Na prenájom obchodný priestor s výkladom 145 m2 v centre Žiliny

Reality Žilina

Obchodné priestory | 145 m²

1. Reality Rent ponúka na prenájom obchodné priestory s výkladom, vstupom priamo z ulice v cent

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Priestory na prenájom Žilina

1,700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na prenájom obchodný priestor 144 m² - Martin Sever

Reality Martin

Obchodné priestory | Jilemnického | 144 m²

1. Reality Rent ponúka na prenájom priestory na prízemí v zrekonštruovanej poschodovej budove o

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Priestory na prenájom Martin

1,920 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Moderné kancelárske priestory 178 m2 na prenájom v Tepličke nad Váhom

Reality Teplička nad Váhom

Kancelárie, administratívne priestory | Teplička nad Váhom | 178 m²

Ponúkame na prenájom moderné kancelárske priestory v Tepličke nad Váhom, ktoré sú ideálne pre f

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Priestory na prenájom Teplička nad Váhom

1,513 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

Obchodný priestor 34 m2 na prízemí, aj s výkladom do ulice.

Reality Malacky

Obchodné priestory | Radlinského | 33 m²

- Diana Novotná reality, 0905 194 940, mail: novotna.diana@gmail.com ponúka na prenájom: - O

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Priestory na prenájom Malacky

500 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

IBA U NÁS! Predaj prevádzky PIERKO pedikúra, manikúra, BA-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Ružová dolina | 34 m²

Ponúkame na postúpenie kompletne zariadenú a zabehnutú prevádzku pedikúry a manikúry v atraktív

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

14,990 € 441 €/m²

IBA U NÁS! Predaj prevádzky Barber Shop ELITE v Žiline

Reality Žilina

Obchodné priestory | Pernikárska | 85 m²

Predaj Barber Shopu ELITE – Žilina (centrum) Ponúkame na odstúpenie plne funkčný a zabehnutý b

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Žilina

19,999 € 235 €/m²

NA PREDAJ! Nová CENA ! Budova v Trebišove v pôvodnom stave

Reality Trebišov

Obchodné priestory | Pavla Orságha Hviezdoslava | 476 m²

Znížená cena! Vianema ponúka na predaj budovu služieb a obchodu v Trebišove. Budova predtým slú

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Trebišov

229,990 € 483 €/m²

IBA U NÁS! Na prenájom poschodie v budove v Považskej Bystrici

Reality Považská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Robotnícka | 950 m²

Vianema exkluzívne ponúka na prenájom zaujímavú budovu v priemyselnej zóne Považskej Bystrici v

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

5,900 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Kancelárske priestory v Žiline 24m2

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Dlhá 88 | 32 m²

VIANEMA ponúka na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory v atraktívnej lokalite Žilina

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

485 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

IBA U NÁS! Na predaj priestor - výroba/obchod/služby, Žilina

Reality Žilina

Obchodné priestory | Budatín | 197.5 m²

🍩 NEBYTOVÝ PRIESTOR – CUKRÁREŇ / PEKÁREŇ / GASTRO / CATERING – ŽILINA, BUDATÍN Hľadáte ideálny

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Žilina

204,999 € 1038 €/m²

Prenájom kaviareň, kompletné zariadenie, budova ICT, Bratislava - Nové Mesto, Vajnorská ulica, pri OC VIVO

Reality Bratislava-Nové Mesto

Reštauračné priestory | Vajnorská | 70 m²

WIN - WIN realitná kancelária ponúka exkluzívne na prenájom kaviareň s výkladom a možnosťou ter

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Predaj reprezentatívny priestor, 798 m2, Suché Mýto, Bratislava - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Suché mýto | 798 m²

WIN - WIN ponúka exkluzívne na predaj nebytové priestory v centre Bratislavy pozostávajúce z pr

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 07.07.2025
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,750,000 € 2193 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PRENÁJOM kancelárskych priestorov 60 m² (1. posch.) v historickom objekte PORGES PALOTA v centre Banskej Bystrici, Horná 65A

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Horná 65A | 60 m²

Ponúkame na PRENÁJOM kancelársky priestor, ktorý sa nachádza na 1. poschodí s výmerou 59,98 m²

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

540 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na PRENÁJOM kancelársky priestor 75 m² (1. posch.) v kompletne zrekonštruovanom historickom objekte v centre Banskej Bystrici, Dolná ulica 47

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Dolná ulica | 75 m²

Ponúkame na PRENÁJOM kancelársky priestor o rozlohe 74,91 m2, ktorý sa nachádza v kompletne zre

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

592 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Ponúkame na PRENÁJOM kancelárske priestory 80 m2 (3. posch.) v absolútnom centre mesta Banská Bystrica, na Hornej ulici č. 65

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Horná 65 | 80 m²

Na PRENÁJOM ponúkame nebytové priestory (NPr. "P") v centre mesta Banská Bystrica, na Hornej 65

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

620 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM Obchodný priestor 54m2 na Námestí Ľ. Štúra

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Banská Bystrica, ul. Námestie Ľudovíta Štúra 28 | 54 m²

Ponúkame na prenájom pekné obchodné priestory na prízemí menšieho obchodného centra, ktoré sa n

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PRENÁJOM – Obchodný priestor v centre B. Bystrica, Dolná ulica 47

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Dolná 47 | 33 m²

PRENÁJOM – Obchodný priestor v historickej budove, centrum Banská Bystrica, Dolná ulica 47 Pon

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

685 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Ponúkame na PRENÁJOM obchodné priestory 112 m2 na prízemí (1.NP) v absolútnom centre mesta Banská Bystrica, na Hornej ulici č. 65

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Horná 65 | 112 m²

Reality Market ponúka NA PRENÁJOM priestory sa nachádzajú na prízemí 3-poschodového novo zreko

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

1,250 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Kancelárie Bakossová Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 20 m²

Hľadáte príjemný priestor pre svoju kanceláriu, kde by ste boli poruke svojim klientom? Ponúkam

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

7 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

Komfort priamo v centre – NÁJOM – Kancelársky priestor od 7,50 € za m2 +DPH

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 462 m²

Dolná, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica Hľadáte príjemný priestor pre svoju kanceláriu, k

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

7.5 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

🔥 PODNIKAJTE BEZ ZBYTOČNÝCH INVESTÍCIÍ – ILIÁŠ 🔥

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | Iliaš | 302 m²

Hľadáte priestor pre svoje podnikanie bez nutnosti ďalších veľkých investícií? Ponúkame na pred

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Banská Bystrica

178,000 € 589 €/m²

Možný odpočet DPH. Na predaj novostavba - budova pre obchod a služby - autoservis + predajňa + kancelárie, pozemok 1.602 m2, Nová Dubnica.

Reality Nová Dubnica

Obchodné priestory | Ulica na Hlinách | 581 m²

Na predaj novostavba - budova pre obchod a služby - autoservis + predajňa + kancelárie, pozemok

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Priestory na predaj Nová Dubnica

Info v RK

Na prenájom kancelárske priestory v Poprade - blízko centra

Reality Poprad

Kancelárie, administratívne priestory | 1. mája | 17.8 m²

Ponúkame Vám na prenájom flexibilné priestory využiteľné ako kancelárie, sklady, obchodné pries

Publikované: 27.02.2024 Aktualizované: 17.03.2026
Priestory na prenájom Poprad

244 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Priestory na prenájom 30 - 50 m2, Poprad - Západ

Reality Poprad

Kancelárie, administratívne priestory | Partizánska | 30 m²

Ponúkame na prenájom obchodno-kancelárske priestory v Poprade - Západ, ul. Partizánska. Možnosť

Publikované: 26.02.2024 Aktualizované: 14.04.2025
Priestory na prenájom Poprad

97 €/m2/rok 97 €/m2/rok

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Reality v Martine (741)
Rodinné domy na predaj (23041)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie