DOBRÉ REALITY s.r.o.

DOBRÉ REALITY s.r.o.

Dlhá ulica 426/3 97101 Prievidza Slovensko

DOBRÉ REALITY s.r.o.

DOBRÉ REALITY s. r. o. (332  inzerátov)

Dlhá ulica 426 97101 Prievidza

332 inzerátov v ponuke

PRENÁJOM: ZARIADENÁ GARSÓNKA PRI NEMOCNICI F.D.R.

Reality Banská Bystrica

Garsónka | Nám. L. Svobodu | 21.3 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná spoločnosť, certifikovaná maklérka Marcela Pokorná exk

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

400 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

PRENÁJOM: KANCELÁRSKY PRIESTOR V CENTRE BANSKEJ BYSTRICE

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Janka Kráľa | 18.74 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná spoločnosť, certifikovaná maklérka Marcela Pokorná, po

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

232.5 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PRENÁJOM: Obchodné priestory Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Obchodné priestory | Andreja Kmeťa | 87.17 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, ponúka na prenájom obchodné priestory na ulici A

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Banská Štiavnica

1,150 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Dobré Reality ponúkajú na predaj sklad 310 m² v obci Belá

Reality Belá

Priestor pre sklad | Nezadaná | 294 m²

Dobré Reality vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj skladový objekt v obci Belá s úžitkovou

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Belá

53,000 € 180 €/m²

DOBRÉ REALITY - Kancelária na prenájom, 15 m2, budova Allianz, výhodne

Reality Prievidza

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 15 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske a prevádzkové priestory v budove Allianz na Záhradníckej u

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Prievidza

135 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

krásny pozemok v lone Priebybiny

Reality Michalová

Rekreačný pozemok | Priehybina | 3,865 m²

Ponúkam na predaj krásny slnečný pozemok s rozlohou 3865 m² v malebnej a vyhľadávanej lokalite

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Michalová

3.1 €/m2 3 €/m2

PREDAJ: Pozemok pre výstavbu rodinného domu vo Veľkej Lúke, 593 m2, ok

Reality Veľká Lúka

Pozemok pre rodinné domy | Záhumnie | 593 m²

CHYSTÁTE SA STAVAŤ A EŠTE NEMÁTE VHODNÝ POZEMOK? ZÁHUMNIE VO VEĽKEJ LÚKE PONÚKA NOVÚ PRÍLEŽITO

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lúka

65,230 € 110 €/m²

Predaj chaty a chalupy, Podhájska, Podhájska, Nové Zámky

Reality Podhájska

Chalupa, rekreačný domček | Podhájska | 176 m²

Ponúkame Vám na predaj projekt novostavby, ktorý zahŕňa súbor 6 murovaných poschodových chati

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Podhájska

830,000 € 4716 €/m²

Parádny pozemok s mobilným domom na predaj

Reality Sereď

Rekreačný pozemok | Bratislavská Cesta | 3,700 m²

Realitná kancelária DOBRÉ REALITY s r. o. dáva Vám do pozornosti vynikajúcu ponuku. V meste Ser

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Sereď

154,500 € 42 €/m²

PREDAJ: Pozemok s potokom a hájom, 2587 m2, Detvianska Huta - Vrchdobr

Reality Detvianska Huta

Pozemok pre rodinné domy | Vrchdobroč | 2,587 m²

KEĎ NA DETVIANSKU HUTU ZÁJDETE, V PREKRÁSNOM PROSTREDÍ ŠŤASTNÝ ŽIVOT NÁJDETE. DOBRÉ REALITY –

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Detvianska Huta

Cena dohodou

PREDAJ - Rodinný dom v obci Krahule, okres Žiar nad HronomHľadáte

Reality Krahule

Rodinný dom | Nezadaná | 240 m²

REZERVOVANÉ Hľadáte horskú oázu alebo investíciu v srdci Kremnických vrchov? Objavte potenciá

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Krahule

155,000 € 646 €/m²

PRENÁJOM: ZAUJÍMAVÝ PRIESTOR, CENTRUM

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Námestie Štefana Moyzesa | 90 m²

MÁTE ZAUJÍMAVÝ PODNIKATEĽSKÝ NÁPAD ALE NEMÁTE POTREBNÝ PRIESTOR, KDE BY STE HO REALIZOVALI? DO

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

300 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

DOBRÉ REALITY - PREDAJ - stavebný pozemok Kremnické Bane, okres Žiar

Reality Kremnické Bane

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,124 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka na predaj STAVEBNÝ POZEMOK o v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Kremnické Bane

100 €/m2 100 €/m2

Ponúkame Vám na predaj 4-izb. rodinný dom vo Dvoroch nad Žitavou len 8

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | Hlavná | 125 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izb. rodinný dom vo Dvoroch nad Žitavou len 8 km od Nových Zámkov. Do

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

78,000 € 624 €/m²

Predaj chaty a chalupy, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Hrádok

Chalupa, rekreačný domček | 61 m²

Dobré reality Vám ponúkajú na predaj chatu v krásnej lokalite Liptovský Hrádok, ktorá ponúka i

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Hrádok

58,000 € 951 €/m²

EXKLUZÍVNE | Nadštandardný 3-izbový byt s veľkorysou terasou

Reality Svit

3 izbový byt | 100 m²

Dobré reality ponúkajú na predaj moderný 3-izbový byt v novostavbe v meste Svit, situovaný na n

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Svit

300,000 € 3000 €/m²

RK DOBRÉ REALITY predáva 5-izbový rodinný dom vo Veľkých Ludinciach

Reality Veľké Ludince

Rodinný dom | 140 m²

Realitná kancelária Dobré reality spol.s r. o. predáva v spolupráci s majiteľom 5-izbový rodinn

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Veľké Ludince

68,000 € 486 €/m²

Pripravujeme: Prenájom 2izb bytu na Cyrilometodskej ul.

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Cyrilometodska | 67 m²

Pripravujeme : Prenájom 2 izb. bytu na Cyrilometodskej ulici v Nových Zámkoch . Byt je čiastočn

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PREDAJ: Pozemok pre investíciu a podnikanie, 4096 m2, Podbrezová - Lop

Reality Podbrezová

Komerčná zóna | 4,096 m²

LÁKA VÁS NOVÁ PODNIKATEĽSKÁ PRÍLEŽITOSŤ? ČO TAK VYUŽIŤ NAJFREKVENTOVANEJŠIU TRASU HOREHRONIA?

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Podbrezová

139,900 € 34 €/m²

DOBRÉ REALITY ponúkajú na prenájom komerčný priestor, na služby či kan

Reality Rimavská Sobota

Obchodné priestory | Gorkého | 68 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný komerčný priestory v novej, oplotenej budove s vlastným parkovis

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Rimavská Sobota

390 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

4izbový byt na prenájom Nové Zámky

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | M. R. Štefánika 1019/69 | 120 m²

Ponúkame na prenájom zariadený veľký štvorizbový byt v Nových Zámkoch na M.R.Štefánika 120m².

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na podnájom Nové Zámky

850 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

3izbový byt na prenájom Kasárenská

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Kasárenská | 84 m²

Dobré Reality ponúkajú na prenájom nezariadený trojizbový byt na Kasárenskej v Nových Zámkoch.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

679 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

Pozemok pre rodinné domy | Žitavská | 905 m²

Dobré reality Vám ponúkajú na predaj stavebný pozemok - pre rodinný dom v obci Dvory nad Žitavo

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Dvory nad Žitavou

29,900 € 33 €/m²

Novinka v obci Neded, pôvodný 3 - izbový rodinný dom na predaj.

Reality Neded

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Hľadáte miesto, kde si môžete vytvoriť bývanie presne podľa svojich predstáv? V exkluzívnom zas

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Neded

79,900 € 888 €/m²