MG real, s.r.o.

MG real, s.r.o.

Škultétyho 4720/2A 95501 Topoľčany Slovensko

MG real, s.r.o.

MG real, s. r. o. (355  inzerátov)

Škultétyho 2 95501 Topoľčany

MG real, s.r.o.

Bratislava

Drieňová 3/68 82101 Bratislava-Ružinov Slovensko

355 inzerátov v ponuke

Kancelárske priestory, malé kancelárie 25m2, 27m2, Bojnická, parkovani

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Bojnická | 25 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory v Bratislava-Nové Mesto, Bojnická ul.. K dis

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Dvojkancelária 60m2, Galvaniho, Bratislava-Ružinov, parkovanie

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Galvaniho | 60 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na Galvaniho ulici (Bratislava, Ružinov) v novoz

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

7.79 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Administratívne priestory od 17m2, Vajnorská ul., Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 17 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v novorekoštruovanej budove na Vajnorskej 137, B

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Samostatný administratívny open space celok 199m2, Račianska ul., Nové

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 199 m²

Ponúkame Vám na prenájom samostatný kancelársky celok s vlastným zázemím 198,84m2, Bratislava-N

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

9.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Administratívny celok 181m2, Nové Mesto, Kukuričná ul., parkovanie

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 181 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Bratislave III, Nové Mesto. Kancelárske priest

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

9.2 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelária 14m2, Lake Building, Drieňová ul., Ružinov - Štrkovec

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 14 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory, Bratislava-Ružinov, Drieňová ul., budova Lake B

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.5 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Kancelárie 30m2 Lake Building, Drieňová ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 30 m²

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelária na prenájom 18m2, Za kasárňou, Pri Poluse

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Za Kasárňou | 18 m²

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu, Bratislava-Nové Mesto, Za Kasárňou. Plocha: úžitková 18m2.

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

8.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Kancelária na prenájom 36m2, Za kasárňou, Pri Poluse

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 36 m²

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu, Bratislava-Nové Mesto, Za Kasárňou. Plocha: úžitková 36m2.

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

8.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Predaj 1-izbový. byt, centrum - Párovce

Reality Nitra

1 izbový byt | Párovská | 43 m²

Na predaj veľkometrážny 1 izbový byt s balkónom v centre Nitry, Párovská ulica, výmera 43 m2. N

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

145,000 € 3372 €/m²

Prenájom: skladové priestory 150m2, Račianska ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Nezadaná | 150 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladové priestory v suteréne vhodné aj pre skladovanie potravín, such

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

8.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Sklad 67m2, Bojnická ul., Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Bojnická | 67 m²

Ponúkame na prenájom SKLAD 67m2 v areáli Protetika, Bojnická ul., Nové Mesto. Veľkosť 67m2, voľ

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

390 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory s rozvinutými službami

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Nová Rožňavská ulica | 18.69 m²

Ponúkame na prenájom v Bratislave-Nové Mesto, na Vajnorskej ulici kancelársky priestor s úžitko

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

95 €/m2/rok 5 €/m2/rok

Kancelárske priestory 75m2, 150m2, parkovanie, P. Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Kancelárie, administratívne priestory | Závodná | 150 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Závodnej ulici – Bratislava II – Podunajské Bisku

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

6.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelária na prenájom 36m2, Za kasárňou, Pri Poluse

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Za Kasárňou | 36 m²

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

8.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelárie od 13 do 18 m² v priemyselnej časti Trnavy

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | 18 m²

Ponúkame na prenájom v Trnave kancelárske priestory o veľkosti 13, 15, 18 m². Priestory na svoj

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

9 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárskych priestorov 220 m2 v Starom Meste aj s parkovaní

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Kráľovské údolie | 312 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom administratívnu budovu na ulici Kráľovské údolie, Bratislava-

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

10.42 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rodinný dom v rekonštrukcii Blesovce/ VYPLATENA ZALOHA

Reality Blesovce

Rodinný dom | tichá | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Blesovce v tichej lokalite obce . Dom je na pozemk

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Blesovce

49,000 € 408 €/m²

Prenájom kancelárskych a skladových priestorov pri Zlatých pieskoch.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Krajná | 15 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie od výmery 15 až 75 m2 v administratívnej budove na ulici Kr

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9.9 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárií 260 m2 na Gagarinovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Gagarinova | 260 m²

Na prízemí v administratívnej budovy na Gagarinovej ulici v Bratislave ponúkame na prenájom ka

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory 120 m2, Bratislava-Ružinov, Tomášikova, internet

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 120 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na Tomášikovej ulici, Bratislava-Ružinov. Úžitko

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárskych priestorov 200 m2 na Odborárskom námestí.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Odborárske námestie | 200 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Bratislave, v časti Staré Mesto. Voľné kancelá

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac