PRENÁJOM - REPREZENTATÍVNE PRIESTORY V MESTE PÚCHOV

Reality Púchov

Kancelárie, administratívne priestory | F. Urbánka | 45 m²

Realitná kancelária REG4U Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na PRENÁJOM priestory vhodné na ka

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Púchov

500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na prenájom obchodno-kancelárske priestory v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 30 m²

Broker Consulting a.s., Vám ponúka na prenájom kancelárske/obchodné priestory v polyfunkčnej bu

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Priestory na prenájom Žiar nad Hronom

385 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom komerčného priestoru 1 045 m² – Retail Park Aura, Senica

Reality Senica

Obchodné priestory | Čáčovská cesta | 1,045 m²

Ponúkame na prenájom moderný komerčný priestor o celkovej výmere 1 045 m², situovaný v zavedeno

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na prenájom Senica

Cena dohodou

Na prenájom komerčné a prevádzkové priestory v Poprade pri Tescu

Reality Poprad

Obchodné priestory | Teplická cesta | 217 m²

NA PRENÁJOM obchodný priestor pri Tescu Poprad Monfils, s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na prenájo

Publikované: 18.10.2024 Aktualizované: 29.12.2025
Priestory na prenájom Poprad

13.5 €/m2/mesiac 14 €/m2/mesiac

Na predaj OBCHODNÝ PRIESTOR, Košice – Terasa

Reality Košice-Západ

Obchodné priestory | 41 m²

TU reality Vám ponúka exkluzívne na predaj Obchodný priestor s rozlohou 41 m², ktorý sa nachádz

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Košice-Západ

163,999 € 4000 €/m²

Na predaj OBCHODNÝ PRIESTOR, Košice – Terasa

Reality Košice-Západ

Obchodné priestory | 41 m²

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Košice-Západ

163,999 € 4000 €/m²

Prenájom skladový priestor Nitra, Fraňa Mojtu - rôzne výmery

Reality Nitra

Priestor pre sklad | Fraňa Mojtu | 46 m²

Ponúkame v centre mesta NItry na prenájom v suteréne polyfunkčnej budovy skladové priestory, r

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

Info v RK

ASTER Prenájom: Kancelárske priestory Hálkova, 32m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hálkova | 30 m²

ASTER Reality ponúka na prenájom kancelárske priestory na ulici Hálkova, Bratislava III - Nové

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

387 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom flexibilného priestoru PB1, 1.21–1.28 | sklad / showroom / kancelárie | AMEX PARK

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Púchovská | 321.93 m²

Ponúkame na prenájom variabilný nebytový priestor o výmere 321,93 m² v administratívno-logistic

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

1 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Ponúkame na predaj obchodno-kancelárske priestory v centre mesta Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | M.R. Štefanika | 86 m²

Realitná kancelária R7 reality Vám Exkluzívne ponúka na predaj obchodné/kancelárske priestory v

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 01.04.2026
Priestory na predaj Dunajská Streda

125,000 € 1453 €/m²

Prenájom kancelárie priamo na Letisku M.R. Štefánika

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Ivanská cesta | 30 m²

Ponúkame na prenájom kancelárie o rozmere 28,84m2 + 29,62m2 v 4 poschodovej budove priamo pri o

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

500 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárskych priestorov priamo na Letisku M.R. Štefánika

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Ivanská cesta | 240 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v 4 poschodovej budove priamo pri odletovom terminál

Publikované: 20.01.2014 Aktualizované: 24.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Automation Testing title 416251060

Reality Medzilaborce

Plocha pre reklamu | Medzilaborce | 75 m²

This is automation description testing 637925103

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na predaj Medzilaborce

500 € 7 €/m²

Ponúkame na predaj nebytový priestor v Trnave s výbornou polohou!

Reality Trnava

Obchodné priestory | Terézie Vansovej | 40 m²

Ponúkame na predaj nebytový priestor v Trnave s výbornou polohou. Nebytový priestor o výmere 4

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Trnava

145,000 € 3625 €/m²

Potraviny ihneď k prevádzke do prenájmu s odkúpením!

Reality Borský Svätý Jur

Obchodné priestory | 187 m²

Exkluzívne Vám ponúkame, v obci Borský Svätý Jur, v blízkosti hraničného priechodu do Rakúska,

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Borský Svätý Jur

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Polyfunkčný areál - haly, sklady na prenájom, predaj, Trnava!

Reality Trnava

Priestor pre sklad | Trstínska cesta | 1,275 m²

V priemyselnej časti Trnavy, v blízkosti napojenia na severný obchvat mesta Trnava, následne na

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

7,000 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Na predaj budova na komerčné využitie za cenu rodinného domu!

Reality Brezová pod Bradlom

Obchodné priestory | 1,000 m²

V priamom zastúpení vlastníkov, v meste Brezová pod Bradlom, ponúkame na predaj podlažnú budovu

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Brezová pod Bradlom

1 € 0 €/m²

Na predaj strojárenský areál s úspešným podnikateľským príbehom!

Reality Vrbové

Priestor pre výrobu | 3,500 m²

V intraviláne mestečka Vrbové, pri Piešťanoch, exkluzívne ponúkame na predaj samostatný uzavret

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Vrbové

1 € 0 €/m²

Na prenájom priestor na obchod alebo služby, Senica!

Reality Senica

Obchodné priestory | Hviezdoslavova | 48 m²

Dám do prenájmu obchodný priestor v Senici na hviezdoslavovej ulici. Má 48m2 . V miestnosti sa