48 inzerátov v ponuke
Pozemok pre bytovú výstavbu | Rača | 2,089 m²
ACCENT REAL ponúka na predaj stavebný pozemok na rekreačnú stavbu (chatu) v lokalite Bratislava
410,000 € 196 €/m²
1 izbový byt | Bakošova | 43 m²
ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj priestranný 1-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislav
169,900 € 3951 €/m²
Garáž | Nevädzova | 19 m²
Ponúkame na prenájom parkovacie miesto s výmerou 13m2 na -2. poschodí v polyfunkčnom objekte
100 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Záhrada | Čunovo | 500 m²
Ponúkame na predaj slnečný pozemok na záhradkárčenie a rekreáciu v tichej lokalite m. č. BA - Č
75,000 € 150 €/m²
Garáž | Na vrátkach | 449 m²
Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 449m2 v Dúbravke. Pozemok je situovaný medzi ulicou Na vrá
95,000 € 212 €/m²
2 izbový byt | Sasinkova | 58 m²
ACCENT REAL exkluzívne ponúka na prenájom elegantný a priestranný 2‑izbový byt v modernej novos
850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,226 m²
Ponúkame na predaj dvojizbový starší rodinný dom v intraviláne obce Kráľovičove Kračany, vzdia
Cena na vyžiadanie
Lesná pôda | Devínske jazero | 4,845 m²
Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 4845m2 v katastrálnom území Záhorská Bystrica. Pozemok je
57,000 € 12 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ľ. Podjavorinskej | 607 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok v lokalite nových rodinných domov na Podjavorins
199,900 € 329 €/m²
Obchodné priestory | Hany Meličkovej | 154 m²
Realitná kancelária ACCENT REAL ponúka na predaj lukratívne nebytové priestory v katastrálnom
259,000 € 1682 €/m²
Rodinný dom | Farnianska | 150 m²
Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom v centre Ivánky pri Dunaji na Farnianskej ulici. Pozem
330,000 € 2200 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Lamačská cesta | 2,597 m²
V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj pozemky na Lamačskej ceste s celkovou výmer
571,340 € 220 €/m²
Rekreačný pozemok | Kostivrch | 758 m²
Ponúkame na predaj stavebné pozemky na výstavbu rodiných domov alebo chát v malebnom prostredí
49,000 € 65 €/m²
3 izbový byt | Furdekova | 72 m²
PREDAJ: 3-izb. byt po čiastočnej rekonštrukcii – Furdekova ul., Petržalka Realitná kance
260,000 € 3611 €/m²
Záhrada | Dolné Kostolné Polia | 818 m²
V ekluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj veľmi pekný pozemok ideálneho obdĺžnikového
65,000 € 79 €/m²
Zmiešaná zóna | Lamačská cesta | 2,597 m²
571,340 € 220 €/m²
Komerčná zóna | Lamačská cesta | 2,597 m²
571,340 € 220 €/m²
Komerčná zóna | Na vrátkach | 449 m²
95,000 € 212 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Mýto pod Ďumbierom | 116 m²
EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj výstavbu 4-izbových rekreačných chát s dvoma kúpeľňami na kľúč v
210,000 € 1810 €/m²
Objekt pre obchod | Galvaniho | 414 m²
Ponúkame na predaj kompletne zariadenú polyfunkčnú budovu situovanú na Galvaniho ulici v bratis
799,000 € 1930 €/m²
2 izbový byt | Strečianska | 42 m²
ACCENT REAL exkluzívne ponúka na prenájom veľmi pekný, slnečný 2-izbový byt na ulici Strečnians
690 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Orná pôda | Ferdiša Kostku | 2,902 m²
Accent real exkluzívne ponúka na predaj pekný pozemok v Stupave na Ulici Ferdiša Kostku. Pozemo
25 €/m2 25 €/m2
Rodinný dom | Hlavná | 128 m²
ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj veľmi peknú novostavbu 4-izbového bungalovu v mimoriadn
325,000 € 2539 €/m²
Objekt pre obchod | Hany Meličkovej | 154 m²
Realitná kancelária ACCENT REAL ponúka na prenájom lukratívne nebytové priestory v katastrálno
1,300 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.