CREDA | predaj 8 853 m2 priemyselný pozemok, Trenčianske Bohuslavice

Reality Trenčianske Bohuslavice

Priemyselná zóna | 8,853 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj pozemok v priemyselnej zóne nachádzajúci sa v obci Trenči

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Bohuslavice

Cena dohodou

CREDA | Villa Dagmara posledné 2-izb. byty

Reality Nitra

2 izbový byt | Janka Kráľa | 58 m²

CREDA REAL ESTATE Vám ako výhradný predajca ponúka na predaj nadštandardné bývanie v projekte V

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Nitra

232,190 € 4003 €/m²

CREDA | predaj v centre mesta 1-izb byt, Villa Dagmara

Reality Nitra

1 izbový byt | Janka Kráľa | 31 m²

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Nitra

159,000 € 5129 €/m²

CREDA | predaj kaštieľsky park so stavebným povolením, Bojná časť Malé Dvorany

Reality Piešťany

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Malé Dvorany | 25,239 m²

CREDA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj nehnuteľnosť jedinú svojho druhu na Slovensku

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Piešťany

1,750,000 € 69 €/m²

CREDA | predaj priemyselný objekt s pozemkom, Trenčianske Bohuslavice

Reality Trenčianske Bohuslavice

Skladový objekt | 991 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj skladový objekt s pozemkom, ktorý je súčasťou priemyselné

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Objekty na predaj Trenčianske Bohuslavice

Cena dohodou

CREDA | predaj priemyselný areál, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Prevádzkový areál | Šurianska | 30,950 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj priemyselný areál v Nových Zámkoch. V blízkosti sa nachád

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Objekty na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

CREDA | predaj pozemok, Tlmače

Reality Tlmače

Priemyselná zóna | 22,500 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj priemyselný pozemok. -POZEMOK- Výmera: 22 50

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Tlmače

25 €/m2 25 €/m2

CREDA | predaj komerčný pozemok, Pezinok - Šenkvická cesta

Reality Pezinok

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Šenkvická cesta | 2,854 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj komerčný pozemok vo vybudovanej retail zóne na hlavnom ťa

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

250 € 0 €/m²

CREDA | predaj rodinný domček / pozemok, Pod Zlatým brehom, Nitra - Zobor

Reality Nitra

Rodinný dom | Pod Zlatým Brehom | 37 m²

CREDA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný domček v pôvodnom stave určený na kom

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Nitra

142,000 € 3838 €/m²

CREDA | predaj polyfunkčný objekt, Hlohovec

Reality Hlohovec

Polyfunkčný objekt | Fándlyho | 8,000 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj polyfunkčný objekt na Fándlyho ulici v Hlohovci. Pozn: t

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Hlohovec

Info v RK

CREDA | predaj skladová hala s administratívou, Zlaté Moravce, Beňadická cesta

Reality Zlaté Moravce

Skladový objekt | Beňadická cesta | 1,342 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj novostavbu skladovej haly s administratívou na Beňadickej

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Objekty na predaj Zlaté Moravce

1,050,000 € 782 €/m²

CREDA | predaj priemyselný areál, Nitra, Murgašova

Reality Nitra

Prevádzkový areál | Murgašova | 5,564 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj priemyselný areál v Nitre. Areál má výborné napojenie na

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Nitra

2,900,000 € 521 €/m²

CREDA | predaj areál s halami, Trenčianske Bohuslavice

Reality Trenčín

Prevádzkový areál | 3,200 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj pozemok s jestvujúcimi priemyselnými objektami. Pozemky s

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Objekty na predaj Trenčín

Cena dohodou

CREDA | predaj rodinný dom, Nitra - Klokočina

Reality Nitra

Rodinný dom | Popradská | 120 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom. Možnosť využitia: bývanie, sídl

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

CREDA | predaj pozemok, Ľudovítová

Reality Výčapy-Opatovce

Rekreačný pozemok | 4,697 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj pozemok v obci Ľudovítová, okres Nitra. -POZEMOK- Výmer

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Výčapy-Opatovce

20,000 € 4 €/m²

CREDA | predaj pozemok v priemyselnej zóne, Nitra, Jakuba Haška

Reality Nitra

Priemyselná zóna | Jakuba Haška | 6,367 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj investičný pozemok v priemyselnej zóne na ulici Jakuba Ha

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

11 €/m2 11 €/m2

CREDA | predaj pozemok na hlavnom ťahu, Nitra, Novozámocká ul.

Reality Nitra

Komerčná zóna | Novozámocká | 2,402 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj pozemok na komerčné využitie na trase Nitra - Nové Zámky.

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

CREDA | predaj rodinný dom, Veľký Lapáš

Reality Veľký Lapáš

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

CREDA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave s rozsiahlym poz

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Veľký Lapáš

104,000 € 800 €/m²

CREDA | predaj zrekonštruovaná budova, Topoľčany, Dopravná

Reality Topoľčany

Výrobný objekt | Dopravná | 4,000 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj 4-podlažnú budovu v Topoľčanoch na Dopravnej u

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Topoľčany

Info v RK

CREDA | predaj komerčný objekt, Nitra, Novozámocká

Reality Nitra

Polyfunkčný objekt | Novozámocká | 623 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj komerčnú budovu v Dolných Krškanoch na Novozám

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Nitra

410,000 € 658 €/m²

CREDA | predaj polyfunkčný objekt, Dolné Trhovište

Reality Dolné Trhovište

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 846.56 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj polyfunkčný objekt v Dolnom Trhovišti. -OBJEKT- Stav: O

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Dolné Trhovište

450,000 € 532 €/m²

CREDA | predaj pozemok 10 000 m2 v priemyselnom parku, Lužianky, Hlohovecká

Reality Lužianky

Komerčná zóna | Hlohovecká | 10,000 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj pozemok v priemyselnom parku WPN Lužianky. -POZEMOK- Vý

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Lužianky

Cena dohodou

CREDA | predaj pozemok 5 000 m2 v priemyselnom parku, Lužianky, Hlohovecká

Reality Lužianky

Komerčná zóna | Hlohovecká | 5,000 m²

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Lužianky

Cena dohodou

CREDA | predaj pozemok 17 000 m2 v priemyselnom parku, Lužianky, Hlohovecká

Reality Lužianky

Komerčná zóna | Hlohovecká | 16,996 m²

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Lužianky

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23055)
Reality v Martine (773)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Upresniť hľadanie