MG real, s.r.o.

MG real, s.r.o.

Škultétyho 4720/2A 95501 Topoľčany Slovensko

MG real, s.r.o.

MG real, s. r. o. (355  inzerátov)

Škultétyho 2 95501 Topoľčany

MG real, s.r.o.

Bratislava

Drieňová 3/68 82101 Bratislava-Ružinov Slovensko

355 inzerátov v ponuke

3 izbovy byt s balkónom Bošany/ VYPLATENA ZALOHA

Reality Bošany

3 izbový byt | J.Kráľa | 82 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bošany na ulici Janka Kráľa. Byt je veľkometrážny má rozloh

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bošany

Cena dohodou

Prenájom kancelárskych na Bajkalskej ulici.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Bajkalská | 300 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory nachádzajúce sa v dvojpodlažnej administratívnej

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Prenájom relaxačného centra s fitnes v Ružinove.

Reality Bratislava-Ružinov

Hotel, penzión, ubytovňa | Krajná | 250 m²

Ponúkame Vám na prenájom vybavený priestor s 2 saunami, bazénom, vírivkou, a zariadeným fitnes

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Stavebný pozemok Kuzmice

Reality Kuzmice

Pozemok pre rodinné domy | tichá | 1,566 m²

Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok v obci Kuzmice okres Topoľčany . Jedná sa o pozemok vho

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kuzmice

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom Horné Obdokovce - záhrada

Reality Horné Obdokovce

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkam na predaj rodinný dom v obci Horné Obdokovce, okr. Topoľčany. Plocha: úžitková 120m2, p

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Horné Obdokovce

156,150 € 1301 €/m²

Novostavba 2 izbový byt s terasou Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Hornostavská | 70 m²

Ponúkame vám na predaj krásny 2-izbový byt s terasou , pivničnou kobkou a terasou 31 m2 v novos

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

177,000 € 2529 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj prerobený 3izbový byt - Mexiko, Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | 61 m²

Ponúkam na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt Topoľčany, centrum. Plocha: úžitková 6

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

172,000 € 2820 €/m²

Prenájom 2izbový byt Topoľčany

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Kuzmányho | 49 m²

Ponúkam na prenájom zariadený 2 izbový byt v Topoľčanoch, Kuzmányho ulica. Prenájom max. pre 2

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Topoľčany

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novostavba rodinný dom Preseľany

Reality Preseľany

Rodinný dom | Hlavná | 150 m²

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v obci Preseľany , ktorá začne v roku 2025 . Jedn

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Preseľany

228,000 € 1520 €/m²

3 izbový byt s 2 balkónmi Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Nezadaná | 67 m²

Ponúkame vám na predaj 3 izbový byt s dvomi balkónmi v meste Topoľčany . Nachádza sa na ulici S

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

149,000 € 2224 €/m²

Rodinný dom Súlovce / VYPLATENA ZALOHA

Reality Súlovce

Rodinný dom | hlavna | 110 m²

Ponúkam na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v obci Súlovce , ktorá sa vyznačuje pokojnou atmo

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Súlovce

Cena dohodou

Predaj - chalupa - rodinný dom Tesáre

Reality Tesáre

Rodinný dom | Tichá | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadený rodinný dom - chalupu v obci Tesáre. Plocha: úžitková 120m2, z

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tesáre

99,000 € 825 €/m²

Veľký 96 m2 2 izbový byt Topoľčany Centrum / možnosť dokúpiť garáž

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Škultétyho | 96 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 96 m2 2 izbový byt v priamom centre v mesta Topoľčany na ul. Šku

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

185,000 € 1927 €/m²

3 izbový byt s balkónom Topoľčany / VYPLATENA ZALOHA

Reality Topoľčany

3 izbový byt | P.O. Hviezdoslava | 76 m²

Ponúkame vám na predaj 3 izbový byt s balkónom v meste Topoľčany s obľúbenou dispozíciou kde j

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

Cena dohodou

2 izbovy byt s balkónom Topoľčany

Reality Topoľčany

2 izbový byt | P.O. Hviezdoslava | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj veľkometrážny 2 izbový byt s balkónom po kompletnej rekonštrukcii v tic

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

155,000 € 2422 €/m²

3 izbový byt s balkónom Topoľčany / PRENAJOM

Reality Topoľčany

3 izbový byt | P.O. Hviezdoslava | 74 m²

Ponúkame vám na prenájom 3 izbový byt s balkónom v meste Topoľčany po kompletnej rekonštrukc

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Topoľčany

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rodinný dom Podhradie

Reality Podhradie

Rodinný dom | tichá | 110 m²

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Podhradie, tichá. Plocha: úžitková 110m2, pozemku 854m2. Pod

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Podhradie

116,000 € 1055 €/m²

Zariadené kancelárske priestory, Bratislava,Ružinov, Studená ul., park

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Studená | 185 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na Studenej ulici (Bratislava, Ružinov) v novozr

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3 izbový byt bez balkóna Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Krušovská | 76 m²

Ponúkame vám na predaj 3 izbový byt bez balkóna v meste Topoľčany s obľúbenou dispozíciou . Na

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

149,000 € 1961 €/m²

Prenájom kancelárskych priestorov v blízkosti OC VIVO

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Záborského | 271 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v rodinnom dome o výmere 271 m2. V objekte sa n

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj predajňa v Partizánskom – sídlisko Šípok

Reality Partizánske

Obchodné priestory | Horská | 71 m²

Ponúkame Vám na predaj predajňu v Partizánskom na sídlisku Šípok v hornej časti na ulici Horská

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Partizánske

110,000 € 1549 €/m²

Na predaj dvojgeneračný 6 i RD vo V. Kršteňanoch

Reality Veľké Kršteňany

Rodinný dom | 250 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojgeneračný rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami vo Veľkých Kršteňa

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľké Kršteňany

128,000 € 512 €/m²

Na predaj sklad - hangár v priemyslenej zóne v Partizánskom

Reality Partizánske

Priestor pre sklad | 527 m²

Ponúkame Vám na predaj sklad - hangár v priemyselnej zóne mesta Partizánske. Hangár má rozlohu

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Partizánske

156,000 € 296 €/m²

Na predaj pzemok Skačany

Reality Skačany

Orná pôda | 2,418 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok vedený ako orná pôda v extraviláne obce Skačany, okres Partizáns

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Skačany

45 €/m2 45 €/m2