MG real, s.r.o.

MG real, s.r.o.

Škultétyho 4720/2A 95501 Topoľčany Slovensko

MG real, s.r.o.

MG real, s. r. o. (355  inzerátov)

Škultétyho 2 95501 Topoľčany

MG real, s.r.o.

Bratislava

Drieňová 3/68 82101 Bratislava-Ružinov Slovensko

355 inzerátov v ponuke

Veľký pozemok pre výstavbu RD Čakajovce (Nitra)

Reality Čakajovce

Záhrada | 896 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok, ktorý sa nachádza v obci Čakajovce pri Nitre. Do centra NR 7 mi

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Čakajovce

76,200 € 85 €/m²

Pozemok

Reality Haláčovce

Orná pôda | 4,134 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný slnečný mierne svahovitý pozemok - trvalý trávnatý porast v obci H

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Haláčovce

75,000 € 18 €/m²

Pozemok

Reality Haláčovce

Záhrada | 800 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný slnečný mierne svahovitý pozemok - zapísaný ako záhrada v obci Hal

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Haláčovce

45,000 € 56 €/m²

Prenájom kancelária - Topoľčany, Tovarnícka ulica

Reality Topoľčany

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 35 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory v meste Topoľčany, Tovarnícka. Nachád

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

240 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Kúpa 3izbový byt Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²

Hľadám pre klienta 3izbový, veľkometrážny byt, aspoň čiastočná rekonštrukcia, s balkónom v Topo

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Topoľčany

Cena dohodou

Novostavba Bojná "Zababica"

Reality Bojná

Rodinný dom | zababica | 110 m²

Ponúkame vám novostavbu v obci Bojná v novej zástavbe rodinných domov. Plocha domu: úžitková

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bojná

206,000 € 1873 €/m²

2 izbový byt s balkónom - Topoľčany

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Streďanská | 66 m²

Ponúkam Vám na predaj 2 izbový veľkometrážny byt (66m2) s balkónom v meste Topoľčany na ul. Str

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

118,000 € 1788 €/m²

Prenájom priestoru - Topoľčany - námestie

Reality Topoľčany

Obchodné priestory | Pribinova | 49 m²

Ponúkam na prenájom komerčné a prevádzkové priestory v meste Topoľčany, ul Pribinova - námestie

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

554 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok Zlatníky

Reality Zlatníky

Pozemok pre rodinné domy | 1,131 m²

Ponúkam na predaj stavebný pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu, v obci Zlatníky , v tiche

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zlatníky

45,000 € 40 €/m²

Na predaj 2 RD v Partizánskom - Veľké Bielice pozemok 1730 m2

Reality Partizánske

Rodinný dom | Veľké Bielice | 360 m²

Ponúkame Vám na predaj dva rodinné domy vhodné na bývanie spojené s podnikaním poprípade po úpr

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Partizánske

590,000 € 1639 €/m²

Na predaj 3 i byt s loggiou Partizánske – centrum - rekonštrukcia

Reality Partizánske

3 izbový byt | Makarenkova | 65 m²

Ponúkame Vám na predaj trojizbový byt s loggiou nachádzajúci sa v Partizánskom na ulici Makaren

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Partizánske

123,000 € 1892 €/m²

Na prenájom obchodné a administratívne priestory v Partizánskom

Reality Partizánske

Obchodné priestory | Rudolfa Jašíka | 464 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné a administratívne priestory v Partizánskom neďaleko centra me

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Partizánske

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom priestory v Partizánskom

Reality Partizánske

Obchodné priestory | Veľké Bielice | 258 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestory v Partizánkom časť Veľké Bielice. Celková rozloha priestoru

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Partizánske

2 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Pozemok, Novozámocká ul., Ivanka pri Nitre

Reality Ivanka pri Nitre

Pozemok pre rodinné domy | Novozámocká | 1,500 m²

Na predaj pozemok v obci Ivanka pri Nitre, Novozámocká ulica - pri hlavnej ceste, výmera 1500 m

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Nitre

Cena dohodou

Hľadáme pre klienta 1 i byt v Partizánskom

Reality Partizánske

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre klientku jednoizbový byt aspoň po čiastočnej rekonštrukcii v Partizánskom. Môže byť

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

Cena dohodou

Rodinný dom Komjatice

Reality Komjatice

Rodinný dom | 124 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v centre obce Komjatice. Dom sa nachádza na pozemku o rozloh

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Komjatice

170,000 € 1371 €/m²

Na prenájom priemyselná budova v Bošanoch

Reality Bošany

Priestor pre sklad | 21,000 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestory rôznych veľkostí v priemyselnej budove - výrobno prevádzkovo

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bošany

1 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj 4-izbový rodinný dom v Brodzanoch – pozemok 1236 m²

Reality Brodzany

Rodinný dom | Nezadaná | 163 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v v obci Brodzany v okrese

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Brodzany

95,000 € 583 €/m²

Na predaj pozemok Veľké Uherce 322 m2

Reality Veľké Uherce

Záhrada | 322 m²

Ponúkame Vám na pozemok v zastavanom území obce Veľké Uherce vo veľkosti 322 m2. Pozemok sa nac

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Uherce

9,660 € 30 €/m²

Kancelárie v bízkosti OC - VIVO Shopping

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Pluhova | 117 m²

V administratívnej budove neďaleko obchodného centra VIVO Shopping ponúkame na prenájom klimat

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

12.7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory pre 8-10 ľudí v blízkostii Centrálnom Trhoviska

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Kominárska | 130 m²

Ponúkame Vám na prenájom Kancelárske priestory nachádzajúce sa na 2.p. administratívnej budovy

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárií od 15 m2 na Sliačskej ulici.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Sliačska | 3,111 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory nachádzajúce sa v 5. podlažnej administratívnej

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

9.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelársky celok 72m2, Za kasárňou, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Za Kasárňou | 72 m²