Rodinný dom | Fialková ulica | 99.2 m²
Exkluzívne Vám Ponúkame na predaj krásnu a slnečnú 4 izbovú novostavbu rodinného domu vo vyhľ
389,990 € 3931 €/m²
Rodinný dom | Bottova ulica | 109 m²
Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci bungalov s priestranným pozemkom o výmere 606 m2 v no
369,900 € 3394 €/m²
Rodinný dom | Bottova ulica | 86.68 m²
Po mimoriadne úspešných predchádzajúcich etapách projektu Elisabeth Garden, kde dnes bývajú des
229,900 € 2652 €/m²
3 izbový byt | Bottova ulica | 86.68 m²
229,900 € 2652 €/m²
Rodinný dom | Osiková ulica | 103.7 m²
Exkluzívne ponúkame 4-izbový mezonet v druhej etape projektu MOJE MILKO. P Dom je kompletne za
299,900 € 2892 €/m²
2 izbový byt | Agátová | 41.73 m²
Realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj štýlový a veľmi príjemný 2-izbový byt s balkóno
164,900 € 3952 €/m²
3 izbový byt | Lesná | 65 m²
Na predaj máme skolaudovaný 3 izbový byt vo výmere 65,52 m2, ku ktorému prislúcha terasa s vým
239,000 € 3677 €/m²
2 izbový byt | 60 m²
ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: NOVOSTAVBA – ANNA PARK, Slávičia ul, Miloslavov, Výťah. 2-izbový byt, vý
600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kraskova | 645 m²
V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj stavebný pozemok v Alžbetinom Dvore, nachádzajúci s
158,000 € 245 €/m²
2 izbový byt | Slnečná | 56 m²
REWIN reality Vám VÝHRADNE ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v modernej novos
550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 98.52 m²
Ponúkame Vám na predaj Rodinný dom v obci Malinovo. Užitková plocha 98,52m2 + spevnená terasa (
329,000 € 3339 €/m²
Rodinný dom | 144.04 m²
V exluzívnom zastúpení ponúkame na predaj 5 izbový bungalov v obci Miloslavov časť Alžbetin Dvo
549,000 € 3811 €/m²
Rodinný dom | 147 m²
Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom v tichej lokalite Miloslavova len 6km od Bratislavy
387,000 € 2633 €/m²
Rodinný dom | Slnečná | 177 m²
Ponúkame Vám na predaj moderný dizajnový 5 izbový rodinný dom s garážou v tichej lokalite Milos
454,000 € 2565 €/m²
Rodinný dom | 300 m²
Ponúkame Vám na predaj: - dom je riešený ako dvojgeneračný rodinný dom. Na posc
Cena dohodou
Rodinný dom | 117 m²
Ponúkame vám na predaj výborný samostatný 4izbový bungalov s úsporným tepelným čerpadlom v tich
369,900 € 3162 €/m²
Rodinný dom | 225 m²
Ponúkame Vám na predaj DIZAJNOVÝ moderný 5-izbový dom s veľkým bazénom v tichej lokalite v Milo
649,000 € 2884 €/m²
Rodinný dom | Slnečná | 150 m²
Ponúkame na predaj moderný 4-izbový rodinný dom s garážou a priestrannou terasou, nachádzajúci
399,000 € 2660 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Ponúkame Vám na predaj krásny slnečný 4 izbový rodinný dom s garážou vo vyhľadávanej časti obc
389,990 € 2600 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 65.23 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj moderný a priestranný 3-izbový byt
219,999 € 3373 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Wienerova alej | 785 m²
Ponúkame na predaj pozemok vo vyhľadávanej lokalite Miloslavov - Alžbetin dvor na výstavbu rodi
202,000 € 257 €/m²
Mezonet | 87.32 m²
Hľadate miesto, ktoré sa stane vaším domovom , alebo investíciou do budúcnosti?? Tento príjemn
259,000 € 2966 €/m²
Rodinný dom | Muškátová | 123 m²
Wealth Group ponúka exkluzívne na predaj novostavbu 4i priestranného, samostatne stojaceho RD,
565,000 € 4593 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 4,205 m²
RADO Reality Vám ponúka na predaj cenovo výhodný stavebný pozemok na parcele 75/1 s výmerou 420
756,900 € 180 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.