663 inzerátov v ponuke
Chalupa, rekreačný domček | Žilina | 145 m²
Directreal Dynamic - Predáme. Iba u nás. Hľadáte pokojné bývanie v prírode s výbornou dostupno
180,000 € 1241 €/m²
Rodinný dom | Čadca | 280 m²
Directreal Dynamic - Ponúkame na predaj samostatne stojaci priestranný dvojpodlažný rodinný d
180,000 € 643 €/m²
3 izbový byt | Veľkomoravská | 109 m²
Directreal Pro - DIRECTREAL PRO Ponúkame Vám na prenájom čiastočne zariadený 3 izbový nadšta
750 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Galanta | 200 m²
Directreal Partner - Ponúkame na prenájom priestranný poschodový rodinný dom v tichej a vyhľad
1,200 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Juraja Závodského | 130 m²
Directreal Dynamic - Ponúkame nadštandartný, 3 izbový byt o výmere takmer 130m2 v rodinnom dom
750 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Oblazov | 640 m²
Directreal Dynamic - Ponúkame Vám na predaj pozemok na stavbu rodinného domu v novovznikajúcej
65,000 € 102 €/m²
1 izbový byt | Fedinová | 34 m²
Directreal Exkluziv - 1-izbový byt v srdci Petržalky ponúka praktické a moderné bývanie po čia
176,000 € 5176 €/m²
2 izbový byt | 28. októbra | 62 m²
Directreal Pro - Ponúkame na predaj priestranný 2 - izbový byt v tehlovom bytovom dome na ulic
Cena dohodou
1 izbový byt | Strážovská | 33 m²
Directreal Pro - Ponúkame na dlhodobý prenájom zariadený 1 izbový byt s úžitkovou plochou 33 m
400 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Vinica, chmelnica | Vinohrady | 3,202 m²
Directreal Exkluziv - Ponúkam na predaj vinicu v meste Vráble, v blízkosti reštaurácie Viecha,
68,000 € 21 €/m²
Rodinný dom | Lúčnica nad Žitavou | 110 m²
Directreal Exkluziv - Ponúkam na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, s 2 nepriechodnými a 2 p
93,900 € 854 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 0 m²
Directreal Exkluziv - Directreal Exkluziv Nitra ponúka na predaj investičný pozemok v lokalite
60 €/m2
Chalupa, rekreačný domček | Tekvičné pole | 50 m²
Directreal Exkluziv - Ponúkame na predaj útulnú chatku po kompletnej rekonštrukcii v obľúbenej
68,900 € 1378 €/m²
3 izbový byt | Vodná | 65 m²
Directreal Exkluziv - Exkluzívne iba u nás ponúkame na predaj 3-izbový byt v tehlovej 4-bytovk
87,000 € 1338 €/m²
3 izbový byt | Sídlisko Lúky | 74 m²
Directreal Exkluziv - EXKLUZÍVNE Ponúkam na predaj/výmenu prerobený 3 izbový byt, Vráble, Lúky
145,000 € 1959 €/m²
Záhrada | Vinohrady | 63 m²
Directreal Exkluziv - Ponúkame na predaj udržiavanú záhradu o výmere 329 m² v Nových Zámkoch,
26,900 € 427 €/m²
2 izbový byt | Cyrilometodska | 63 m²
Directreal Exkluziv - Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2,5-izbový byt v výbornej
600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Žitavce | 110 m²
Directreal Exkluziv - Ponúkam na predaj dom v obci Žitavce, ktorý prechádza kompletnou rekonšt
185,000 € 1682 €/m²
3 izbový byt | Vinohradská | 76 m²
Directreal Exkluziv - Hľadáte priestranný byt s výnimočným výhľadom na mesto? Tento 3-izbový b
650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Veľký Lapáš | 1,600 m²
Directreal Exkluziv - VÝBORNÁ INVESTÍCIA!!! Ponúkam na predaj zabehnutú reštauráciu s penzión
750,000 € 469 €/m²
Reštaurácia | Moravská | 752 m²
Directreal Exkluziv - VÝBORNÁ INVESTÍCIA!!! Na predaj reštaurácia s penziónom, Vráble Ponúkam
449,000 € 597 €/m²
Záhrada | Lúčnica nad Žitavou | 1,000 m²
Directreal Exkluziv - Ponúkam na predaj záhradu v Lúčnici nad Žitavou, 1000m2, 5km Vráble, 25k
27,900 € 28 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 240 m²
Directreal Exkluziv - Nehnuteľnosť: Rodinný dom na predaj Stav: Po čiastočnej rekonštrukcii V
Cena dohodou
Obchodné priestory | Štefánikova tr. | 2,229 m²
Directreal Exkluziv - Directreal Exkluziv Nitra ponúka na prenájom veľkorysé obchodné priestor
4.5 €/m2/rok 0 €/m2/rok
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.