Libra Trade, spol. s.r.o.

Libra Trade, spol. s.r.o.

Podzámska 32 94002 Nové Zámky Slovensko
Spoločnosť Libra Trade, spol. s.r.o. Podzámska 32, Nové Zámky bola založená v roku 1997.
Spoločnosť LIBRA TRADE 1, s.r.o., Tržníčné nám. 4810, Komárno bola založená v roku 2008.

Obsahom jednej z činností spoločností je zabezpečovanie predaja a prenájmu nehnuteľností rôzneho druhu. Cieľom kolektívu našich zamestnancov je ponúknuť verejnosti komplexný a kvalitný servis pri realizácii obchodov s nehnuteľnosťami. Služby odborného charakteru vykonávame v spolupráci s profesionálmi v konkrétnej oblasti poskytovaných služieb ako napr. advokát, súdny znalec, geodet, projektant, statik a pod. Veľký dôraz kladieme na bezpečný a hladký priebeh každého obchodného prípadu. Prioritnou snahou je poskytovať služby v rozsahu podľa požiadaviek našich klientov na profesionálnej úrovni, rýchlo a so zárukou právnej istoty.

Naším najväčším prianím je zabezpečiť spokojnosť nášho klienta a hlavne postarať sa o serióznosť a korektnosť pri uzatváraní obchodu. Preto sme vytvorili tím odborníkov, ktorí budú individuálne a profesionálne pristupovať ku každému klientovi.

Ponúkame:
- sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností (domy, byty, pozemky, polyfunkčné objekty, kancelárske priestory, sklady, haly a pod.)
- komplexné administratívne služby a zabezpečenie právneho servisu spojeného s prevodom nehnuteľností (pre klientov realitnej kancelárie zadarmo)
- administratívne služby pri prevode členských práv k družstevným bytom
- vyhotovenie kúpno-predajných zmlúv, darovacích zmlúv, zámenných zmlúv, návrhov na vklad na katastrálne úrady
- pomoc pri prepise všetkých meraných energií na nového majiteľa
- ocenenie nehnuteľností k dedičskému konaniu
- zabezpečenie listov vlastníctva a kópie z katastrálnej mapy
- zabezpečenie vyhotovenia znaleckých posudkov na nehnuteľnosti
- zabezpečenie geometrických plánov, vytýčenie hraníc pozemku
- spoluprácu so stavebnými sporiteľňami a bankovými inštitúciami
- spoluprácu pri riešení hypotekárnych úverov
- odkúpenie nehnuteľností, prípadne vyrovnanie dlhu na nehnuteľnosti
- bezplatne zaradenie nehnuteľnosti do ponuky na našej web stránke www.Libra-Trade.sk a ďaľších cca 50-ich domácich a 10 zahraničných realitných portáloch

Tešíme sa na spoluprácu!

S úctou

Ján MARCSA
konateľ
Prečítať viac

Libra Trade, spol. s.r.o.

LIBRA TRADE 1 s.r.o., Tržničné nám. 4810, 940 01 Komárno (74  inzerátov)

Tržničné námestie 1/1097 94505 Komárno Slovensko

Libra Trade, spol. s.r.o.

LIBRA TRADE, spol. s.r.o., Hlavná 52, 943 01 Štúrovo (45  inzerátov)

Hlavná 52 94301 Štúrovo Slovensko

212 inzerátov v ponuke

Záhrada na predaj v Nových Zámkoch.

Reality Nové Zámky

Záhrada | Nové Zámky | 568 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečnú záhradu v Nových Zámkoch na pozemku o rozlohe 568 m2. Záhrada

Publikované: 11.02.2025 Aktualizované: 12.02.2025
Pozemky na predaj Nové Zámky

32,000 € 56 €/m²

Predaj penzionu v Podhájskej

Reality Podhájska

Hotel, penzión, ubytovňa | ulica | 0 m²

Predávame penzion v Podhájskej, 25 km od Nových Zámkov. Budova postavená v r. 2005, sa nachá

Publikované: 02.09.2022 Aktualizované: 02.09.2022
Objekty na predaj Podhájska

280,000 €

Predaj - polyfunkčný objekt s 2 bytovými jednotkami a podnikateľskými priestormi v centre Komárna

Reality Komárno

Iný objekt na bývanie | centrum | 384 m²

Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt s 2 bytovými jednotkami, s priestormi na podnikani

Publikované: 10.11.2020 Aktualizované: 02.05.2025
Domy na predaj Komárno

Cena dohodou

PRENÁJOM - Kancelárske priestory pri pošte v centre Komárna

Reality Komárno

Kancelárie, administratívne priestory | centrum | 30.56 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v centre s možným parkovaním pred budovou v

Publikované: 01.12.2022 Aktualizované: 02.05.2025
Priestory na prenájom Komárno

6.25 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Veľký dvojgeneračný RD pri kúpelnom meste Štúrovo

Reality Nána

Rodinný dom | nana | 300 m²

Ponúkame na predaj dvojgeneračný RD pri kúpelnom meste Štúrovo + 2 izb. APARTMÁN + 3 izb. AP

Publikované: 07.03.2014 Aktualizované: 22.08.2022
Domy na predaj Nána

Cena dohodou

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na ul. Podzámska v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Kancelárie, administratívne priestory | Podzámska | 25 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v polyfunkčnej budove na ul. Podzámska v Nových Z

Publikované: 15.01.2019 Aktualizované: 17.04.2024
Priestory na prenájom Nové Zámky

450 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Prenájom - 1- izb byt v NZ v blízkosti železničnej stanice.

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | T,G:Masaryka | 36 m²

Ponúkam na prenájom pekný zariadený 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v blízkosti že

Publikované: 19.05.2021 Aktualizované: 30.01.2025
Byty na prenájom Nové Zámky

410 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Predaj - Pekný 4-izbový RD po kompletnej rekonštrukcii v Šuranoch. ODPORÚČAM!

Reality Šurany

Rodinný dom | Šurany | 0 m²

Ponúkam na predaj pekný 4-izb.RD po kompletnej rekonštrukcii v meste Šurany .Dom prešiel kom

Publikované: 15.01.2024 Aktualizované: 15.02.2024
Domy na predaj Šurany

124,990 €

Na prenájom obchodné (nebytové) priestory na Podzámskej ulici v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Obchodné priestory | Podzámska | 70 m²

Na prenájom obchodné (nebytové) priestory na Podzámskej ulici v Nových Zámkoch. Podlahová ploch

Publikované: 30.01.2024 Aktualizované: 20.04.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom - 3 izb.byt v novostavbe v centre mesta Nové zámky.

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nové Zámky | 90 m²

Ponúkam na prenájom pekný 3-izb byt v novostavbe v centre mesta Nové Zámky. Rozloha bytu: 90

Publikované: 25.03.2024 Aktualizované: 30.01.2025
Byty na prenájom Nové Zámky

840 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii so zariadením v NZ ul.Ľ.Štúra.

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Ľ.ŠTÚRA | 67 m²

Ponúkam na prenájom 2-izbový zariadený byt s balkónom po kompletnej rekonštrukcii v Nových Z

Publikované: 03.06.2024 Aktualizované: 03.06.2024
Byty na prenájom Nové Zámky

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PREDAJ - Kompletne prerobený 3 izbový byt na kľúč na Rákociho ulici v Komárne DOKONČENIE BYTU MÁJ 2026

Reality Komárno

3 izbový byt | 72 m²

Ponúkam Vám na predaj kompletne prerobený 3 izbový byt na kľúč v Komárne, Rákociho ul. Plocha:

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Komárno

135,000 € 1875 €/m²

Rodinný dom na predaj v Nových Zámkoch.

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | JUH | 250 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojgeneračný 7- izbový rodinný dom v Nových Zámkoch. Dom sa nachádza

Publikované: 09.10.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

259,900 € 1040 €/m²

NA PRENÁJOM vám ponúkam murovaný sklad s 3 garážovými bránami a kanceláriami v Komárne

Reality Komárno

Skladový objekt | Komárno | 770 m²

Ponúkam vám na prenájom rozsiahly pozemok s masívnou halou, postavenou z poctivých materiálov –

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Komárno

5,000 €/mesiac 1234 €/mesiac/m²

PREDAJ - 6 izbový poschodový dvojgeneračný tehlový rodinný dom v BENE, Komárno

Reality Komárno

Rodinný dom | Bene | 390 m²

Ponúkame Vám na predaj 6 izbový rodinný dom v Komárne, časť Bene. Plocha: úžitková 390m2, z toh

Publikované: 10.11.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Komárno

186,000 € 477 €/m²

Obchodný priestor do prenájmu v Nových Zámkoch.

Reality Nové Zámky

Obchodné priestory | Centrum | 20 m²

Ponúkame Vám do prenájmu obchodné priestory v Nových Zámkoch. Podlahová plocha priestoru je 20

Publikované: 29.01.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

350 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Na Predaj stánok - Bufet v Nových Zámkoch v blízkosti križovatky ul. SNP a M.R.Štefánika

Reality Nové Zámky

Reštaurácia | SNP | 50 m²

Na Predaj stánok - Bufet. Výhodný príjazd. predaj BUFET v Nových Zámkoch v blízkosti križovatky

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Nové Zámky

15,000 € 300 €/m²

Kancelária do prenájmu v Nových Zámkoch.

Reality Nové Zámky

Kancelárie, administratívne priestory | 60 m²

Ponúkame Vám do prenájmu kancelárske priestory v Nových Zámkoch. Kancelária sa nachádza v priam

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PREDAJ - Kompletne prerobený 2 izbový tehlový byt s vlastným kúrením a zariadením v Komárne

Reality Komárno

2 izbový byt | 58 m²

Na predaj ponúkam 2 izbový tehlový byt po kompletnej rekonštrukcií v Komárne, rozloha bytu: 58

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Komárno

90,000 € 1552 €/m²

PREDAJ - Kompletne prerobený 2 izbový tehlový byt s vlastným kúrením, oploteným dvorom v Komárne

Reality Komárno

2 izbový byt | Komárno | 73 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne prerobený 2 izbový tehlový meštiansky byt s vlastným kúrením v

Publikované: 06.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Komárno

115,000 € 1507 €/m²

PREDAJ - stavebného pozemku v Komárne časť Malá Iža

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | časť Malá Iža | 615 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok - pre rodinné domy Komárno, časť Malá Iža. Plocha: poze

Publikované: 09.06.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

71,300 € 116 €/m²

Na podnikateľské účely - Na predaj tri stavby v radovej zástavbe na Nábrežnej ulici v Nových Zámkoch.

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nábrežná | 311 m²

Na podnikateľské účely - Exkluzívne Na predaj tri stavby v radovej zástavbe na Nábrežnej ulici

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

255,000 € 820 €/m²

Exkluzívny administratívny objekt - služby do prenájmu v Nových Zámkoch.

Reality Nové Zámky

Administratívny objekt | Andovská | 200 m²

Ponúkame Vám do prenájmu exkluzívnu novostavbu v Nových Zámkoch v tichej lokalite. Je to 4 izb

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Nové Zámky

Cena dohodou

Záhrada na predaj v Nových Zámkoch.

Reality Nové Zámky

Záhrada | Nové Zámky | 509 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok, záhradu v Nových Zámkoch. Rozloha pozemku je 508 m2 a nachádza

Publikované: 26.03.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

8,000 € 16 €/m²