Na prenájom nebytový priestor v centre mesta Brezna

Reality Brezno

Kancelárie, administratívne priestory | Nám. gen. M.R.Štefánika | 32 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom nebytový priestor na námestí M. R. Štefánika

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Brezno

280 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj:Odstúpenie zabehnutej prevádzky – bar/kaviareň Trojka, pri OC Point

Reality Brezno

Polyfunkčný objekt | Československej armády | 90 m²

Chceš podnikať v gastronómii? Hľadáš zabehnutú prevádzku s istotou klientely? RE/MAX ponúka

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Brezno

15,000 € 167 €/m²

REZERVOVANÉ Rodinný dom v Brezne – Lichardova | ideálny na rekonštrukciu

Reality Brezno

Rodinný dom | Lichardova | 100 m²

!!!REZERVOVANÉ!!! RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v Brezne – ulica Lichardova Hľadáte dom

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Brezno

64,900 € 649 €/m²

PREDAJ POZEMKU s krásnym výhľadom

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Cesta osloboditeľov | 850 m²

RK RE/MAX Joy ponúka v zastúpení klienta na predaj lukratívny pozemok vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

75 €/m2 75 €/m2

Predaj: Pozemok pre váš nový domov s výhľadom na Nízke Tatry

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 2,283 m²

RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok s výnimočným potenciálom – Mazorníkovo, Brezno. Pred

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

35 €/m2 35 €/m2

predaj: pozemok nad južným obchvatom mesta Brezno ( cestou I/66)

Reality Brezno

Zmiešaná zóna | Staničná | 7,193 m²

RE/MAX ponúka na predaj investičný pozemok nachádzajúci sa nad južným obchvatom mesta Brezno (

Publikované: 03.04.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

Cena dohodou

Dom na rekonštrukciu v Brezne v blízkosti centra

Reality Brezno

Rodinný dom | Lichardova | 80 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj rodinný dom v Brezne, na skvelej adrese, pár k

Publikované: 29.04.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Brezno

65,000 € 813 €/m²

Predaj pozemku na výstavbu rodinného domu

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,043 m²

REZERVOVANÉ - RE/MAX JOY ponúka na predaj pozemok, ktorý je umiestnený v zastavanom území obce

Publikované: 21.09.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

63,000 € 60 €/m²

Predaj: Stavebný pozemok s výhľadom, slnečný a tichý – ideálny na rodinný dom

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,600 m²

RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok s výhľadom, slnečný a tichý – ideálny na rodinný dom.

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

78,400 € 49 €/m²

REZERVOVANÉ Pekný 3 izbový byt na predaj v Brezne

Reality Brezno

3 izbový byt | Nálepkova | 62 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt, vo vy

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Brezno

Cena dohodou

Predaj: stavebný pozemok pre občiansku vybavenosť alebo polyfunkčný objekt.

Reality Brezno

Komerčná zóna | Nevyplnená | 2,283 m²

Investičná príležitosť s výhľadom na Nízke Tatry – Mazorníkovo, Brezno Ponúkame na predaj luk

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

79,900 € 35 €/m²

Predaj pozemku 1127 m2 v Hlbokej

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,127 m²

RE/MAX JOY Vám exkluzívne ponúka stavebný pozemok s pripravenou dokumentáciou na výstavbou rod

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

84 €/m2 84 €/m2

Predaj 3 izbového bytu v Brezne

Reality Brezno

3 izbový byt | Nevyplnená | 63 m²

RE/MAX Joy ponúka na predaj 3-izbový byt na Mazorníku, ideálny pre tých, ktorí chcú bývanie do

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Brezno

85,000 € 1349 €/m²

Predaj: Na predaj komerčná budova s parkovaním a širokým využitím – ideálna investičná príležitosť

Reality Brezno

Polyfunkčný objekt | Fraňa Kráľa | 483 m²

RE/MAX ponúka na predaj dvojpodlažnú komerčnú budovu, ktorá sa nachádza vo výbornej lokalite –

Publikované: 17.07.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Brezno

312,000 € 646 €/m²

POZEMOK NA PREDAJ len 3km do centra Brezna

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Cesta osloboditeľov | 900 m²

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

75 €/m2 75 €/m2

1 izbový byt s balkónom na prenájom v Brezne

Reality Brezno

1 izbový byt | Rázusova | 37 m²

Realitná kancelária REMAX Vám ponúka na prenájom pekný, zrekonštruovaný 1 izbový byt na Rázuso

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Brezno

450 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Pozemok na predaj s výhľadom na mesto Brezno

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Cesta osloboditeľov | 1,228 m²

Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka na predaj pozemok s prekrásnym výhľadom na mesto Brezno

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný svetlý 3-izbový byt, 84 m2 po rekonštrukcii

Reality Brezno

3 izbový byt | Štvrť Ladislava Novomeského | 84 m²

Ponúkam na predaj veľký, svetlý 3-izbový byt o výmere 84 m2, nachádzajúci sa na 5. poschodí z

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Brezno

158,000 € 1881 €/m²

Pozemok na výstavbu rodinného domu

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,050 m²

RE/MAX JOY ponúka na predaj stavebné pozemky v Brezne – časť Rohozná Hľadáte miesto, kde sa k

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

Cena dohodou

Záhradná chatka pri potôčiku v lone prírody pri Brezne.

Reality Brezno

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 50 m²

Realitná kancelária REMAX Vám exkluzívne ponúka na predaj chatku v okrajovej časti Padličkova.

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Brezno

25,900 € 518 €/m²

Prenájom priestorov na 1. poschodí Dom Módy na Nám. gen. M. R. Štefánika v Brezne

Reality Brezno

Polyfunkčný objekt | Námestie generála Štefánika | 120 m²

Brezňanom a Horehroncom netreba Dom módy zvlášť predstavovať. Nachádza sa na rohu námestia a

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Brezno

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárie, 22,6m2 Brezno

Reality Brezno

Administratívny objekt | Staničná | 22 m²

Prenájom kancelárie v podkroví v meste Brezne. Ide o kanceláriu na druhom poschodí v adminis

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Brezno

154 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Prenájom 3 izbového zrekonštruovaného zariadeného bytu 74,81 m2 ŠLN Brezno

Reality Brezno

3 izbový byt | Ladislava Novomeského | 74 m²

Prenájom 3-izbového kvalitne zrekonštruovaného zariadeného bytu s výmerou 74,81 m2 na ŠLN v Bre

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Brezno

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom haly 55 x 13 m, Brezno

Reality Brezno

Výrobný objekt | 715 m²

Prenájom haly vhodnej na prevádzky, ako sú stavebniny alebo drevovýroba. V objekte je zavedená

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Brezno

500 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30331)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Rodinné domy na predaj (22943)
Reality v Martine (746)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)