MIKELSSEN

MIKELSSEN

Blumentálska 25 81107 Bratislava Slovensko

37 inzerátov v ponuke

MIKELSSEN - Na prenájom 3 izbový byt s terasou v projekte Blumental Rezidencia

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Radlinského | 100.5 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na prenájom veľkometrážny 3 izbový byt s teraso

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,400 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

MIKELSSEN - Na predaj exkluzívny 4 izbový byt v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dunajská | 121 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj priestranný a elegantný 4-izbový byt

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

735,000 € 6074 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj 2 izbový byt s nádherným výhľadom v novostavbe PREMIÉRE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 51 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj útulný 2 izbový byt v projekte PREMIÉ

Publikované: 30.04.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

310,000 € 6078 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj stavebný pozemok o rozlohe 557 m2 v zastavanom území

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Kosatcová | 557 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj slnečný pozemok na Kosatcovej ulici v

Publikované: 31.05.2022 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

235,000 € 422 €/m²

MIKELSSEN - Na predaj 4 izbový byt o veľkosti 156 m2 v projekte PARKVILLE

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Strážna | 156 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj luxusný priestranný 4 izbový byt v pr

Publikované: 02.07.2021 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

770,000 € 4936 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - Na predaj chata pri jazere Rudava v krásnom prostredí borovicových lesov

Reality Malé Leváre

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 135 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj rekreačnú chatu len na skok od Bratis

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malé Leváre

Info v RK

MIKELSSEN - Na predaj rodinný dom s developerským potenciálom na pozemku o výmere 7979m2

Reality Láb

Rodinný dom | Lúčka | 672 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v obci Láb, kt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Láb

Info v RK

REZERVOVANÉ - Na predaj tehlový rodinný dom v tradičnom štýle na pozemku 560 m2

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | Štefániková | 200 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj tehlový rodinný dom s verandou po kom

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Veľké Leváre

Info v RK

MIKELSSEN - Na predaj 3 izbový apartmán s terasou v EUROVEA TOWER

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Pribinova | 102 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový apartmán s terasou v úplne n

Publikované: 28.12.2024 Aktualizované: 28.12.2024
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

MIKELSSEN - Na prenájom 3 izbový moderný byt v historickej časti Starého mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Živnostenská | 74 m²