ACCENT REAL

Accent real s. r. o.

Tŕňová 23 82104 Bratislava
Realitná kancelária ACCENT REAL sa zaoberá predajom a prenájmom nehnuteľností. Ak hľadáte bývanie, nájdeme Vám byt alebo dom presne podľa Vašich predstáv. Ak plánujete predať nehnuteľnosť, zabezpečíme pre Vás: - bezplatné ocenenie Vašej nehnuteľnosti - súdnoznalecký posudok - inzerciu na inzertných portáloch - hypotekárne poradenstvo - právny servis overenej advokátskej kancelárie a vypracovanie zmlúv - kataster - preberacie protokoly a prepis energií
Prečítať viac

48 inzerátov v ponuke

ZNÍŽENÁ CENA - STAVEBNÝ POZEMOK - RAČA (MOŽNOSŤ ROZDELENIA NA TRI ČASTI)

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre bytovú výstavbu | Rača | 2,089 m²

ACCENT REAL ponúka na predaj stavebný pozemok na rekreačnú stavbu (chatu) v lokalite Bratislava

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

410,000 € 196 €/m²

PEKNÝ OPLOTENÝ SLNEČNÝ POZEMOK (1000M2) V ČUNOVE

Reality Bratislava-Čunovo

Záhrada | Čunovo | 500 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok na záhradkárčenie a rekreáciu v tichej lokalite m. č. BA - Č

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

75,000 € 150 €/m²

PEKNÝ 2-IZBOVÝ BYT S GARÁŽOU V NOVOSTAVBE V STAROM MESTE PRI MEDICKEJ ZÁHRADE (SASINKOVA UL)

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Sasinkova | 58 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na prenájom elegantný a priestranný 2‑izbový byt v modernej novos

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ - VEĽKORYSÝ 1 IZBOVÝ BYT SO SAMOSTATNOU KUCHYŇOU

Reality Bratislava-Lamač

1 izbový byt | Bakošova | 43 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj priestranný 1-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislav

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

169,900 € 3951 €/m²

GARÁŽOVÉ STÁTIE NA PRENÁJOM - POLYFUNKČNÝ OBJEKT RETRO

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Nevädzova | 19 m²

Ponúkame na prenájom parkovacie miesto s výmerou 13m2 na -2. poschodí v polyfunkčnom objekte

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

100 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

DVE SAMOSTATNÉ GARÁŽE PLUS POZEMOK DÚBRAVKA ULICA NA VRÁTKACH - 449M2

Reality Bratislava-Dúbravka

Garáž | Na vrátkach | 449 m²

Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 449m2 v Dúbravke. Pozemok je situovaný medzi ulicou Na vrá

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Dúbravka

95,000 € 212 €/m²

LESNÝ POZEMOK V SUSEDSTVE CHATOVEJ OSADY - 4845M2 - DEVÍNSKE JAZERO

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Lesná pôda | Devínske jazero | 4,845 m²

Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 4845m2 v katastrálnom území Záhorská Bystrica. Pozemok je

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

57,000 € 12 €/m²

KRÁĽOVIČOVE KRAČANY - VEĽKÝ STAVEBNÝ POZEMOK 1200m2 SO STARŠÍM DOMOM

Reality Kráľovičove Kračany

Pozemok pre rodinné domy | 1,226 m²

Ponúkame na predaj dvojizbový starší rodinný dom v intraviláne obce Kráľovičove Kračany, vzdia

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Kráľovičove Kračany

Cena na vyžiadanie

RODINNÝ DOM V CENTRE IVÁNKY PRI DUNAJI- FARNIANSKA UL. (POZEMOK 416M2)

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Farnianska | 150 m²

Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom v centre Ivánky pri Dunaji na Farnianskej ulici. Pozem

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

330,000 € 2200 €/m²

STAVEBNÉ POZEMKY 2597M2 - LAMAČSKÁ CESTA

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre bytovú výstavbu | Lamačská cesta | 2,597 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj pozemky na Lamačskej ceste s celkovou výmer

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

571,340 € 220 €/m²

KOSTIVRCH - NÁDHERNÉ STAVEBNÉ POZEMKY NA DOMY A CHATY(2 x 758m2) V MALEBNOM PROSTREDÍ

Reality Horné Hámre

Rekreačný pozemok | Kostivrch | 758 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky na výstavbu rodiných domov alebo chát v malebnom prostredí

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Horné Hámre

49,000 € 65 €/m²

MULTIFUNKČNÉ NEBYTOVÉ PRIESTORY S VÝKLADMI (154m2) NA FREKVENTOVANOM MIESTE - HANY MELIČKOVEJ

Reality Bratislava-Karlova Ves

Obchodné priestory | Hany Meličkovej | 154 m²

Realitná kancelária ACCENT REAL ponúka na predaj lukratívne nebytové priestory v katastrálnom

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Karlova Ves

259,000 € 1682 €/m²

ROŽNÝ STAVEBNÝ POZEMOK (607M2)SO SIEŤAMI V NOVOVYBUDOVANEJ LOKALITE RODINNÝCH DOMOV - MOST PRI BRATISLAVE

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | Ľ. Podjavorinskej | 607 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok v lokalite nových rodinných domov na Podjavorins

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

199,900 € 329 €/m²

PREDAJ: 3-IZB. BYT PO ČIASTOČNEJ REKONŠTRUKCII - FURDEKOVA UL., PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Furdekova | 72 m²

PREDAJ: 3-izb. byt po čiastočnej rekonštrukcii – Furdekova ul., Petržalka Realitná kance

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

260,000 € 3611 €/m²

PEKNÝ REKREAČNÝ POZEMOK (ZÁHRADA, 818M2) V ČUNOVE

Reality Bratislava-Čunovo

Záhrada | Dolné Kostolné Polia | 818 m²

V ekluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj veľmi pekný pozemok ideálneho obdĺžnikového

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

65,000 € 79 €/m²

STAVEBNÉ POZEMKY 2597M2 - LAMAČSKÁ CESTA - ZMIEŠANÁ ZÓNA

Reality Bratislava-Lamač

Zmiešaná zóna | Lamačská cesta | 2,597 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

571,340 € 220 €/m²

STAVEBNÉ POZEMKY 2597M2 - LAMAČSKÁ CESTA - ZMIEŠANÁ ZÓNA

Reality Bratislava-Lamač

Komerčná zóna | Lamačská cesta | 2,597 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

571,340 € 220 €/m²

POZEMOK DÚBRAVKA ULICA NA VRÁTKACH - 449M2

Reality Bratislava-Dúbravka

Komerčná zóna | Na vrátkach | 449 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

95,000 € 212 €/m²

REKREAČNÉ CHATY (116M2) V ŠTANDARDE S KUCHYŇOU - V NÁDHERNEJ LOKALITE LYŽIARSKEHO STREDISKA MÝTO POD ĎUMBIEROM

Reality Mýto pod Ďumbierom

Chalupa, rekreačný domček | Mýto pod Ďumbierom | 116 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj výstavbu 4-izbových rekreačných chát s dvoma kúpeľňami na kľúč v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Mýto pod Ďumbierom

210,000 € 1810 €/m²

TROJPODLAŽNÁ POLYFUNKČNÁ BUDOVA V RUŽINOVE (414M2) - FREKVENTOVANÁ GALVANIHO ULICA

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Galvaniho | 414 m²

Ponúkame na predaj kompletne zariadenú polyfunkčnú budovu situovanú na Galvaniho ulici v bratis

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

799,000 € 1930 €/m²

PRENÁJOM PEKNÉHO, SLNEČNÉHO, KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÉHO 2 IZBOVÉHO BYTU NA STREČIANSKEJ ULICI S PIVNIČNOU KOBKOU

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Strečianska | 42 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na prenájom veľmi pekný, slnečný 2-izbový byt na ulici Strečnians

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

690 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

POZEMOK S VÝMEROU 2902M2 PRIAMO PRI CESTE - ULICA FERDIŠA KOSTKU STUPAVA

Reality Stupava

Orná pôda | Ferdiša Kostku | 2,902 m²

Accent real exkluzívne ponúka na predaj pekný pozemok v Stupave na Ulici Ferdiša Kostku. Pozemo

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

25 €/m2 25 €/m2

VEĽMI PEKNÝ,PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BUNGALOV(128M2) V KVALITNOM ŠTANDARDE AJ S KUCHYŇOU (128M2), POZEMOK 403M2, TERASA AJ KOMPLET OPLOTENIE V CENE A ĎALŠIE BENEFITY

Reality Kráľová pri Senci

Rodinný dom | Hlavná | 128 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj veľmi peknú novostavbu 4-izbového bungalovu v mimoriadn

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kráľová pri Senci

325,000 € 2539 €/m²

Reality Bratislava-Karlova Ves

Objekt pre obchod | Hany Meličkovej | 154 m²

Realitná kancelária ACCENT REAL ponúka na prenájom lukratívne nebytové priestory v katastrálno

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,300 €/mesiac 8 €/mesiac/m²