MG real, s.r.o.

MG real, s.r.o.

Škultétyho 4720/2A 95501 Topoľčany Slovensko

MG real, s.r.o.

Bratislava

Drieňová 3/68 82101 Bratislava-Ružinov Slovensko

MG real, s.r.o.

MG real, s. r. o. (355  inzerátov)

Škultétyho 2 95501 Topoľčany

355 inzerátov v ponuke

Predaj 1izbový byt - Kuzmányho - Topoľčany

Reality Topoľčany

1 izbový byt | Kuzmányho | 35 m²

Ponúkam Vám na predaj 1 izbový byt nachádzajúci sa v meste Topoľčany na ul. K.Kuzmányho. Jedná

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

95,000 € 2714 €/m²

Novinka
Novinka

3 izbovy byt s balkónom Bošany / v novostavbe

Reality Bošany

3 izbový byt | Tichá | 73 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s vlastnými parkovacími miestami pre 2 autá , v novostavbe so

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bošany

150,000 € 2055 €/m²

Novinka
Novinka

1 izbovy byt s balkónom Topoľčany

Reality Topoľčany

1 izbový byt | Ľ.Fullu | 36 m²

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt s balkónom po čiastočnej rekonštrukcii v meste Topoľčany n

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

110,000 € 3056 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom kancelárie 53,15m2 na Nám. SNP, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 53.15 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestory na Nám. SNP. Administratívna budova je situovaná na rohu Nám

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,069.93 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Reprezentatívna kancelária 35m2, Westend Tower, Dúbravská cesta

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Dúbravská cesta | 34.43 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderné a reprezentatívne administratívne priestory v objekte WESTEND

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

673.17 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Kancelária 30m2, Gajova ul., Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Gajova | 29.92 m²

Ponúkame vám na prenájom kanceláriu o veľkosti 29,92m2 v administratívnej budove Gajova 4 v tic

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Reprezentatívne priestory 49m2, Reding Tower 2, Racianska ul.

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 49 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderné kancelárske priestory s vlastným soc. zariadením a vlastnou ku

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

1,000 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Nebytové priestory 50m2 v historickom centre, Šafárikovo nám.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Šafárikovo námestie | 50.6 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Starom Meste (Bratislava I-Staré Mesto), na Ša

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

653.58 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Vinica / záhrada Pohranice

Reality Pohranice

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 760 m²

Ponúkame vinicu / záhradu v obci Pohranice, výmera 760 m2, šírka pozemku 12-13 m, pozemok nebol

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Pohranice

14,900 € 20 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 5 i rodinný dom Partizánske - Šimonovany - rožný pozemok

Reality Partizánske

Rodinný dom | 153 m²

Ponúkame Vám na predaj paťizbový rodinný dom (poldom) v Partizánskom vo vyhľadávanej časti mest

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Partizánske

139,000 € 908 €/m²

Rod. dom Hradište 88.000,- Euro - ZNÍŽENÁ CENA!!!

Reality Hradište

Rodinný dom | 120 m²

ZNÍŽENÁ CENA!!! Ponúkame Vám na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Hradište, okres

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hradište

88,000 € 733 €/m²

3 izbový byt Humenné s logiou v tichom prostredí.

Reality Humenné

3 izbový byt | 71 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v Humennom na Partizánskej ulici. Byt sa nachádza na 3. 8 p

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Humenné

117,000 € 1648 €/m²

Predaj pozemku na bývanie, Nitra

Reality Štitáre

Pozemok pre rodinné domy | 900 m²

ZĽAVA:NOVÁ CENA 93 000 eur Hľadáte ideálne miesto pre Váš nový domov? Ponúkame Vám predaj st

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Štitáre

93,000 € 103 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 861 m² Partizánske – Veľké Bielice

Reality Partizánske

Pozemok pre rodinné domy | Veľké Bielice | 861 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s celkovou výmerou 861 m². Pozemok je vedený ako zastavaná

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Partizánske

125,000 € 145 €/m²

Na predaj pozemok v Kolačne

Reality Kolačno

Záhrada | 538 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok s výmerou 538 m2 v obci Kolačno okres Partizánske. Pozemok sa na

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kolačno

16,140 € 30 €/m²

Na prenájom skladová hala v Partizánskom.

Reality Partizánske

Priestor pre sklad | Nezadaná | 1,821 m²

Ponúkame Vám na prenájom halu pre sklad v Partizánskom v areáli bývalej fabriky. Cena nájmu je

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Partizánske

2.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Hľadáme pre klienta 3 i byt v Partizánskom

Reality Partizánske

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre klientku trojizbový byt aspoň po čiastočnej rekonštrukcii v Partizánskom. Môže byť

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

Cena dohodou

4 izb. RD v Chynoranoch, okres Partizánske

Reality Chynorany

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

Iba u nás Vám ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Chynorany, okre

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Chynorany

133,900 € 1217 €/m²

Chalupa s 51 árovým pozemkom Lubina - Podkozince

Reality Lubina

Rodinný dom | Podkozince | 295 m²

Ponúkame vám na predaj Rodinný dom Chalupa v podhorskej lokalite v časti Lubina- Podkozince lok

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lubina

166,000 € 563 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Murovaná chata Duchonka

Reality Prašice

Chalupa, rekreačný domček | Duchonka | 300 m²

Ponúkame Vám na predaj murovanu chatu v obľúbenej lokalite Duchonka. Je postavená na pozemku

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Prašice

163,000 € 543 €/m²

Zachovalý rodinný dom Kamanová / VYPLATENA ZALOHA

Reality Kamanová

Rodinný dom | Tichá | 130 m²

Ponúkame Vám na predaj zachovalý rodinný dom v obci Kamanová . Jedná sa o zachovalý rodinný d

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kamanová

Cena dohodou

Priestor na PRENAJOM Tovarníky

Reality Tovarníky

Obchodné priestory | hlavna | 140 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory momentálne využívané ako reštaurácia

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Tovarníky

1,000 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Zahradná chata Tovarníky

Reality Tovarníky

Chalupa, rekreačný domček | 23 m²

Ponúkame Vám na predaj záhradnú murovanú chatu v lokalite Tovarníky oproti Hyze časť Priateľst

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Tovarníky

59,000 € 2565 €/m²

Polyfunkčná budova Topoľčany / NOVA ZNIŽENÁ CENA

Reality Topoľčany

Obchodné priestory | Nezadaná | 500 m²

Ponúkame Vám na predaj polyfunkčnú budovu v blizkosti centra mesta Topoľčany na ul . M. Rázus

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Topoľčany

580,000 € 1160 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka
Ľutujeme hľadaný inzerát neexistuje
Ľutujeme hľadaný inzerát neexistuje