ACCENT REAL

Accent real s. r. o.

Tŕňová 23 82104 Bratislava
Realitná kancelária ACCENT REAL sa zaoberá predajom a prenájmom nehnuteľností. Ak hľadáte bývanie, nájdeme Vám byt alebo dom presne podľa Vašich predstáv. Ak plánujete predať nehnuteľnosť, zabezpečíme pre Vás: - bezplatné ocenenie Vašej nehnuteľnosti - súdnoznalecký posudok - inzerciu na inzertných portáloch - hypotekárne poradenstvo - právny servis overenej advokátskej kancelárie a vypracovanie zmlúv - kataster - preberacie protokoly a prepis energií
Prečítať viac

48 inzerátov v ponuke

PREDAJ KOMPLETNE ZREKONŠTROVANÉHO 3 IZBOVÉHO BYTU S LÓGIOU A PIVNIČNOU KOBKOU V NÍZKOM PANELOVOM DOME S VÝŤAHOM

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Ožvoldíková | 71.19 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom – Ožvoldíkova, Bratislava - Dúb

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

245,000 € 3441 €/m²

NÁDHERNÁ HISTORICKÁ BUDOVA V CENTRE BANSKEJ BYSTRICE (1700m2)

Reality Banská Bystrica

Polyfunkčný objekt | Námestie SNP | 1,770 m²

SKVELÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

Reality Banská Bystrica

Historický objekt | Námestie SNP | 1,770 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

2 IZBOVÝ BYT V UZAVRETOM AREÁLI S KRÁSNOU VEĽKOU TERASOU A PARKOVACÍM MIESTOM (151,38m2)

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Hradská 36 A | 71.38 m²

ACCENT REAL ponúka na predaj veľmi pekný, slnečný 2-izbový byt, ktorý spája moderný mestský živ

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

285,000 € 3993 €/m²

NADŠTANDARDNÝ BYT V REZIDENČNEJ ZÓNE S NÁDHERNOU TERASOU (80M2) A PARKOVACÍM MIESTOM (151,38m2)

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Hradská 36 A | 71.38 m²

ACCENT REAL ponúka na predaj svetlý 2-izbový byt, ktorý spája moderný mestský život s vysokou m

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

285,000 € 3993 €/m²

PRENÁJOM PEKNÉHO, NOVÉHO,KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÉHO 2 IZBOVÉHO BYTU NA STREČIANSKEJ ULICI S PIVNIČNOU KOBKOU

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Strečianska | 42 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na prenájom veľmi pekný, slnečný 2-izbový byt na ulici Strečnians

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

690 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

PRENÁJOM POSLEDNÝCH ZARIADENÝCH KANCELÁRIÍ S PARKOVACÍMI MIESTAMI - FREKVENTOVANÁ IVANSKÁ CESTA

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Ivanská cesta | 38 m²

ACCENT REAL ponúka na prenájom posledné voľné kancelárie s výmerou 19 m2 a 38 m2 situované v a

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

242 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

LUKRATÍVNE KANCELÁRSKE PRIESTORY V ŠIRŠOM CENTRE BRATISLAVY PRI OC AVION

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 232.2 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na prenájom lukratívne kancelárske priestory na Trnavskej ceste,

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PREDAJ 3 IZBOVÉHO BYTU S BALKÓNOM - V CENTRE MOSONMAGYARÓVÁR

Reality Mosonmagyaróvár

3 izbový byt | Maďarsko | Mosonmagyaróvár | Mihaly

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt s balkónom a pivnicou,

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Mosonmagyaróvár

115,900 € 1811 €/m²

ROŽNÝ VOĽNÝ STAVEBNÝ POZEMOK (612M2), SKVELÁ POLOHA - MOST PRI BRATISLAVE

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | Ľ. Podjavorinskej | 612 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v novovznikajúcej lokalite rodinných d

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

199,999 € 327 €/m²

DVOJPODLAŽNÁ VILA (279M2) S PEKNÝM ROVINATÝM POZEMKOM(592M2) A NÁDHERNÝM VÝHĽADOM - 6 PARKOVACÍCH MIEST

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | Chrobákova | 279 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj jedinečnú dvojpodlažnú rodinnú vilu s veľkorysou úžitko

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

649,000 € 2326 €/m²

NÁDHERNÝ SLNEČNÝ POZEMOK POD LESOM (1427M2) S KOMPLETNE ZARIADENÝM 4-IZBOVÝM MOBILNÝM DOMOM (100M2) - PEKNÁ CESTA RAČA

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Pekná cesta | 1,427 m²

Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný pozemok s mobilným domom v krásnom prostredí pod lesom, v bl

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

257,000 € 180 €/m²

4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM S BAZÉNOM A ALTÁNKOM V TICHEJ ČASTI BERNOLÁKOVA

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Potočná | 121 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom s bazénom v príjemnej, tichej lo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

449,000 € 3711 €/m²

VEĽMI PEKNÝ, PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BUNGALOV(128M2) V NADŠTANDARDE AJ S KUCHYŇOU A SPOTREBIČMI, TERASA, EXT. ŽALÚZIE AJ PLOT V CENE

Reality Kráľová pri Senci

Rodinný dom | Hlavná | 128 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj veľmi peknú novostavbu 4-izbového bungalovu v mimoriadn

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kráľová pri Senci

295,000 € 2305 €/m²

REKREAČNÉ CHATY (116M2) V ŠTANDARDE S KUCHYŇOU - V NÁDHERNEJ LOKALITE LYŽIARSKEHO STREDISKA MÝTO POD ĎUMBIEROM

Reality Mýto pod Ďumbierom

Chalupa, rekreačný domček | Mýto pod Ďumbierom | 116 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj výstavbu 4-izbových rekreačných chát s dvoma kúpeľňami na kľúč v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Mýto pod Ďumbierom

210,000 € 1810 €/m²

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BUNGALOV (188M2) S GARÁŽOU A S PEKNÝM POZEMKOM (550M2) LEN 4KM OD SENCA - HRUBÝ ŚÚR

Reality Hrubý Šúr

Rodinný dom | Hrubý Šúr | 188 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný rožný 4-izbový rodinný dom s garážou v príjemnej, tic

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Hrubý Šúr

319,000 € 1697 €/m²

NOVOSTAVBA - 2 IZBOVÝ BYT S0 ZÁHRADOU - VILA DOMY SENEC

Reality Senec

2 izbový byt | Dlhá | 45 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj veľmi pekné 2-izbové byty v peknom rezidenčnom komplexe Viladomy

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Senec

165,000 € 3667 €/m²

PEKNÝ OPLOTENÝ SLNEČNÝ POZEMOK (500M2) V ČUNOVE

Reality Bratislava-Čunovo

Záhrada | Čunovo | 500 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok na záhradkárčenie a rekreáciu v tichej lokalite m. č. BA - Č

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

75,000 € 150 €/m²

DIZAJNOVÝ 3-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU A S GARÁŽOU V NOVOSTAVBE SYMPATIA - VAJNORSKÁ

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vajnorská | 74 m²

✨ Ponúkame na predaj elegantný dizajnový 3-izbový byt situovaný v modernej novostavbe Sympatia

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

420,000 € 5676 €/m²

PRENÁJOM - PEKNÝ, ZREKONŠTRUOVANÝ 2- IZBOVÝ BYT V RUŽINOVE UPROSTRED ZELENE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sputniková | 43 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na prenájom pekný 2- izbový byt vo vyhľadávanej lokalite bratisla

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

KRÁĽOVIČOVE KRAČANY - VEĽKÝ STAVEBNÝ POZEMOK 1200m2 SO STARŠÍM DOMOM

Reality Kráľovičove Kračany

Pozemok pre rodinné domy | 1,226 m²

Ponúkame na predaj dvojizbový starší rodinný dom v intraviláne obce Kráľovičove Kračany, vzdia

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Kráľovičove Kračany

Cena na vyžiadanie

KOMERČNÉ PRIESTORY S PARKOVANÍM (280M2) NA FREKVENTOVANEJ TRNAVSKEJ CESTE - PRI ZIMNOM ŠTADIÓNE

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Trnavská cesta | 280 m²

Ponúkame na prenájom komerčné priestory bývalého kasína v skvelej lokalite na Trnavskej ceste,

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

DVOJPODLAŽNÁ CHATA(108M2) V ŠTÝLOVOM ŠTANDARDE - MALEBNÁ LOKALITA HORNÉ HÁMRE - KOSTIVRCH

Reality Horné Hámre

Chalupa, rekreačný domček | Kostivrch | 108 m²

Po úspešne zrealizovaných troch etapách výstavby rekreačných chát Vám ponúkame možnosť objednať

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horné Hámre

195,000 € 1806 €/m²

PRÉMIOVÉ OBCHODNÉ PRIESTORY(166M2) S VÝKLADMI NA FREKVENTOVANEJ ULICI V CENTRE - KRÍŽNA UL.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Krížna | 166 m²

Accent real exkluzívne ponúka na prenájom nadštandardné, kompletne zrekonštruované obchodné= pr

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,000 €/mesiac 18 €/mesiac/m²