Direct Real, spol. s r.o.

Direct Real, spol. s r.o.

Stará Vajnorská 11 83104 Bratislava-Nové Mesto Slovensko
Realitnú sieť Directreal sme založili v roku 2007. Odvtedy našimi rukami prešli desiatky tisíc nehnuteľností, ktoré si našli nových majiteľov. Kladieme dôraz na požiadavky predávajúceho, ale aj na potreby kupujúceho. Nepredávame len studené betónové múry. Predávame domov, emócie a spomienky. Hodnota nehnuteľnosti je pre mnohých ľudí nevyčísliteľná a my tomu dobre rozumieme. Marián Paták, majiteľ franšízovej značky Direct Real

Prečítať viac

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Pro (45  inzerátov)

Nám. sv. Anny 355 91101 Trenčín

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Partner (43  inzerátov)

Vajanského 2385/20 2385 924 01 Galanta

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal LMCity (83  inzerátov)

Nám. osloboditeľov 32 031 01 Liptovský Mikuláš

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Dynamic (17  inzerátov)

ul.Republiky 19 01001 Žilina

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Next Home (11  inzerátov)

Slnečnicová 2370 90041 Rovinka

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Family (16  inzerátov)

Hlavná 2156/14 2156 927 01 Šaľa

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Optimal (7  inzerátov)

Mäsiarska 3143 90301 Senec

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Strong (12  inzerátov)

Eisnerova 46 841 07 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Stred (7  inzerátov)

J.Kozáčeka 328 96001 Zvolen

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Doma (23  inzerátov)

Budatínska 1 85105 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal for Life (27  inzerátov)

Komárňanská 266 947 01 Hurbanovo

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Smile (25  inzerátov)

Letná 5 831 03 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Fair (21  inzerátov)

Potočná 14 909 01 Skalica

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal PNB (29  inzerátov)

A.Kmeťa 12 968 01 Nová Baňa

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Super (10  inzerátov)

Popradská 17 03601 Stará Ľubovňa

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Exkluziv (61  inzerátov)

Párovská 42 949 01 Nitra

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Live (49  inzerátov)

Gazdovský rad 1739/49A 49 931 01 Šamorín

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Comfort (59  inzerátov)

Bacsákova 16 929 01 Dunajská Streda

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Office (57  inzerátov)

Stará Vajnorská 11 831 04 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal MM (34  inzerátov)

Železničná 40 984 01 Lučenec

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Team (15  inzerátov)

M.R.Štefánika 3 94201 Šurany

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Norea (12  inzerátov)

M.R.Štefánika 2297 926 01 Sereď

663 inzerátov v ponuke

DIRECTREAL|Rača - Potočné, platné stav.povolenie pre RD na pozemku o veľkosti 654 m2, všetky IS a môžete začať stavať....

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Pod zemným vrchom | 654 m²

Directreal Office - V novovybudovanej časti RAČA - POTOČNÉ Vám ponúkam na predaj stavebný poze

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

499,000 € 763 €/m²

DIRECTREAL|Staveb.pozemok 976 m² so šírkou 20m a všetkými IS – pôvodná časť Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Tabakova | 976 m²

Directreal Office - V pôvodnej časti obce Berolákovo ponúkame na predaj stavebný pozemok, na k

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

299,000 € 306 €/m²

DIRECTREAL|Krasna murovana chata na celoročné byvanie

Reality Žilina

Chalupa, rekreačný domček | Marček | 150 m²

Directreal Dynamic - Exkluzívne ponúkame na predaj priestrannú dobre udržiavanú chatu s možnos

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žilina

124,999 € 833 €/m²

DIRECTREAL|NOVA CENA!Investičný byt pripravený k okamžitému nasťahovaniu

Reality Žilina

2 izbový byt | Javorová | 49 m²

Directreal Dynamic - REZERVOVANÝ!Ponúkame na predaj 2 izbový byt po kvalitnej rekonštrukcii v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

165,000 € 3367 €/m²

DIRECTREAL|Šikovná garsónka v dobrej lokalite

Reality Galanta

Garsónka | Revolučná štvrť | 23 m²

Directreal Partner - Exkluzívne ponúkame na predaj garsónku, ktorá má 23 m2, je v Galante vo

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Galanta

79,700 € 3465 €/m²

DIRECTREAL|Veľmi príjemný 2 izbový byt v úplnom centre mesta so zariadením...

Reality Šaľa

2 izbový byt | Kukučínova | 55 m²

Directreal Partner - Exkluzívne v Directreal... Ponúkame na predaj príjemný a kompletne zaria

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šaľa

115,000 € 2091 €/m²

DIRECTREAL|Na predaj slnečný,rovinatý pozemok v obci Vidiná určený na výstavbu rodinného domu

Reality Vidiná

Pozemok pre rodinné domy | Exnárova | 951 m²

Directreal Stred - Directreal Stred ponúka na predaj v exkluzívnom zastúpení majiteľa pozemok

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Vidiná

70 €/m2 70 €/m2

DIRECTREAL|Lukratívny stavebný pozemok s projektom v parku pri potoku, nádherná lokalita

Reality Topoľnica

Pozemok pre rodinné domy | Topoľnica | 1,176 m²

Directreal Partner - Hľadáte rozľahlý stavebný pozemok pre rodinný dom v krásnej a tichej loka

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Topoľnica

125 €/m2 125 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|NA PREDAJ: 4-izbový rodinný dom s veľkým potenciálom – Horné Saliby

Reality Horné Saliby

Rodinný dom | Horné Saliby | 200 m²

Directreal Partner - Exkluzívne v Directreal. Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový rodinný

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Horné Saliby

188,000 € 940 €/m²

DIRECTREAL|Priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom vo Váhovciach...

Reality Váhovce

Rodinný dom | Váhovce | 256 m²

Directreal Partner - Ponúkame na predaj veľký, tehlový, poschodový rodinný dom s garážou, nach

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Váhovce

249,000 € 973 €/m²

DIRECTREAL|Priestor pre vaše podnikanie s priestranným pozemkom. Ihneď k dispozícii.

Reality Šaľa

Rodinný dom | Dlhoveská | 80 m²

Directreal Partner - !!! Neprenajíma sa na bývanie!!! Hľadáte priestor pre vaše podnikanie,

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Šaľa

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Moderný, veľmi pekný 5 izbový dom s krásnym pozemkom, výborná lokalita..

Reality Kajal

Rodinný dom | Kajal | 135 m²

Directreal Partner - Pozor, máme pre vás úžasnú ponuku! Máme tu pre vás štýlový - moderný 5

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kajal

309,000 € 2289 €/m²

DIRECTREAL|Krásny slnečný pozemok 7404 m2 v celosti priamo na malom Dunaji!

Reality Jahodná

Rekreačný pozemok | Jahodná | 7,404 m²

Directreal Partner - Krásny slnečný pozemok 7404 m2 v celosti priamo na malom Dunaji Predmeto

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Jahodná

60 €/m2 60 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL| Na predaj: Nadštandardný 3-izbový byt v obci Tomášikovo (okres Galanta)

Reality Tomášikovo

3 izbový byt | Mlynská | 97 m²

Directreal Partner - Máme pre vás skvelú ponuku – stačí sa len nasťahovať! Ponúkame na predaj

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Tomášikovo

189,999 € 1959 €/m²

DIRECTREAL|Perspektívny pozemok na výstavbu chaty alebo domu

Reality Čadca

Iný stavebný pozemok | Bukov | 769 m²

Directreal Dynamic - Predáme, IBA U Nás. Directreal ponúka na predaj veľmi pekný slnečný poze

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Čadca

31,500 € 41 €/m²

DIRECTREAL|Domček na úpätí Devínskej Kobyly

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Chalupa, rekreačný domček | Waitov lom | 150 m²

Directreal Strong - Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj celoročne obývateľný 2.posch. rodi

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

250,000 € 1667 €/m²

DIRECTREAL|Záhrada pre milovníkov lesa

Reality Bratislava-Dúbravka

Záhrada | Strmé sady | 302 m²

Directreal Strong - Ak hľadáte tichý pozemok v príjemnom prostredí plnom zelene s výhľadom na

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

65,000 € 215 €/m²

DIRECTREAL|Záhrada pri jazere

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Bočná | 256 m²

Directreal Strong - Ponúkame na predaj záhradu v tichom prostredí v blízkosti jazera Zlaté pie

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

89,000 € 348 €/m²

DIRECTREAL|Na predaj slnečná záhrada

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Záhrada | Devínska cesta | 980 m²

Directreal Strong - Ponúkame na predaj slnečnú záhradu pod kopcom Sandberg. Záhrada je oploten

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

237,000 € 242 €/m²

DIRECTREAL|Na predaj pozemok so stavebným povolením

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Na Tálkoch | 355 m²

Directreal Strong - Ponúkame na predaj pozemok v tichej lokalite obce Marianka. Pozemok, ktorý

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

182,800 € 515 €/m²

DIRECTREAL|Na predaj pozemok v tichej časti Marianky

Reality Marianka

Iný stavebný pozemok | Na Tálkoch | 609 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

229,000 € 376 €/m²

DIRECTREAL|Znížená cena Rodinný dom so strategickou polohou - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Kpt. Nálepku | 1 m²

Directreal LMCity - ### Nehnuteľnosť: Rodinný dom so strategickou polohou v Liptovskom Mikuláš

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

239,000 € 239000 €/m²

DIRECTREAL|Ponuka dlhodobého prenájmu v blízkosti centra Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Československej brigády | 56 m²

Directreal LMCity - Ponúkame Vám na prenájom pekný 2-izbový byt nachádzajúci sa v Liptovskom M

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

570 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Prenájom komplet zariadeného 3 izbového bytu - LM časť Demänová

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Trávniky | 86 m²

Directreal LMCity - Ponúkame Vám na prenájom pekne rekonštruovaný 3-izbový byt nachádzajúci sa

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²