MG real, s.r.o.

MG real, s.r.o.

Škultétyho 4720/2A 95501 Topoľčany Slovensko

MG real, s.r.o.

MG real, s. r. o. (355  inzerátov)

Škultétyho 2 95501 Topoľčany

MG real, s.r.o.

Bratislava

Drieňová 3/68 82101 Bratislava-Ružinov Slovensko

355 inzerátov v ponuke

Prenájom kancelárií od 15 m2 na Sliačskej ulici.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Sliačska | 3,111 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory nachádzajúce sa v 5. podlažnej administratívnej

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

9.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárskych a skladových priestorov pri Zlatých pieskoch.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Krajná | 15 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie od výmery 15 až 75 m2 v administratívnej budove na ulici Kr

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9.9 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Kancelária 2 centrum Topoľčany / PRENÁJOM

Reality Topoľčany

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie M. R. Štefánika | 19 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Topoľčany, Námestie M. R. Štefánika.

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

213 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom vykurovaného skladového priestoru 586 m2 v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Mlynské nivy | 586 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladové priestory v širšom centre Bratislavy o celkovej výmere 586 m

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

5.3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Stavebný pozemok Kuzmice

Reality Kuzmice

Pozemok pre rodinné domy | hlavna | 600 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Kuzmice, hlavna. Plocha: pozemku 600m2. Rovin

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kuzmice

48,000 € 80 €/m²

3i byt staršia novostavba, garáž, pivnica, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Kýčerského | 85 m²

PRENÁJOM: 3i byt garáž, pivnica, Kýčerského ul., Staré Mesto Ponúkame Vám na prenájom príjemný

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3i byt za cenu 2i bytu, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Kýčerského | 85 m²

PRENÁJOM: 3i byt v cene 2i bytu, Staré Mesto Ponúkame Vám na prenájom príjemný a svetlý 3-izbo

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory 42m2 s umývadlom, Blagohouse, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Blagoevova | 42 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné priestory na začiatku Petržalky, Blagoevova ul.. Plocha: úžit

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelária na prenájom - Rybničná ulica, Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 100 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelária Bratislava-Vajnory, Rybničná ulica. Plocha: 100m2. Vybaveni

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

10.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom administratívnych priestorov 200m2 na Nám. SNP

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 200 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestory na Nám. SNP. Administratívna budova je situovaná na rohu Nám

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,232.58 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Nebytové priestory s vlastným zázemím 107m2, Šafárikovo nám.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Šafárikovo námestie | 106.8 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Starom Meste (Bratislava I-Staré Mesto), na Ša

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,379.5 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj rekreačná chatka so záhradou 412 m2 a bazénom Partizánske

Reality Partizánske

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 40 m²

Ponúkame na predaj murovanú rekreačnú chatku v Partizánskom pri rieke pod salašom. Chatka je v

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Partizánske

73,000 € 1825 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom - Kamanová

Reality Kamanová

Rodinný dom | Nezadaná | 127 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom s úžitkovou plochou 127 m², nachádzajúci sa v pokojnej obci Kama

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kamanová

82,000 € 646 €/m²

Rodinný dom v obci Lok na predaj

Reality Lok

Rodinný dom | Pialská | 200 m²

Na predaj: Rodinný dom v obci Lok – pokojná lokalita, veľký pozemok Ponúkame vám na predaj sam

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lok

135,000 € 675 €/m²

Pozemok v priemyselnej zóne 1772m2, Predmier

Reality Predmier

Komerčná zóna | Nezadaná | 1,772 m²

Exkluzívna ponuka – priemyselný pozemok v Predmieri Ponúkame na predaj pozemok o výmere 1 772 m

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Predmier

Cena dohodou

Predaj rodinný dom Hrušovany

Reality Hrušovany

Rodinný dom | 124 m²

Na predaj rodinný dom v lokalite Hrušovany Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v obci H

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hrušovany

159,900 € 1290 €/m²

Na predaj 2 chalupy a 1 chatka Horná Ves – Pacov - pozemky 1488 m2

Reality Horná Ves

Rodinný dom | Nezadaná | 320 m²

Ponúkame Vám na predaj dve chalupy (rodinné domy) navyše so záhradnou chatkou a veľkou šopou. C

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Horná Ves

155,000 € 484 €/m²

Na predaj 3 i byt s loggiou aj terasou - Prievidza 75,24 m2

Reality Prievidza

3 izbový byt | F. Madvu | 75.24 m²

Ponúkame Vám na predaj trojizbový byt s loggiou a veľkou priestrannou terasou nachádzajúci sa v

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

143,000 € 1901 €/m²

13,5a pozemok, Čeladice

Reality Čeľadice

Pozemok pre rodinné domy | 1,350 m²

Predám krásny slnečný pozemok o výmere 1350 m² v tichej časti obce Čeľadice. Pozemok je na zači

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Čeľadice

70,000 € 52 €/m²

Predaj pozemku na bývanie, Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 699 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS :Tento projekt kombinuje moderné bývanie s nerušeným pokojom vidieka. Ponú

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

85,000 € 122 €/m²

Rodinný dom Kamanová - predaj -nová cena

Reality Kamanová

Rodinný dom | 120 m²

Zľava - Ponúkam na predaj rodinný dom v obci Kamanová, okr. Topoľčany. Plocha: úžitková 120m2,

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kamanová

129,000 € 1075 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rozostavaný dom - Súlovce

Reality Súlovce

Rodinný dom | tichá | 90 m²

Nová cena!!!! Ponúkame Vám na predaj rozostavaný bungalov v obci Súlovce, okr,. Topoľčany, tich

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Súlovce

160,000 € 1778 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba Rodinný dom Závada

Reality Závada

Rodinný dom | tichá | 130 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu v obci Závada v tichej lokalite obce . Dom

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Závada

255,000 € 1962 €/m²

Novostavba rodinného domu Nemčice / VYPLATENA ZALOHA

Reality Nemčice

Rodinný dom | Kapusnícka | 114 m²

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v obci Nemčice v tichej lokalite na Kapusníckej ul

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nemčice

Cena dohodou