Direct Real, spol. s r.o.

Direct Real, spol. s r.o.

Stará Vajnorská 11 83104 Bratislava-Nové Mesto Slovensko
Realitnú sieť Directreal sme založili v roku 2007. Odvtedy našimi rukami prešli desiatky tisíc nehnuteľností, ktoré si našli nových majiteľov. Kladieme dôraz na požiadavky predávajúceho, ale aj na potreby kupujúceho. Nepredávame len studené betónové múry. Predávame domov, emócie a spomienky. Hodnota nehnuteľnosti je pre mnohých ľudí nevyčísliteľná a my tomu dobre rozumieme. Marián Paták, majiteľ franšízovej značky Direct Real

Prečítať viac

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Fair (21  inzerátov)

Potočná 14 909 01 Skalica

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal PNB (29  inzerátov)

A.Kmeťa 12 968 01 Nová Baňa

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Super (10  inzerátov)

Popradská 17 03601 Stará Ľubovňa

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Smile (25  inzerátov)

Letná 5 831 03 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Family (16  inzerátov)

Hlavná 2156/14 2156 927 01 Šaľa

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Strong (12  inzerátov)

Eisnerova 46 841 07 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal LMCity (83  inzerátov)

Nám. osloboditeľov 32 031 01 Liptovský Mikuláš

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Next Home (11  inzerátov)

Slnečnicová 2370 90041 Rovinka

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Optimal (7  inzerátov)

Mäsiarska 3143 90301 Senec

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Partner (44  inzerátov)

Vajanského 2385/20 2385 924 01 Galanta

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Stred (7  inzerátov)

J.Kozáčeka 328 96001 Zvolen

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Pro (45  inzerátov)

Nám. sv. Anny 355 91101 Trenčín

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Doma (23  inzerátov)

Budatínska 1 85105 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Dynamic (17  inzerátov)

ul.Republiky 19 01001 Žilina

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal for Life (27  inzerátov)

Komárňanská 266 947 01 Hurbanovo

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Live (49  inzerátov)

Gazdovský rad 1739/49A 49 931 01 Šamorín

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Comfort (59  inzerátov)

Bacsákova 16 929 01 Dunajská Streda

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Office (57  inzerátov)

Stará Vajnorská 11 831 04 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Norea (11  inzerátov)

M.R.Štefánika 2297 926 01 Sereď

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal MM (34  inzerátov)

Železničná 40 984 01 Lučenec

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Exkluziv (61  inzerátov)

Párovská 42 949 01 Nitra

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Team (15  inzerátov)

M.R.Štefánika 3 94201 Šurany

663 inzerátov v ponuke

DIRECTREAL|NÁJOM ZDARMA - Prenájom obchodných priestorov

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Halalovka | 138 m²

Directreal Pro - Ponúkame vám na prenájom obchodný priestor o výmere 138 m2 v novostavbe Urba

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

Cena dohodou

DIRECTREAL|Prenájom priestorov v administratívnej budove

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Jilemnického | 160 m²

Directreal Pro - V administratívnej budove s polyfunkciou ponúkame na prenájom priestory s roz

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

DIRECTREAL|Prenájom rodinného domu

Reality Trenčianska Teplá

Rodinný dom | Dubovecká | 120 m²

Directreal Pro - Zodpovedným nájomníkom ponúkame 3i dom v Trenčianskej Teplej do prenájmu. Hľ

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Trenčianska Teplá

950 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Prenájom kancelárskych priestorov na Mierovom námestí v Trenčíne

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Mierové námestie | 178 m²

Directreal Pro - DIRECTREAL PRO ponúka na prenájom administratívne priestory na Mierovom náme

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Mierové námestie | 289 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

DIRECTREAL|Predaj investičný pozemok

Reality Beckov

Iný stavebný pozemok | Beckov | 53,250 m²

Directreal Pro - DIRECTREAL PRO ponúka na predaj investičný pozemok v k.ú. Beckov vhodný pre d

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Beckov

25 €/m2 25 €/m2

DIRECTREAL|Pozemok pre priemyselnú výstavbu.

Reality Sebedražie

Iný stavebný pozemok | Sebedražie | 12,558 m²

Directreal Pro - Ponúkame Vám na predaj priemyselný stavebný pozemok v obci Sebedražie okres P

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Sebedražie

100 €/m2 100 €/m2

DIRECTREAL|Obchodný/skladový priestor 91 m2 na prenájom

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Hlavná | 91 m²

Directreal Pro - DIRECTREAL PRO ponúka na prenájom obchodný priestor na prenájom v zaujímavej

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Tehla, nie panel — 2-izbový byt na predaj, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ďurgalova | 64 m²

Directreal Doma - Tehlový 2-izbový byt na predaj, Kramáre, Bratislava III. Nové rozvody, trojs

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

250,000 € 3906 €/m²

DIRECTREAL|Investičný pozemok na výstavbu v obci Podlužany

Reality Podlužany

Iný stavebný pozemok | Podlužany | 8,359 m²

Directreal Pro - Investičný pozemok na výstavbu v obci Podlužany KRÁTKY POPIS Ponúkame na pr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Podlužany

Cena dohodou

DIRECTREAL|Administratívna budova s terasou, garážou a bytovou jednotkou

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Strojnícka | 399 m²

Directreal Smile - Ponúkame na predaj administratívnu budovu v mestskej časti Ružinov, na Str

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

929,000 € 2328 €/m²

DIRECTREAL|Klimatizovaný 3-izbový byt s perfektnou dispozíciou pri parku Ostredky

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sputnikova | 76.4 m²

Directreal Smile - Ponúkame na predaj slnečný a výborne dispozične riešený 3-izbový byt na Spu

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,900 € 3664 €/m²

DIRECTREAL|Pozemok so stavebným povolením pre 2 rodinné dvojdomy v centre Chorvátskeho Grobu

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátska | 1,600 m²

Directreal Smile - Ponúkame na predaj stavebný pozemok s projektom s právoplatným stavebným po

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

250 €/m2 250 €/m2

DIRECTREAL|Samostatná garáž pri Rozadole

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Mliekarenská | 19 m²

Directreal Smile - Ponúkame na prenájom murovanú garáž v Ružinove, na Mliekarenskej ulici za R

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

160 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Nie len na rekreáciu

Reality Gabčíkovo

Rekreačný pozemok | ... | 897 m²

Directreal Live - Ak hľadáte pozemok pre svoju rodinu za účelom stavby rekreačného domu alebo

Publikované: 10.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

79,999 € 89 €/m²

DIRECTREAL|Na predaj veľký útulný RD v krásnom prostredí - Kolíňany

Reality Kolíňany

Rodinný dom | Pri Kríži | 276.51 m²

Directreal Exkluziv - Tento RD sa nachádza v pokojnej obci Kolíňany, ktorá sa tiahne popod les

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kolíňany

254,000 € 919 €/m²

DIRECTREAL|Pozemok na predaj

Reality Liptovský Hrádok

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Lúžnica | 3,661 m²

Directreal LMCity - NA PREDAJ: Pozemok – Liptovský Hrádok, 3 661 m² Ponúkame na predaj pozemo

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Hrádok

35 €/m2 35 €/m2

DIRECTREAL|Investujte na Liptove - pozemok s projektom a stav. povolenie na apartmánový dom

Reality Liptovská Anna

Rekreačný pozemok | Vedľajšia | 1,175 m²

Directreal LMCity - Vaša investičná príležitosť na Liptove - pozemok s krásnym výhľadom, s pro

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovská Anna

140 €/m2 140 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Moderne zariadený 1 izbový byt na prenájom Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Alexyho | 39 m²

Directreal LMCity - Ponúkame Vám na prenájom moderne zariadený 1-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

530 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Ponúkame na prenájom obchodné a skladové priestory v budove Quatro Liptovský Mikuláš časť Okoličné

Reality Liptovský Mikuláš

Obchodné priestory | kláštorná | 409 m²

Directreal LMCity - Ponúkame Vám na prenájom útulné obchodné a skladové priestory v budove Qua

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

6.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

DIRECTREAL|Krásny, nový, dokončený dom k nasťahovaniu.

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | Hrubá Borša | 91 m²

Directreal Live - Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť získať krásnu novostavbu rodinného domu v

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

245,000 € 2692 €/m²

DIRECTREAL|Mimoriadna zľava Krásny, rodinný dom pre náročných.

Reality Šamorín

Rodinný dom | Jazdecká | 140 m²

Directreal Live - Vitajte v našom luxusnom rodinnom dome pre náročných v Šamoríne! Tento dom p

Publikované: 08.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šamorín

403,000 € 3356 €/m²

DIRECTREAL|Stavebný pozemok o najžiadanejšej veľkosti

Reality Horný Bar

Pozemok pre rodinné domy | ... | 843 m²

Directreal Live - Ponúkam na predaj stavebný pozemok pre rodinný dom v Hornom Bare vo vyhľadáv

Publikované: 27.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Horný Bar

105,000 € 125 €/m²

DIRECTREAL|Priestranný 4-izbový rodinný dom s pekným pozemkom – ideálne bývanie pre vašu rodinu!

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | Štúrova | 250 m²

Directreal Doma - Directreal Doma v exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj priestran

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

Cena dohodou