Direct Real, spol. s r.o.

Direct Real, spol. s r.o.

Stará Vajnorská 11 83104 Bratislava-Nové Mesto Slovensko
Realitnú sieť Directreal sme založili v roku 2007. Odvtedy našimi rukami prešli desiatky tisíc nehnuteľností, ktoré si našli nových majiteľov. Kladieme dôraz na požiadavky predávajúceho, ale aj na potreby kupujúceho. Nepredávame len studené betónové múry. Predávame domov, emócie a spomienky. Hodnota nehnuteľnosti je pre mnohých ľudí nevyčísliteľná a my tomu dobre rozumieme. Marián Paták, majiteľ franšízovej značky Direct Real

Prečítať viac

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Fair (21  inzerátov)

Potočná 14 909 01 Skalica

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal PNB (29  inzerátov)

A.Kmeťa 12 968 01 Nová Baňa

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Super (10  inzerátov)

Popradská 17 03601 Stará Ľubovňa

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Smile (25  inzerátov)

Letná 5 831 03 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Family (16  inzerátov)

Hlavná 2156/14 2156 927 01 Šaľa

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Strong (12  inzerátov)

Eisnerova 46 841 07 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal LMCity (83  inzerátov)

Nám. osloboditeľov 32 031 01 Liptovský Mikuláš

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Next Home (11  inzerátov)

Slnečnicová 2370 90041 Rovinka

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Optimal (7  inzerátov)

Mäsiarska 3143 90301 Senec

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Partner (44  inzerátov)

Vajanského 2385/20 2385 924 01 Galanta

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Stred (7  inzerátov)

J.Kozáčeka 328 96001 Zvolen

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Pro (45  inzerátov)

Nám. sv. Anny 355 91101 Trenčín

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Doma (23  inzerátov)

Budatínska 1 85105 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Dynamic (17  inzerátov)

ul.Republiky 19 01001 Žilina

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal for Life (27  inzerátov)

Komárňanská 266 947 01 Hurbanovo

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Live (49  inzerátov)

Gazdovský rad 1739/49A 49 931 01 Šamorín

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Comfort (59  inzerátov)

Bacsákova 16 929 01 Dunajská Streda

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Office (57  inzerátov)

Stará Vajnorská 11 831 04 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Norea (11  inzerátov)

M.R.Štefánika 2297 926 01 Sereď

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal MM (34  inzerátov)

Železničná 40 984 01 Lučenec

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Exkluziv (61  inzerátov)

Párovská 42 949 01 Nitra

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Team (15  inzerátov)

M.R.Štefánika 3 94201 Šurany

663 inzerátov v ponuke

DIRECTREAL|3-izbový byt s terasou v novostavbe, Mládežnícka štvrť + 2 Parkovacie miesta.

Reality Galanta

3 izbový byt | Pri Derni | 90 m²

Directreal Partner - Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s podlahovou plochou 90m2 vo vyhľadáv

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Galanta

177,900 € 1977 €/m²

DIRECTREAL|Záhradka s murovanou chatkou v blízkosti rieky Váh

Reality Kráľová nad Váhom

Záhrada | Kráľová nad Váhom | 260 m²

Directreal Partner - Ponúkame Vám na predaj krásnu a udržiavanú záhradu s perfektnou dostupnos

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kráľová nad Váhom

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Obec Veľký Lég... Na predaj dva stavebné pozemky 640 m2 a 741 m2.

Reality Lehnice

Pozemok pre rodinné domy | Veľký Lég | 640 m²

Directreal Partner - Na predaj stavebné pozemky – Veľký Lég (časť Lehnice), okres Dunajská Str

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lehnice

130 €/m2 130 €/m2

DIRECTREAL|Predaj 3 - izbového bytu

Reality Trenčín

3 izbový byt | Vladimíra Predmerského | 80 m²

Directreal Pro - DIRECTREAL PRO ponúka na predaj kompletne zariadený 3 izbový byt s parkovac

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

259,000 € 3238 €/m²

DIRECTREAL|4 - izbový slnečný byt podľa Vašich predstáv s výhľadom na Inovec

Reality Trenčín

4 izbový byt | K. Šmidkeho | 76 m²

Directreal Pro - Directreal Pro l Hľadáte pokojné bývanie v meste s pešou dostupnosťou do prír

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

145,500 € 1914 €/m²

DIRECTREAL|Predaj 4 - izbového bytu v Trenčíne

Reality Trenčín

4 izbový byt | Duklianskych hrdinov | 77 m²

Directreal Pro - DIRECTREAL PRO ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt na ulici Dukliansky

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

170,000 € 2208 €/m²

DIRECTREAL|V spojení s prírodou

Reality Gabčíkovo

Chalupa, rekreačný domček | ... | 180 m²

Directreal Live - Ponúkam na predaj celoročne obývateľnú 5 izbovú chatu v Gabčíkove v časti Pr

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Gabčíkovo

245,000 € 1361 €/m²

DIRECTREAL|Moderný 4-izbový rodinný dom v Šamoríne

Reality Šamorín

Rodinný dom | Brezová | 143 m²

Directreal Live - Realitná kancelária Directreal Live ponúka na predaj moderný 4- izbový rodin

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šamorín

389,900 € 2727 €/m²

DIRECTREAL|Predaj rozprávkového rekreačného domčeka s pozemkom.

Reality Šamorín

Chalupa, rekreačný domček | Slnečná | 70 m²

Directreal Live - Realitná kancelária Directreal Live ponúka na predaj útulný rekreačný domček

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Šamorín

209,900 € 2999 €/m²

DIRECTREAL|Novučičký 1-izbový byt na prenájom

Reality Gabčíkovo

1 izbový byt | ... | 50 m²

Directreal Live - Pozor, mladí hľadači bývania! Máme pre Vás skvelú ponuku - pekný 1-izbáčik

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Gabčíkovo

400 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Veľkorysý priestor na výstavbu Vášho sna

Reality Gabčíkovo

Rekreačný pozemok | Prístav | 11,442 m²

Directreal Live - Ak hľadáte pozemok v Gabčíkove pre svoje plány za účelom stavby rekreačných

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

45 €/m2 45 €/m2

DIRECTREAL|Rodinný dom s veľkým stavebným pozemkom v tichej lokalite

Reality Tomášikovo

Rodinný dom | Tomášikovo | 100 m²

Directreal Partner - Ponúkame Vám na predaj veľký priestranný stavebný pozemok so starším rodi

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tomášikovo

99,900 € 999 €/m²

DIRECTREAL|Stavebný pozemok v obci Gôtovany na predaj - 1472 m2

Reality Gôtovany

Pozemok pre rodinné domy | Gôtovany | 1,473 m²

Directreal LMCity - Ak hľadáte miesto pre váš nový rodinný dom alebo rekreačnú chatu, máme pre

Publikované: 29.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Gôtovany

60.77 €/m2 61 €/m2

DIRECTREAL|Pozemky na výstavbu rekreačných domov

Reality Bobrovník

Pozemok pre rodinné domy | Bobrovník | 1,821 m²

Directreal LMCity - Ponúkame exkluzívnu príležitosť zakúpiť pozemky vhodné pre výstavbu rekrea

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bobrovník

90 €/m2 90 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Predám záhradnú chatku a odstúpim záhradu. ZNÍŽENÁ CENA

Reality Liptovský Mikuláš

Záhrada | Záhradná | 435 m²

Directreal LMCity - Predám záhradnú chatku v osobnom vlastníctve a odstúpim záhradu. Chatka je

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

13,000 € 30 €/m²

DIRECTREAL|Strategická poloha, veľký potenciál – investičný areál v Senici na hlavnom ťahu v smere na Trnavu.

Reality Senica

Výrobný objekt | Dolné Suroviny | 12,662 m²

Directreal Doma - Directreal Doma Vám exkluzívne ponúka rozsiahly areál s výmerou 12 662 m², k

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Senica

59 €/m2 59 €/m2

DIRECTREAL|Exkluzívne predávame investičný pozemok– Senec / Veľký Biel

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Bratislavská | 1,000 m²

Directreal Doma - Ponúkame na predaj slnečný, rovinatý a oplotený pozemok o výmere 1000 m² v l

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Senec

196,000 € 196 €/m²

DIRECTREAL|Stavebný pozemok pre váš dom alebo chalupu v Liptovskej Anne

Reality Liptovská Anna

Pozemok pre rodinné domy | Na kopci | 1,127 m²

Directreal LMCity - Máme pre vás stavebný pozemok pre váš rodinný dom alebo rekreačnú nehnuteľ

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovská Anna

94 €/m2 94 €/m2

DIRECTREAL|Krásny slnečný pozemok

Reality Beňadiková

Pozemok pre rodinné domy | Benadikova | 473 m²

Directreal LMCity - Predaj slnečného pozemku v Beňadikovej – ideálne miesto na bývanie aj inve

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Beňadiková

85,200 € 180 €/m²

DIRECTREAL|Útulný, zariadený 2 izb byt s lódžiou, klimatizácia, širšie centrum, Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Hospodárska | 52 m²

Directreal Office - Bývanie v susedstve historických hradieb mesta, všetko "na dosah" a pritom

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trnava

560 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Garáž s elektrinou a jamou – Šaľa, Dolná ulica - okamžite voľná

Reality Šaľa

Garáž | Dolná | 19 m²

Directreal Family - Garáž s elektrinou a jamou – Šaľa, Dolná Ideálna pre vodičov, domácich ma

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Šaľa

Cena dohodou

DIRECTREAL|ETAPA D UŽ V PREDAJI, NOVÉ BYTY VEDĽA TERMÁLNEHO KÚPALISKA V DUNAJSKEJ STREDE - BYTOVÝ DOM "D" - 2 IZBOVÝ BYT 56,57 m2 + LOGGIA 4,87 m2

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Pri termálnom kúpalisku | 61.44 m²

Directreal Comfort - ETAPA "D" UŽ V PREDAJI!!! - TYP "7" Tento byt, ako aj prostredie splní v

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

154,990 € 2181 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Záhradná chatka v peknom prostredí.

Reality Nová Baňa

Chalupa, rekreačný domček | Nová Baňa | 24 m²

Directreal PNB - Ponúkame na predaj záhradnú chatku v záhradkárskej osade, v tichom a pokojnom

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nová Baňa

33,990 € 1416 €/m²

DIRECTREAL|Pozemok s výhľadom

Reality Hodruša-Hámre

Rekreačný pozemok | Hodruša Hámre | 4,894 m²

Directreal PNB - V dedinke Hodruša Hámre - v Štiavnických vrchoch ponúkame na predaj pekný poz

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hodruša-Hámre

75,000 € 15 €/m²