apartmán s balkónom n
330,000 € 2821 €/m²
2 izbový byt | Drotárska cesta | 56 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka na prenájom úplne nový doteraz neobývaný prémiový 2 izbový
990 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Račianska | 76 m²
Realitná kancelária Mikelssen ponúka exkluzívne na prenájom veľký 2 izbový byt v obľúbenom proj
299,900 € 3946 €/m²
2 izbový byt | Čulenova | 52 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený 2 izbový byt
365,000 € 7019 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 1,170 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj kaštieľ v zastavanej časti obce Teran
189,900 € 162 €/m²
5 a viac izbový byt | Staré Grunty | 254 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN exkluzívne ponúka nadštandardný 5-izbový byt o rozlohe 204 m² s p
900,000 € 3543 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.