MG real, s.r.o.

MG real, s.r.o.

Škultétyho 4720/2A 95501 Topoľčany Slovensko

MG real, s.r.o.

MG real, s. r. o. (355  inzerátov)

Škultétyho 2 95501 Topoľčany

MG real, s.r.o.

Bratislava

Drieňová 3/68 82101 Bratislava-Ružinov Slovensko

355 inzerátov v ponuke

V Ružinove na prenájom administratívne priestory o veľkosti 320 m²

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | 320 m²

Na rozhraní Ružinov – Nové Mesto ponúkame na prenájom 320 m² priestor. Nachádza sa na 7. NP a f

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory 82 m2 s atraktívnym výhľadom v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Župné námestie | 82 m²

Ponúkame Vám na prenájom podkrovné kancelárske priestory nachádzajúce sa na 4.p. budovy v Brati

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Skladové priestory 770 m2 a 792 m2 v Piešťanoch

Reality Piešťany

Priestor pre sklad | Obchodná | 770 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodno - skladové priestory v Piešťanoch aj s možnosťou využitia na

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

55 €/m2/rok 0 €/m2/rok

Prenájom skladových priestorov od 100 m2 do 3000 m2 v Bratislave - Rač

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Púchovská | 3,000 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladovacie priestory od výmery 100 m2 do 3000 m2. Tieto priestory mož

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelársky priestor 110,34 m2 v širšom centre Bratislavy

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 110 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor 110,34 m2, nachádzajúci sa 1.p. polyfunkčnej budo

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Dielňa Čeľadince / PRENAJOM

Reality Čeľadince

Priestor pre výrobu | ticha | 122 m²

Ponúkame na prenájom halu , dielňu , ktorá bola využívaná na výrobu nábytku . Je o rozmere 122

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Čeľadince

600 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Predaj pozemku 740 m2 na myjavských kopaniciach.

Reality Jablonka

Pozemok pre rodinné domy | Ušiaci | 740 m²

Ponúkame Vám na predaj mierne svahovitý pozemok na stavbu chaty, chalupy, alebo aj rodinného

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Jablonka

37,000 € 50 €/m²

Kancelária 13m2, Blagohouse, začiatok Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Blagoevova | 13 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné priestory na začiatku Petržalky, Blagoevova ul.. Plocha: úžit

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

12 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Kancelária 29m2 s umývadlom, začiatok Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Blagoevova | 13 m²

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

12 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Dvojkancelária 61m2, Gajova ul., Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Gajova | 61.47 m²

Ponúkame vám na prenájom dvojkanceláriu o veľkosti 61,47m2 v administratívnej budove Gajova 4 v

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rekreačný pozemok Nemšová

Reality Nemšová

Rekreačný pozemok | Nemšová | 1,127 m²

Ponúkame Vám na predaj rekreačný pozemok v obci Nemšová. Plocha pozemku je 1127m2. Nachádza sa

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nemšová

19,159 € 17 €/m²

Na predaj záhradka 132 m2 Partizánske - pod Salašom

Reality Partizánske

Záhrada | 132 m²

Ponúkame Vám na predaj záhradku o veľkosti 132 m2. Záhradka sa nachádza neďaleko pohostinstva S

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Partizánske

13,900 € 105 €/m²

Hľadáme pre klienta 2 i byt v Partizánskom

Reality Partizánske

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre klientku dvojizbový byt aspoň po čiastočnej rekonštrukcii v Partizánskom. Môže byť

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

Cena dohodou

Predaj 3-izbového rodinného domu v Lúčnici nad Žitavou

Reality Lúčnica nad Žitavou

Rodinný dom | Nezadaná | 115 m²

Ponúkam vám na predaj 3 izbový rodinný dom 120m2 na pozemku 1080m2 v Lúčnici nad Žitavou časť M

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lúčnica nad Žitavou

93,000 € 809 €/m²

Na predaj rodinný dom Hradište - pozemok 2423 m2

Reality Hradište

Rodinný dom | 55 m²

Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom s veľkým pozemkom s celkovou rozlohou 2423 m2 v obci

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hradište

103,000 € 1873 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 1678 m2 Bošany - Baštín 40 m x 42 m

Reality Bošany

Pozemok pre rodinné domy | Baštín | 1,678 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok vhodný na výstavbu rodinných domov s možnosťou rozdeliť

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bošany

65 €/m2 65 €/m2

Na predaj rodinný dom v Janíkovciach

Reality Nitra

Rodinný dom | 117 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Hľadáte dom ktorý kombinuje útulnosť zabehnutého bývania s obrovským inve

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

297,000 € 2538 €/m²

Pohostinstvo Norovce - investičná príležitosť

Reality Norovce

Obchodné priestory | Tichá | 260 m²

Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt v obci Norovce - bývalé pohostinstvo po čiastočnej re

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Norovce

105,000 € 404 €/m²

Pozemky Urmince 1

Reality Urmince

Pozemok pre rodinné domy | tichá | 500 m²

Ponúkam na predaj pozemok / dva pozemky- pre rodinné domy v obci Urmince, tichá ulica. Na pozem

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Urmince

41,000 € 82 €/m²

Podnikanie - bývanie - 2x dom Topoľčany

Reality Topoľčany

Rodinný dom | 523 m²

Ponúkam na predaj v tichej lokalite mesta Topoľčany možnosť viacgeneračného bývania, podnikania

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

290,000 € 554 €/m²

Rodinný dom Hajná Nová Ves po rekonštrukcii

Reality Hajná Nová Ves

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadený rodinný dom po rekonštrukcii v obci Hajná Nová Ves .

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hajná Nová Ves

175,000 € 1458 €/m²

Rovinatý pozemok 17.000 m2 V. Kosihy (Komárno)

Reality Veľké Kosihy

Pozemok pre rodinné domy | 17,000 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok, ktorý sa nachádza v katastri obce Veľké Kosihy, okres

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Kosihy

Cena dohodou

Rodinný dom Krnča v spoločnom dvore

Reality Krnča

Rodinný dom | Sovietskej armády | 90 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Krnča , nachádza sa v spoločnom dvore s daľším domom

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Krnča

30,000 € 333 €/m²

Garáž Pod šipkom Partizánske - 17.000,- !!!

Reality Partizánske

Garáž | 21 m²

Ponúkame Vám na predaj klasickú garáž, ktorá sa nachádza pod sídliskom Šípok v Partizánskom.

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Partizánske

17,000 € 810 €/m²