48 inzerátov v ponuke
3 izbový byt | Ožvoldíková | 71.19 m²
ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom – Ožvoldíkova, Bratislava - Dúb
245,000 € 3441 €/m²
Polyfunkčný objekt | Námestie SNP | 1,770 m²
SKVELÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť
Cena dohodou
Historický objekt | Námestie SNP | 1,770 m²
Cena dohodou
2 izbový byt | Hradská 36 A | 71.38 m²
ACCENT REAL ponúka na predaj veľmi pekný, slnečný 2-izbový byt, ktorý spája moderný mestský živ
285,000 € 3993 €/m²
3 izbový byt | Hradská 36 A | 71.38 m²
ACCENT REAL ponúka na predaj svetlý 2-izbový byt, ktorý spája moderný mestský život s vysokou m
285,000 € 3993 €/m²
2 izbový byt | Strečianska | 42 m²
ACCENT REAL exkluzívne ponúka na prenájom veľmi pekný, slnečný 2-izbový byt na ulici Strečnians
690 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Administratívny objekt | Ivanská cesta | 38 m²
ACCENT REAL ponúka na prenájom posledné voľné kancelárie s výmerou 19 m2 a 38 m2 situované v a
242 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 232.2 m²
ACCENT REAL exkluzívne ponúka na prenájom lukratívne kancelárske priestory na Trnavskej ceste,
10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
3 izbový byt | Maďarsko | Mosonmagyaróvár | Mihaly
ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt s balkónom a pivnicou,
115,900 € 1811 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ľ. Podjavorinskej | 612 m²
ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v novovznikajúcej lokalite rodinných d
199,999 € 327 €/m²
Rodinný dom | Chrobákova | 279 m²
ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj jedinečnú dvojpodlažnú rodinnú vilu s veľkorysou úžitko
649,000 € 2326 €/m²
Záhrada | Pekná cesta | 1,427 m²
Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný pozemok s mobilným domom v krásnom prostredí pod lesom, v bl
257,000 € 180 €/m²
Rodinný dom | Potočná | 121 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom s bazénom v príjemnej, tichej lo
449,000 € 3711 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 128 m²
ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj veľmi peknú novostavbu 4-izbového bungalovu v mimoriadn
295,000 € 2305 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Mýto pod Ďumbierom | 116 m²
EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj výstavbu 4-izbových rekreačných chát s dvoma kúpeľňami na kľúč v
210,000 € 1810 €/m²
Rodinný dom | Hrubý Šúr | 188 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný rožný 4-izbový rodinný dom s garážou v príjemnej, tic
319,000 € 1697 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Kostivrch | 108 m²
Po úspešne zrealizovaných troch etapách výstavby rekreačných chát Vám ponúkame možnosť objednať
195,000 € 1806 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,226 m²
Ponúkame na predaj dvojizbový starší rodinný dom v intraviláne obce Kráľovičove Kračany, vzdia
Cena na vyžiadanie
Obchodné priestory | Trnavská cesta | 280 m²
Ponúkame na prenájom komerčné priestory bývalého kasína v skvelej lokalite na Trnavskej ceste,
Cena dohodou
Obchodné priestory | Krížna | 166 m²
Accent real exkluzívne ponúka na prenájom nadštandardné, kompletne zrekonštruované obchodné= pr
3,000 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
Záhrada | Čunovo | 500 m²
Ponúkame na predaj slnečný pozemok na záhradkárčenie a rekreáciu v tichej lokalite m. č. BA - Č
75,000 € 150 €/m²
2 izbový byt | Dlhá | 45 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj veľmi pekné 2-izbové byty v peknom rezidenčnom komplexe Viladomy
165,000 € 3667 €/m²
3 izbový byt | Vajnorská | 74 m²
✨ Ponúkame na predaj elegantný dizajnový 3-izbový byt situovaný v modernej novostavbe Sympatia
420,000 € 5676 €/m²
2 izbový byt | Sputniková | 43 m²
ACCENT REAL exkluzívne ponúka na prenájom pekný 2- izbový byt vo vyhľadávanej lokalite bratisla
550 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.