Hľadáme pre klienta menší 2-3 izbový rodinný dom.

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Oblačná ulica | 80 m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta menší rodinný dom v obci Miloslavov. RD by mal byť 2-3 izbový,

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

Cena dohodou

🏡 PRENÁJOM VILY, KTORÁ DEFINUJE POJEM KOMFORT – MILOSLAVOV

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 502 m²

Nie je to len dom. Je to priestor, kde každý detail hovorí o pohodlí, štýle a pokoji. Vila v Mi

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na prenájom Miloslavov

3,500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ | Stavebný pozemok (679 m2) – Miloslavov, Wienerova alej

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Wienerova alej | 679 m²

Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok v etablovanom intraviláne obce Miloslavov, situova

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

189,300 € 279 €/m²

ASTER PREDAJ: POZEMOK, od 805m2, Miloslavov - Alžbetin Dvor - centrum obce

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 805 m²

ASTER Reality ponúka na predaj pozemok - pre rodinný domy v obci Miloslavov - časť Alžbetin dvo

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

149,990 € 186 €/m²

[ REZERVOVANÉ ! ] ASTER Predaj: 6i RD - Vhodná aj ako investícia! možnosť rozdelenia na 2x 3i byt

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 265 m²

ASTER Reality ponúka na predaj murovaný rodinný dom v obci Miloslavov (časť Alžbetin Dvor) s mo

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Domy na predaj Miloslavov

229,990 € 924 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN |Útulný RD s krbom v obci Miloslavov – Alžbetin Dvor

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Kráľová | 90 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom – dvojdom s veľkou prestrešenou t

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

320,000 € 3556 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ: 3 izbový dom, 81m2, Bottova ulica, Miloslavov

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Bottová | 81 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt so záhradou v novostavbe rodinného domu

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

264,900 € 3270 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2- izbový byt v obci Miloslavov s predzáhradkou

Reality Miloslavov

2 izbový byt | Nezadaná | 58 m²

Ponúkame na predaj pekný dvojizbový byt o celkovej výmere 58,08 m² so záhradou o celkovej výmer

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

214,000 € 3690 €/m²

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ - Príjemný mezonet s komfortom rodinného domu

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Diamantová ulica | 121.8 m²

Arvin&Benet ponúka na predaj dvojpodlažný, nadštandardne vybavený 4i byt s vlastnou záhradou, k

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

Info v RK

100PRO | Dom na kľúč s bazénom a minimálnymi prevádzkovými nákladmi

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 72 m²

Moderný dom pripravený na okamžité bývanie – stačí sa nasťahovať a užívať si komfort bez kompro

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

299,900 € 4165 €/m²

Predaj 6-izb. DOM - Miloslavov

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Platanová ulica | 190 m²

Hľadáte únik z mestského ruchu, ale nechcete sa vzdať komfortu Bratislavy? Predstavte si rannú

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Miloslavov

529,000 € 2784 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný 4izbový bungalov s bazénom a garážou v Miloslavove 6km od Bratislavy

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Slnečná | 157 m²

PREMIUM REAL vám ponúka na predaj moderný dizajnový 4 izbový rodinný dom v tichej lokalite Milo

Publikované: 31.10.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Miloslavov

545,000 € 3471 €/m²

Moderný 4izbový rodinný dom v Miloslavove 6km od Bratislavy

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Slnečná | 147 m²

PREMIUM REAL vám ponúka na predaj výnimočný 4 izbový rodinný dom v tichej lokalite Miloslavova

Publikované: 26.10.2024 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Miloslavov

387,000 € 3393 €/m²

Moderný 5-izbový priestranný rodinný dom s garážou v Miloslavove len 6km od Bratislavy

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Slnečná | 177 m²

Popis nehnuteľnosti PREMIUM REAL vám ponúka na predaj moderný dizajnový 5 izbový rodinný dom s

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Miloslavov

475,000 € 2684 €/m²

Dizajnový moderný 5 izbový rodinný dom V MILOSLAVOVE 6km od Bratislavy

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Slnečná | 225 m²

Popis nehnuteľnosti Ponúkame Vám na predaj DIZAJNOVÝ moderný 5-izbový dom s veľkým bazénom v ti

Publikované: 13.02.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Miloslavov

595,000 € 2644 €/m²

KARAS | PRIESTRANNÝ ZARIADENÝ 2-IZBOVÝ BYT | MILOSLAVOV | NOVOSTAVBA 2024

Reality Miloslavov

2 izbový byt | Agátová | 55 m²

DOMOV, DO KTORÉHO SA STAČÍ NASŤAHOVAŤ Sú byty, ktoré si pri obhliadke musíte „v duchu zariadiť

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

199,000 € 3618 €/m²

AZ PROPERTY * ponúkame na predaj 3 iz. rodinný dom s bazénom, vodopádom a garážou v Miloslavove časť Alžbetin Dvor

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Ďatelinová | 105.1 m²

AZ PROPERTY * ponúkame na predaj 3 iz. rodinný dom s ďalšou izbou v podkroví o veľkosti 12m2, s

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

440,000 € 4186 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MODERNÝ 3-I DOM 92 m² S KRÁSNOU ZÁHRADOU, MILOSLAVOV

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 92 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový dvojdom v obľúbenej obci Miloslavov, ideálny pr

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

285,000 € 3098 €/m²

3 izbový byt Novostavba s Parkovaním

Reality Miloslavov

3 izbový byt | Slávičia ulica | 68 m²

MRK reality realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1999 
Vám ponúka na PRENÁJO

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Miloslavov

640 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

NOVINKA: Samostatne stojaci 4i RD s terasou na slnečnom pozemku

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Veterná | 91.9 m²

Spoznajte dom a jeho výhľady už teraz vďaka našej 3D virtuálnej obhliadke: https://my.matterpor

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

379,000 € 4124 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ELEGANTNÝ MEZANÍN SO ZÁHRADOU MILOSLAVOV – ALŽBETIN DVOR

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Sládkovičová ulica | 110.71 m²

ELEGANTNÝ MEZANÍN SO ZÁHRADOU V PREDSTAVÁCH VAŠEJ RODINY – ALŽBETIN DVOR Realitná kancelária R

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

365,000 € 3297 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ: 3 izbový byt, 81m2, Bottova ulica, Miloslavov

Reality Miloslavov

3 izbový byt | Bottová | 81 m²

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

264,900 € 3270 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

5-IZBOVÝ BYT O ROZLOHE 130,00 M² + PREDZÁHRADKA - BROSKYŇOVÁ ALEJ MILOSLAVOV

Reality Miloslavov

5 a viac izbový byt | Broskyňová | 130 m²

PREDAJ 5-IZBOVÉHO BYTU O ROZLOHE 130,00 M² + PREDZÁHRADKA S TERASOVOU ČASŤOU (119,10 M²) Typ:

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

315,000 € 2423 €/m²

4-IZBOVÝ BYT MILOSLAVOV - O ROZLOHE 118,40 M² + PREDZÁHRADKA

Reality Miloslavov

4 izbový byt | Broskyňová | 118.4 m²

PREDAJ 4-IZBOVÉHO BYTU O ROZLOHE 118,40 M² + PREDZÁHRADKA S TERASOVOU ČASŤOU (117,90 M²) Druh:

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

285,000 € 2407 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1409)
Reality v Martine (756)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Byty na predaj v Bratislave (8525)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23118)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie