332 inzerátov v ponuke
Chalupa, rekreačný domček | Robotnícka | 12 m²
Dobré reality ponúkajú na predaj slnečnú záhradu s chatkou v záhradkárskej časti Levíc, za nadj
52,000 € 4333 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Predné Staré Levice | 25 m²
Dobré reality - Ponúkame na predaj peknú udržiavanú záhradu s vinicou v záhradkárskej oblasti
25,000 € 1000 €/m²
Rodinný dom | Zbrojníky | 105 m²
Ponúkame na predaj dve bytové jednotky v nájomnom bytovom dome v Zbrojníkoch, zastavaná plocha
138,000 € 1314 €/m²
Obchodné priestory | Hlavné námestie | 220 m²
Ponúkame Vám na prenájom pekné komerčné priestory na 1.poschodí historickej budovy priamo na Hl
600 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | 200 m²
Ponúkame Vám do prenájmu priestory, ktoré boli vytvorené pre medicinsko-kozmetickú firmu. Práve
2,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Vidiecky dom | 70 m²
Ponúkame na predaj tradičný dedinský domček v obci Neded, ktorý dýcha históriou a čaká na svoj
58,000 € 829 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Krížny vrch | 37 m²
"REZERVOVANE" Dobré reality Vám ponúkajú na predaj rekreačný dom, chalupu v Leviciach, nachádz
115,000 € 3108 €/m²
Garáž | Nezadaná | 111 m²
Ponúkame Vám na prenájom garáž situovanú vo vyhľadávanej lokalite v centre mesta Martin, priamo
75 €/mesiac 1 €/mesiac/m²
3 izbový byt | K. Marxa | 79.21 m²
Dobré reality ponúkajú na predaj 3-izbový byt v centre mesta. Byt má rozlohu cca 80 m2, je čias
118,000 € 1490 €/m²
Záhrada | Bytča | 7,000 m²
Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok určený na IBV/schválené..Pozemok je evidovaný ako trva
50 €/m2 50 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | centrum | 628 m²
Ponúkame Vám na predaj jedinečný stavebný pozemok v obci Bánov priamo pri parku. Svojou rozloho
89,990 € 143 €/m²
1 izbový byt | Lécka | 38 m²
Hladáte si príjemné bývanie v centre mesta? Ponúkame Vám na prenájom pekný 1 izb byt o výmere 3
420 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 166 m²
RK Dobré Reality, ponúka na predaj očarujúcu nehnuteľnosť v obci Malá Lehota, ktorá spája pokoj
179,900 € 1084 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 8,765 m²
EXKLUZÍVNY INVESTIČNÝ POZEMOK NA PREDAJ – POĽNÝ KESOV | 8 765 m² | VHODNÉ PRE DEVELOPERSKÝ PROJ
99 €/m2 99 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 1,036 m²
Ponúkame Vám na predaj rovinatý, slnečný a udržiavaný stavebný pozemok o výmere 1035 m² (šírka
90,000 € 87 €/m²
Rodinný dom | Ovocná | 90 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v pôvodnom stave na rozľahlom 2371 m2 pozemku. Dispozične po
133,000 € 1478 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 175 m²
Ponukame na predaj rodinný dom v obci Iža v Komárňanskom okrese. Je postavený z palenej tehly
95,000 € 543 €/m²
Rodinný dom | Hornočermánska | 151.75 m²
EXKLUZÍVNA ponuka v zastúpení vlastníka - Nadštandardná NOVOSTAVBA aj pre najnáročnejšieho kli
550,000 € 3624 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Hladáte si bývanie nedaleko NZ v obci Tvrdošovce? Ponukame vám na predaj 3 izbový rodinný dom,
59,900 € 599 €/m²
3 izbový byt | Gúgska | 78 m²
Hladáte si bývanie v peknom 3 izb byte?Ponukame Vám priestranný 3 izb byt na Gugskej ul na 6p z
670 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Š. Králika | 74 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 74 m², ktorý sa nachádza na 1. poschodí zo 7 v bytovom
129,000 € 1743 €/m²
2 izbový byt | S. H. Vajanského | 68 m²
Hladate si bývanie?Ponukame Vám 2izb byt /68m2/na 3p na S.H.Vajanskeho ul.Byt je nezariadeny,k
460 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Jánošíková | 28 m²
Ponúkame na prenájom kanceláriu alebo komerčný priestor na prevádzkovanie služieb v lukratívnom
280 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Boľkovce | 480 m²
Túžite si postaviť vlastný dom, ale neviete ako postupovať pri kúpe, projektoch a stavebných po
99,000 € 206 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.