Nový projekt Alžbetin Dvor! 3 izb. byt v dvojdome v Štandarde! Záhrada až 350 m2

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Rázusova ulica | 73.5 m²

Projekt DvojdomyMiloslavov.sk predstavuje komorné bývanie v pokojnej zelenej časti obce, kde sa

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

269,900 € 3672 €/m²

PRENÁJOM 2-izbový byt, Miloslavov, VOĽNÝ IHNEĎ

Reality Miloslavov

2 izbový byt | Platanová | 41.13 m²

Realitná kancelária NestGroup vám ponúka na prenájom 2-izbový kompletne zariadený byt v novosta

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Miloslavov

450 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

RODINNÝ DOM s obchodnou prevádzkou v centre obce - Alžbetin Dvor - Čerešňová ulica

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Čerešňová | 156 m²

Realitná kancelária BROTHERS ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom so samostatnou obchodnou pre

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

Info v RK

ZNÍŽENÁ CENA - Predaj pozemku na výstavbu menšieho rodinného domu

Reality Miloslavov

Záhrada | Nezadaná | 441 m²

Na predaj pozemok v blízkosti železničnej trate, v extraviláne obce Alžbetin dvor o rozmere 441

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

69,990 € 159 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok v obci Miloslavov s právopl.stavebným povolením 975 m2

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Labutia ulica | 975 m²

Creative Consulting office Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Miloslavov na Labutej

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

225,000 € 231 €/m²

Stavebný pozemok aj so sieťami o výmere 732 m2 v Miloslavove

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Broskyňová | 732 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok s výmerou 732 m², situovaný v tichej

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

Info v RK

Stavebný pozemok aj so sieťami o výmere 706 m2 v Miloslavove

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Broskyňová | 706 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok s výmerou 706 m², situovaný v tichej

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

Info v RK

AMEXA » Na predaj NOVOSTAVBA rodinného dvojdomu v Miloslavove

Reality Miloslavov

Rodinný dom | ľadová | 80 m²

AMEXA » Na predaj NOVOSTAVBA rodinného dvojdomu v Miloslavove » ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE » Miloslav

Publikované: 20.02.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

248,000 € 3588 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Veľkometrážny RD v Miloslavove s 3 parkovacími státiami

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Agátová | 128 m²

Realitná kancelária Bellasity Vám ponúka na predaj novostavbu 5-izbového rodinného domu v radov

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Miloslavov

335,000 € 2617 €/m²

Hladám dvojizbový byt na prenájom pre klienta v Miloslavove

Reality Miloslavov

2 izbový byt | centrum | 60 m²

Hladám dvojizbový byt v novostavbe pre klienta v Miloslavove

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Miloslavov

Cena dohodou

člen NARKS

Rodinný dom v dvojdome - novostavba so záhradkou v obci Miloslavov

Reality Miloslavov

Mezonet | Sadová | 88 m²

Spoločnosť Allrisk Slovakia vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Miloslavov, len 8 km od hla

Publikované: 26.07.2024 Aktualizované: 03.10.2025
Byty na predaj Miloslavov

265,000 € 2898 €/m²

Predaj moderný dom v Miloslavove s bazénom v Miloslavove,147m2

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 601 m²

TUreality vám ponúkajú na predaj. POPIS: Ponúka na predaj výnimočný rodinný dom v tichej a bez

Publikované: 08.05.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

399,000 € 697 €/m²

Dizajnový 4-izbový rodinný dom v Miloslavove - Alžbetín dvor

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 99 m²

Dizajnový 4-izbový bungalov s fotovoltikou, rekuperáciou a súkromnou záhradou – Miloslavov, Alž

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

296,900 € 2999 €/m²

Exkluzívny bungalov s bazénom a nebyt.priestorom v Miloslavove

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Levanduľová | 201 m²

Realitná kancelária Byvo Bratislava ponúka na predaj: Luxusný dizajnový bungalov s infinity ba

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

780,000 € 3881 €/m²

Nadštandardná 6-izbová dizajnová vila s bazénom a dvojgarážou

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Slnečná | 220 m²

Realitná kancelária BYVO ponúka na predaj nadštandardnú 6-izbová dizajnovú vila s bazénom a dvo

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

799,990 € 3636 €/m²

PREDANÉ - Moderný 4-izbový rodinný dom, 96,32 m²

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Bottova | 96.32 m²

BYVO ponúka na predaj modernú časť 4-izbového dvojdomu v obľúbenej lokalite Alžbetin Dvor (Milo

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

Cena dohodou

Novostavba dizajnového domu Miloslavove

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Slnečná | 200 m²

Realitná kancelári Byvo Vám ponúka na predaj DIZAJNOVÝ moderný 5-izbový dom s veľkým bazénom v

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

590,000 € 2950 €/m²

Ponuka stavebných pozemkov v obci Štvrtok na Ostrove

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Štvrtocká | 872 m²

Predáme pozemky v novovybudovanej lokalite v obci Štvrtok na Ostrove. druh: stavebný pozemok u

Publikované: 16.05.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

198,816 € 228 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Výmerou nadštandardný rodinný dom, udržiavaná záhrada

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Wienerova alej | 186 m²

Fakty o dome: - Úžitková plocha: 186 m² (1.NP. cca 83 m2 (3 izby) + 2.NP. cca 85 m2 + dielňa c

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

419,900 € 2258 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom C1 128m2 v štandarde aj s linkou, Alžbetin Dvor

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Bottova | 128.33 m²

Základné informácie o dome Typ domu: 5-izbový dvojpodlažný dom so strešnou terasou Lokalita:

Publikované: 17.05.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

349,900 € 2610 €/m²

Na predaj rozsiahly stavebný pozemok v obci Miloslavov

Reality Miloslavov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Slnečná | 4,205 m²

DeveloX Reality ponúka na predaj rozsiahly stavebný pozemok v obci Miloslavov na Slnečnej ulici

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

Info v RK

*EXKLUZÍVNE* Na predaj moderný 4-izbový bungalov v Miloslavove, časť Alžbetin Dvor

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 97 m²

DeveloX Reality Vám ponúka na predaj priestranný a nízkoenergetický 4-izbový bungalov, ktorý sa

Publikované: 29.08.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Miloslavov

329,000 € 3392 €/m²

REZERVOVANÉ- BE.LIVE COMPANY- 4-IZBOVÝ- DIZAJNOVÝ-BUNGALOV- BAZÉN- MILOSLAVOV

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Bažantia ulica | 107 m²

REZERVOVANÉ- BE.LIVE COMPANY PONÚKA MODERNÝ 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM S KRYTÝM BAZÉNOM A ZIMNOU ZÁHR

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

443,900 € 4149 €/m²

BE.LIVE COMPANY- PREDAJ- 4-IZBOVÝ MODERNÝ BUNGALOV S BAZÉNOM- MILOSLAVOV

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Sokolia ulica | 120 m²

BE.LIVE COMPANY vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom s bazénom v obľúbe

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

399,900 € 3333 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8525)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality v Martine (756)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Rodinné domy na predaj (23118)
Upresniť hľadanie