NEBYTOVÝ PRIESTOR 100 m2 V NOVOSTAVBE NOVÁ ZÁHORSKÁ

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Kunovská | 101 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj nebytový priestor v prevedení ŠTANDARD v projekte

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

300,925 € 2979 €/m²

Prenájom reprezentatívnych obchodno-kancelárskych priestorov v úplnom centre Ružomberka

Reality Ružomberok

Kancelárie, administratívne priestory | Mariánska | 159 m²

Kancelárske priestory sa nachádzajú priamo v centre mesta Ružomberok, ul.Mariánska, v lokalite

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Priestory na prenájom Ružomberok

600 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Priestranná, klimatizovaná 4- kancelária s parkovacími miestami

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Pri kalvárii | 95 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom peknú kanceláriu v novej budove na Kalvárii, s veľmi dobrým p

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

1,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na prenájom /výrobno-skladovacie priestory/ Prusy

Reality Prusy

Obchodné priestory | Prusy | 100 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné priestory v obci Prusy, kúsok od mesta Bánovce nad Bebraou.

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Prusy

Cena dohodou

Na prenájom veľkorysý obchodný priestor s mezanínom na Zámockej ulici pod Bratislavským hradom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Zámocká | 264 m²

Moderný maklér ponúka na dlhodobý prenájom obchodný priestor, nachádzajúci sa na prízemí polyfu

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,201 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelárske priestory s parkingom a výmerou 30 m2 v Lamači

Reality Bratislava-Lamač

Kancelárie, administratívne priestory | ulica | 30 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom klimatizované kancelárske priestory s parkovacím státím v adm

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Lamač

585 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

NA PREDAJ | Nebytový priestor 74 m² na Odevnej ulici v Trenčíne

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Odevná | 74 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj nebytový priestor s výmerou 74 m², nachádzajúci

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Trenčín

115,990 € 1567 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom skladové/výrobné priestory v Malackách

Reality Malacky

Kancelárie, administratívne priestory | - | 379 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na prenájom skladové/výrobné priestory s výmerou 379 m2. Prie

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Malacky

1,500 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Na predaj budova pre podnikanie alebo investíciu v Bánovciach

Reality Bánovce nad Bebravou

Obchodné priestory | 1,457 m²

Moderný maklér ponúka na predaj administratívnu budovu s rozsiahlymi skladovými priestormi a fl

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Bánovce nad Bebravou

Cena dohodou

Na prenájom obchodný priestor v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Ivánska | 530 m²

Moderný maklér ponúka na dlhodobý prenájom všestranný prevádzkový areál s rozlohou 530 m², situ

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,250 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Zubná ambulancia pripravená na okamžité prevádzkovanie v Pobedime

Reality Pobedim

Obchodné priestory | - | 75 m²

Moderný maklér ponúka na odstúpenie plne vybavenú zubnú ambulanciu v Pobedime s kartotékou viac

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Pobedim

200,000 € 2667 €/m²

Na prenájom kancelárske priestory s parkovacím státím v Lamači

Reality Bratislava-Lamač

Kancelárie, administratívne priestory | ulica | 19 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Lamač

387 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Na predaj obchodný priestor na Janotovej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Karlova Ves

Obchodné priestory | Janotova | 39 m²

Moderný maklér ponúka na predaj obchodný priestor v polyfunkcii na Janotovej ul. v Bratislave.

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Karlova Ves

111,000 € 2846 €/m²

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Odevná | 74 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Trenčín

115,990 € 1567 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj výrobná hala s administratívnou časťou pri Lučenci

Reality Lučenec

Obchodné priestory | - | 3,500 m²

Moderný maklér ponúka na predaj výrobnú halu s čiastočným vybavením, pripravenú elektrickou inf

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Lučenec

590,000 € 169 €/m²

Na prenájom obchodný priestor na Zámockej ulici pod Bratislavským hradom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Zámocká | 143.99 m²

Moderný maklér ponúka na dlhodobý prenájom obchodný priestor s veľkorysou výmerou na Zámockej u

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,511.9 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ: Na predaj nebytový priestor v Stupave na Cementárenskej ulici

Reality Stupava

Obchodné priestory | Cementárenská ulica | 118 m²

Moderný maklér ponúka na predaj administratívny a obchodný nebytový priestor v lokalite Stupava

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Stupava

199,000 € 1686 €/m²

Na predaj gastroprevádzka s vonkajšou terasou v Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

Obchodné priestory | ulica | 95 m²

Ponúkame na predaj reštauračný priestor s výmerou 95 m2 s možnosťou prenájmu vonkajšej terasy n

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Karlova Ves

169,000 € 1779 €/m²

Na prenájom skladovo-výrobný priestor v Stupave

Reality Stupava

Priestor pre sklad | ulica | 1,300 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom skladovo-výrobný priestor v Stupave. Parkovanie je možné pria

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Stupava

7,160 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Na prenájom administratívny priestor o výmere 23,8m2 v Stupave – AB17

Reality Stupava

Kancelárie, administratívne priestory | ulica | 24 m²

Ponúkame na prenájom administratívny priestor o výmere 23,8 m2 v Stupave, v administratívnej bu

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Stupava

326 €/m2/mesiac 14 €/m2/mesiac

Na prenájom skladový priestor v Stupave

Reality Stupava

Priestor pre sklad | ulica | 170 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom skladový priestor v Stupave. Parkovanie je možné priamo v pri

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Stupava

1,113 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na prenájom garážové parkovacie státie neďaleko OC Central v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | ulica | 0 m²

Ponúkame na prenájom garážové parkovacie státie v bytovom dome Meinl na Kupeckého ulici v Brat

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na podnájom Bratislava-Ružinov

120 €/mesiac

Na predaj obchodné priestory v Bánovciach nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

Obchodné priestory | 176 m²

Moderný maklér ponúka na predaj obchodné/ skladovacie priestory s garážami v Bánovciach nad Beb