Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 120 m²
Realitná kancelária NINO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj murovanú rekreačnú chatu v obci Borský S
148,900 € 1241 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Štúrova | 65 m²
Realitná kancelária NINO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj štýlovú rekreačnú chalupu na Záhorí, v c
107,900 € 1660 €/m²
4 izbový byt | Gagarinovo námestie | 78 m²
***** NOVINKA ***** MODERNÝ, KRÁSNY 4 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII !!! Hľad
249,000 € 3192 €/m²
2 izbový byt | Krčméryho | 48.41 m²
Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na predaj alebo výmenu 2-izbový byt v SNV. 2-izbový byt s otvo
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Sliačska | 4,098 m²
Zenith Luxury Real Estate exkluzívne ponúka na transakciu jeden z posledných ucelených stavebný
3,688,200 € 900 €/m²
2 izbový byt | Bukureštská | 53 m²
VÝMENA 2 izb. ZREKONŠTRUOVANÝ byt na Ťahanovciach + DOPLATOK ..... za 2 alebo 3 izb. byt v bl
Cena dohodou
Vidiecky dom | Bottova | 145 m²
Ponúkame na predaj/výmenu 3-izbivý rodinný dom blízko Štúrova v obci Obid. Dom bol postavený v
85,000 € 586 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.