prenájom ateliéru , dielničky

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Račianska | 12 m²

Ponúkame na prenájom dielňu, ateliér v rozlohe 12,00 m2 na 2. poschodí. Priestor je orientovaný

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

10.5 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Ponúkame na prenájom nové kancelárske priestory na Račianskej ulici - voľných už len 10 kancelárií

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 475 m²

Ponúkame na prenájom nové kancelárske priestory v moderne zrekonštruovanej 5 podlažnej budove n

Publikované: 01.08.2024 Aktualizované: 09.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Prenájom nového obchodného priestoru od 90 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Račianska | 90 m²

Ponúkame Vám na prenájom nový obchodný priestor v moderne zrekonštruovanej 5 podlažnej budove n

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 19.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

kancelária, ateliér

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 19 m²

Ponúkame na prenájom kanceláriu, ateliér o rozmere 19 m2 orientovanú na západnú stranu. nachádz

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

11 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Ateliér 24,50 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre výrobu | Račianska | 24.5 m²

Ponúkame na prenájom ateliér, dielňu na 1. poschodí orientovanú na sever s výhľadom na dvor. Pr

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom obchodného priestoru v centre mesta Prievidza

Reality Prievidza

Obchodné priestory | A. Hlinku | 118 m²

Center Reality.sk Vám, so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom obchodný priestor v centre mesta

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Prievidza

1,075 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom obchodných priestorov s kompletným zázemím – Žilina

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 116 m²

Prenájom obchodných priestorov s kompletným zázemím – Žilina Ponúkame na prenájom nebytové pri

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

Cena dohodou

PINK reality Komerčný priestor na prenájom – Budovateľská ulica

Reality Šaľa

Obchodné priestory | Budovateľská | 51 m²

PINK reality so súhlasom ponúka na prenájom komerčný priestor nachádzajúci sa na Budovateľskej

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Šaľa

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

ViNi real - EXKLUZÍVNE | Priemyselný areál, obec Pribeník, žel. koľaj

Reality Pribeník

Priestor pre sklad | Pribenik | 4,350 m²

Realitná kancelária ViNi real Vám ponúka na predaj rozľahlý skladový zo železničnou koľajou, ar

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Pribeník

1,300,000 € 299 €/m²

Na prenájom obchodné priestory v širšom centre mesta Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Obchodné priestory | M.R.Štefánika | 72 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory, ktoré sa nachádzajú v širšom centre mesta Nové Zámky.

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

300 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Kompletne zrekonštruovaná kancelária 21,6m2, DePoint, Prešov

Reality Prešov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 21 m²

*Posledná voľná kancelária*Hľadáte priestory pre svoje podnikanie a chcete vyšší štandard a kv

Publikované: 16.07.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

320 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kancelárske priestory pre veľkú firmu, Nižná Šebastová, Prešov

Reality Prešov

Kancelárie, administratívne priestory | Fintická | 300 m²

*Ihnď voľné* Reality Hofer ponúka na prenájom kompletne zrekonštruované priestory v nádhernom p

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

9.8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Strážené kancel. priestory 15m2 s recepciou, Račianska, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 15 m²

Reality Hofer ponúka na prenájom kancelárske priestory v poschodovej budove na Račianskej ulici

Publikované: 09.05.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

Na predaj podnikateľský priestor neďaleko centra mesta Holíč

Reality Holíč

Obchodné priestory | 126 m²

Na predaj podnikateľský priestor, situovaný neďaleko centra mesta Holíč, na ulici Školská. Obje

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Priestory na predaj Holíč

195,000 € 1548 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom zariadené, klimatizované priestory v Holíči

Reality Holíč

Kancelárie, administratívne priestory | Hviezdoslavova | 43.44 m²

Ponúkame na prenájom klimatizované, zariadené kancelárske priestory v centre mesta Holíč, na ul

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Priestory na prenájom Holíč

700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj podnikateľský priestor na hlavnom ťahu v obci Kopčany

Reality Kopčany

Obchodné priestory | Bratislavská | 360 m²

Ponúkame na predaj všestranne využiteľný objekt v atraktívnej lokalite, priamo pri frekventovan

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 09.12.2025
Priestory na predaj Kopčany

195,000 € 542 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj priestor na podnikanie mesta Holíč

Reality Holíč

Obchodné priestory | 64 m²

HRF REALITY ponúka na predaj obchodný (nebytový) priestor, ktorý sa nachádza v panelovom bytovo

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na predaj Holíč

69,500 € 1086 €/m²

NÁJOM - OBCHODNO-KANCELÁRSKE PRIESTORY, STÖCKLOVA, BARDEJOV

Reality Bardejov

Kancelárie, administratívne priestory | Stocklova | 95 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívny obchodno-kancelársky priestor s výmerou 95 m², situovaný p

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bardejov

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Reprezentatívna kancelária v projekte ZWIRN OFFICE s výhľadom na downtown a vysokým štandardom

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 58 m²

Realitná kancelária Wilusa Vám ponúka na prenájom exkluzívny kancelársky priestor v novopostave

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,965.4 €/mesiac 34 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Samostatné kancelárie s parkovaním pred budovou v Žiline

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Univerzitná | 245 m²

Na prenájom veľkorysé kancelárske priestory v novostavbe. - samostatné kancelárie spolu 245 m2

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj lukratívny obchodný priestor v Galante s možnosťou nadstavby

Reality Galanta

Obchodné priestory | Staničná | 82 m²

Ponúkame na predaj udržiavaný obchodno-prevádzkový priestor v širšom centre Galanty. Objekt sa

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Galanta

139,999 € 1707 €/m²

Klimatiz. kancelárske priestory (61,00 m2) ----- R-016-kp-00-61-00 | x016, xx | d27 | A1-4

Reality Košice-Juh

Kancelárie, administratívne priestory | 61 m²

DOMIOS | špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1992 - ponúka do prenájmu polyfunkčné pr

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Juh

854 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

CREDA | prenájom 1400 m2 sklad, Bratislava - Rača

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na pántoch | 1,400 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na prenájom skladové priestory v priemyselnom parku v Rači - ul. Na

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

7,200 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Prenájom obchodného priestoru – Bešeňová, projekt MyMara

Reality Bešeňová

Obchodné priestory | Nezadaná | 189 m²

Ponúkame na prenájom atraktívny obchodný priestor v apartmánovom dome MyMara, nachádzajúci sa v

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Priestory na prenájom Bešeňová

1,500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30406)
Rodinné domy na predaj (23123)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (740)
Upresniť hľadanie